Skoči na vsebino

Molitveniki

kayz1

Priporočeni prispevki

Molitveniki - komplet, cena po dogovoru
1. Sveta Maša - 1909
2. Pot v Nebesa - 1912
3. Angelček - žepnica - 1925
4. Marija Pomočnica - 1927
5. Cerkvena ljudska pesmarica - 1961
6. Molitvenik - 1975
7. Vrata k Bogu - 1987

Kontakti
Telefon: 031-851-307
Email: supermedo@gmail.com
ali privatno sporočilo

1.jpg

2.jpg

• Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Če narediš  dobro propagando je vedno vredna več kot je vredna. Predlagam da kontaktiraš strokovnjaka za  propagando Edvarda Kadiča. https://www.edvardkadic.com/  Če nimaš denarja za strokovnjaka je optimalna rešitev, da daš oglas na Bolho in zraven napišeš, da je od Jezusovih besed naprej edina knjiga za optimalno duhovno pot,  pomaga pri osebnostnem razvoju, nadomest tablete za depresijo, lajša bolečine v kolkih,  je antikancerogena in ne vsebuje glutena in laktoze. Ker so zdaj bio, 3D in HD krilatice out, dopišeš vsaj še da je ognjevarna (premazana z mfreezenanoatomics-i) in s tem zaščitena pred nalezljivostjo ognja, tako da jo bodo brali še vsi kupčevi nasledniki do leta 7190. Pomoje bi lahk postavu ceno 1k+ (ne vem sicer katere valute, mogoče kopejk). 

Aja drgač pa fajn molitveniki. Lep star dizajn, ko jih človek samo pogleda se že počuti kot da je v nebesih, kaj šele da bi žlobodral in se opajal s tistimi sladkimi hrepenečimi besedami po onostranstvu, ki so zapisane v njih. Mi mamo tud tega doma na kile, pa moja mat ma doma kipce od Marije in Jezusa vseh možnih velikosti. Jest sem si pa enkrat nabavu Buddy Christ-a, da ko ga pogledam se vedno nasmejim (če se slučajno pozabim smejat). 

BUDDY_CHRIST_DASHBOARD_STATUE.jpg?v=1510

uredilo bitje Mitsu
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...