Skoči na vsebino

GRRM - A Song of Ice and Fire


ArtaX

Priporočeni prispevki

ma dej Wera move on že enkrat od starega

 

tip je po nepotrebnem naredil overweight zmešnjavo v lastnem svetu. in ga zapustil za vožnjo s teslo in leder zice v holiwoodu

 

nas pa pustil viset. al pa s plavimi jajci. kakor kterga.

 

za tolažbo mi bo vedno ostala fantastična izkušnja iz dneva v konzorciju

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 4. 2. 2023 at 11:56:

Sanderson ima čist drugačen slog pisanja, Martin namerno daje not razne neočitne callbacke in pa red herringe, ne pove vsega direktno in je zaradi tega še bolj nepredvidljiv. Raje vidim, da Martin proba nadaljevati v takem slogu in da mu ne uspe dokončat vseh knjig kot pa da dobimo nekaj kar nima njegovih trademark elementov.

 

Jebiga, ljudje se starajo in nekateri s tem izgubijo na 'hitrosti', Martin je meni itak veliko boljši pisec kratkih zgodb kakor dolgih, tko da se je že 1996 z Game of Thrones sam zasral s tem. Sam kaj boš zdej, kazat s prstom na Martina, ker ni vedel, da se mu bo nekoč zataknilo?

No malce si je tudi sam kriv, če bi hotel spisati vse skupaj prej, bi lahko skenslal kakšno stvar s svojega dnevnega reda.

 

Po drugi strani je pa zgodba,liki in svet precej masivni in je malo piscev, ki bi lahko sploh spisali kaj tako obsežnega.

Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...

Zajebal da je preveč razširil vse skupaj, ampak take sorte pisatelj je. Vse njegove krajše zgodbe so super 

 

Samo ne morm pa zamerit, da mu ne gre pri njegovih 70+. Moj dedek pri teh letih ni bil sposoben enga koherentnega stavka rečt, kaj šele da bi dokončal neko knjižno serijo z 600+ stranmi per book

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...