Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2022]


Priporočeni prispevki

Jaz sem prebral en rivju, nisem pa ziher, da bom sprobal

 

Sem pa igral stare LEGO SWJ-e na PS2, much fun was had. Pa še pred kratkim LEGO Hobita, ko sva imela z ženo obiske in sem dal nekim otrokom za igrat, pol pa se kar pridružil :D 

Povezava do prispevka

Še vedno Nioh Collection (PS5).

 

Combat sistem je top shit, še posebej, ko začneš z nekimi flashy turbo menjavami stancov ter orožij in dobivat stamino (Ki) nenehno nazaj, da skozi mlatiš po sovragu. Količina inputov, ki jo pritiskaš na sekundo je dokaj impresivna, toliko, da mi včasih možgani prav trokirajo, zadobim mentalno blokado in dobesedno zamenjam input R1 in L1, pol pa mi lik izvaja movemente kot kak motorični debil :D 

 

Jebiga, staramo se ><

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 16 minutami:

Še vedno Nioh Collection (PS5).

 

Combat sistem je top shit, še posebej, ko začneš z nekimi flashy turbo menjavami stancov ter orožij in dobivat stamino (Ki) nenehno nazaj, da skozi mlatiš po sovragu. Količina inputov, ki jo pritiskaš na sekundo je dokaj impresivna, toliko, da mi včasih možgani prav trokirajo, zadobim mentalno blokado in dobesedno zamenjam input R1 in L1, pol pa mi lik izvaja movemente kot kak motorični debil :D 

 

Jebiga, staramo se ><

a si v dvojki že? katero orozje furaš?

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

a si v dvojki že? katero orozje furaš?

 

Ne še, sem se vseeno odločil malo furat Abyss dalje.

 

Sword, Kusari gama, Odachi ter Axe najbolj. Moram probat še tonfo, ker vidim, da je konceptualno vzeta direkt iz Ninja Gaiden 2.

 

PS: enko igram dalje zato, ker če se dodaknem dvojke ziher ne bom šel nikoli več nazaj na enko :D 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 minutami:

 

Ne še, sem se vseeno odločil malo furat Abyss dalje.

 

Sword, Kusari gama, Odachi ter Axe najbolj. Moram probat še tonfo, ker vidim, da je konceptualno vzeta direkt iz Ninja Gaiden 2.

 

PS: enko igram dalje zato, ker če se dodaknem dvojke ziher ne bom šel nikoli več nazaj na enko :D 

Ne boš :D kusarigama je nora tudi v dvojki, pa move seti so carski. Maš pa še dva dodatna orozja v dvojki, split staff je NOR. 

 

Combat sistem še bolj poglobljen, dodatni abilitiji vezani na dolocene movesete. Ni da ni, pa seveda carski level, ko se boris proti vsemi sovrazniki od zacetka do konca brez pavze je tudi not :D

 

Tonfa je res carska, v dvojki še bolj, ko je spimpaš to v dveh udarcih unici Ki

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 urami:

Nabiram Lego Kocke, da si lahko nabildam skille za nabiranje več lego kock. Naj mi nekdo pride opalit en šamar plz. :D


Jaz sem igral in preigral vse obstoječe Lego igre. Nekatere celo večkrat in na polno 100% (npr. Harry Potter 1 in 2). Trenutno tudi igram Skywalker sago, čeprav zelo na obroke (največ urico na dan, potem kak dan celo nič ...).   Lego igre so pač Lego igre, meni osebno so top. Pa vidi se napredek skozi leta (če primerjaš npr. prvi Lego SW špil in sedaj ta najnovejši... ali pa prvega Indiana Jonesa...).  

Povezava do prispevka

SW sva probala s kolegom, ko je prišel ven. Ne vem, nekako se mi zdi, da sem to nekako prerasel.

Sicer nama je uspelo preigrati dve epizodi na hitro lahko napišem, da se pozna kako se mape ponavljajo. Zanima me razlog, kako to, da so se odločili za nek napol odprt svet, ki pa je boleče prazen. Recimo Naboo pa potem tista plošča pred senatom in Tatooine.

Boljše bi bilo bolj linearne mape ter te narejene z več lego gradniki.

 

Drugače pa igram Snowrunner. Ravnokar postavil tatra fabrko na noge in začel šesti dlc.

Povezava do prispevka

Image

 

Trek To Yomi

 

Glede na pričakovanja je kar razočaranje :(   Grafični stil je hud, panoramska scena fantastična ampak to je pa žal tudi vse. Bojevanje je zelo osnovno in precej leseno. Največji minus vsaj meni pa je da se polovica igre, ki že tako kratka dogaja v onostranstvu. Pač kr neka abstraktna okolica kjer tepeš duhove, kostkote in demone :sleeping:  Sicer sem šele zdaj dojel naslov igre yomi = onostranstvo, tko da joke on me :rofl:

Aja pa precej bedno nima nikakršnega chapter select ali pa new game+ načina. Skratka pričakoval sem samurajsko avanturo v slogu Kurasawa filmov ala Hidden Fortress in Seven Samurai dobil pa nek povprečen fantazijski špilček.

  • Račka +1 3
  • Solzice 2
Povezava do prispevka

Tudi jaz sem razočaran nad tem. ZAdnjič pogledal trailer na PS store, ko sem malo čekiral, kaj uleti v bližnji prihodnosti, pa mi je bilo všeč, kar sem videl. Res nek Kurasawa vibe, črno bela tehnika..:wub:

no ja, pa nič.

Povezava do prispevka

a kdo on naših kdaj igra FIFO na PS5,.. Zdele zastojn PSplus pa to malce zagnal,.. po skoraj 25 letih,.. in ja je kar zabavno,..In grafika je tudi kar napredovala,..

ne znam igat for shit,.. ampak nebi se izogibal da me kdo online demontira pa gremo dinamo viole al neki.

Povezava do prispevka
foker reče pred 8 minutami:

a kdo on naših kdaj igra FIFO na PS5,.. Zdele zastojn PSplus pa to malce zagnal,.. po skoraj 25 letih,.. in ja je kar zabavno,..In grafika je tudi kar napredovala,..

ne znam igat for shit,.. ampak nebi se izogibal da me kdo online demontira pa gremo dinamo viole al neki.

PSN weraziel

 

dodej pa lah greva Seasons co-op

Povezava do prispevka

Igram občasno. Vse športe sem si na PS5 nabavil letnico 22, da zadovoljim mojemu športnemu lajfu, glede na leta, ki so v EMŠO in bo rekreacija počasi šla v te vode. :blush:

Je pa res, da največ igram career mode, kot trener QPR ali pa kot nadobudni junec v drugi francoski ligi...:)

Povezava do prispevka

Evo zdaj, ko je Fifa 2022 zastonj pa bom mogoče spet po letih šel sprobat. Nazadnje sem preigral kariero (ali kaj je tisto za mode) in mi je blo kar kul. Potem pa se drugega več nisem niti taknil. Pa še to sem igral izključno zaradi tega, ker je kolega s katerim sva šerala račun kupil, drugače itak ne bi.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...