Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2022]


Priporočeni prispevki

Jaz bi vse vzel. Naredi igro še bolj razgibano, puno novih bossov (vključno z novim "final bossom"), pa v bistvu mojo najljubšo stopnjo v igrici - ko svinja teški The Lighthouse. Predvsem je meni všeč, da doda nova okolja, ker basic igra jih je imela malo premalo. Za orožja itd. mi je dosti vseeno, ampak tudi tu je dosti dodatnega contenta. Mislim, valda obstaja možnost, da ti igra ne bo všeč in v tem primeru si namesto 15 € jih proč vrgel 23 €, ampak jebiga, še zmeri ni prehudo.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

@HernierVse kar sem rabu vedet, thx. Bo padla kar full verzija. :D

 

Ezoterik reče pred 42 minutami:

DLCji niso potrebni, sam alternativne sobe itd so. Sam wtf, to je res wack, da jih nimaš, ker so genialni vsi, več Dead Cells.

Jaz sem šele lani igral DS1 lol. 100 let za kačami.

Povezava do prispevka

Igral sem 1ko, je ok, mi je pa ful o bolj zamudn inventar managment pa tiste razne uganke k hods po prstih in prestavljas sode in probas ne sprozit pasti so mi blo mal nadlezne 

 

Drgac pa all in all zelo playable, pa mal so olajsal delo z lootingom ker lepo skenira radius in napise keri itemi so v said radiusu (na kompu si jih mogu klikat na tleh iirc)

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Končal Yakuza Kiwami 2, preigral skoraj 45 ur. Fak, proti koncu zgodba odbluzi po svoje, recimo ena stvar k bi lah bla v redu reveal je trikrat omenjena v roku 20 minut, je pa grajenje backstorya likov kr vrhunska. Lol konča se s kvazi cliffhangerjem in potem petminutni creditsi lol, pol pa bonus scena na koncu. Zelo amaterska izvedba, še najbl gullible oseba ne bi verjela, da se bo glavnemu liku nekaj zgodilo

 

Overall bolš k Kiwami 1, tud grafično izgleda kot da je isti pogon kot Yakuza 6. Fajt je bolj posplošen napram Yakuza 0, je pa nabiranje exp in leveling up bolj zabavno. Side questi v redu, par stand outov, v main storyu spet en obligatory fight na avtocesti :D pac standard Yakuza game, se mi zdi, da so side activities bolj zabavni kukr main story

 

Zdej bom imel odmor od Yakuz in mogoče počasi nazaj v FromSoft špile, samo da pridejo junijski popusti na Ps storu.

 

Ocena 3/5, had fun, zadnje 2 uri se mi je vleklo, ampak ni bed, zna bit da poleg 0 tud to še kdaj obrnem

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Evo včer sem spet ene 3 ure igral Salt & Sacrifice in ne vem a sem zanič al smotan ampak mene ta igra frustrira na polno... Brez mape je tole men čisti fucking clusterfuck ki ni šans da vem kje se trenutno nahajam pa v njihovi prešnji igri nisem imel tega problema ker je bilo level design konkretno boljši za igro brez zemljevida. Tokrat je pa zares celga fuka enih stranpoti, zaklenjenih vrat, vrat ki jih odpreš samo z ene strani, vrat ki jih odpreš samo ko ubiješ določeno število magov itd. Zapovrh vsega se lahko teleportiraš v huba samo na začetek stopnje in potem lahko samo upaš da boš znal prit nazaj tja kjer si končal, vmes te seveda gankajo ti šefi ki se respawnajo in konstantno spawnajo adde ter delajo nenormalno velik dmga, hkrati te pa stunlocka ter odbija ko vrečo za boksanje praktično vsak udarec razen puščic lokostrelcev in to kljub temu da furam heavy armor lol.

 

Skratka jebeno mi je žal za 20$ ki sem jih dal za tole in samo zato se še mučim s to igro, če bi bila zastonj bi jo zbrisal z diska po eni uri igranja. Res škoda ker Salt & Sanctuary mi je bila super soulslike metroidvania tole je pa ena totalna spakedrajščina.

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Začel sem špilat Xcom 2 (prej sem samo pri kolegu). A moram like vnaprej naredit v character creatorju v glavnem meniju, ali lahko custom like tudi naredim v kampaniji? Nočem igrat z generičnimi, ampak z liki tipa Backstaber Slinch, Ex-uporabnik Mefisto in Osmoljenec volitev Galko?

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Mal v oftopik

 

Drgac se strinjam s kritiko skoraj vseh zombi nanizank, da dlje k traja tezje je nekak pojasnt kako bi kup retardov zombacev kadarkoli lahko naredilo tak razcefuk clovestvu

 

V TWD so rabl glih 10 sezon da je clovestvo postekalo da stormtrooper armor iz disneylanda efektivno prepreci ugrize, do 20 sezone bojo mogoce celo oblekl kak hokej dres

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

na steamu preigral Gris, Hades sem dal malo na pavzo, sem 1x uspesno premagal Hades. Za naprej bom pa verjetno vklopil god mode, res ne maram roguelike koncepta....

 

Platiniral Lego Skywalker saga. Galaxy free play je bilo zabavni preigrat, najvecja tuga je ponavljanje story stopenj za izvajat challenge,ampak lahko vsaj quittas stopnjo,takoj ko si naredil zadnjo potrebno aktivnost.

 

Za naprej sem pa hcerko vprasal,kan naj igram. Sem ji dal na voljo Guardians,tales of arise in puppetteer.....izbrala je slednji spil, Bomospet zagnal PS3 :D

Povezava do prispevka

vceraj prvic sprobal VR z RE7. da bi lahko odnesel cim vec v omejenem casu, sem igral na easy. prisel do prikolce na vrtu. kera out of the body izkusnja. vsak fan RE bi moral to sprobat in pol ni vec vrnitve nazaj. this IS THE SHIT. I want my VR. 

 

prav vzel si bom teden dopusta, nekako ubodel VR in obrnil Miyazakijev Deracine :wub:, RE7 in RE4, Hitman 3, Psychonauts,  A Fisherman’s Tale, …

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 6 minutami:

vceraj prvic sprobal VR z RE7. da bi lahko odnesel cim vec v omejenem casu, sem igral na easy. prisel do prikolce na vrtu. kera out of the body izkusnja. vsak fan RE bi moral to sprobat in pol ni vec vrnitve nazaj. this IS THE SHIT. I want my VR. 

 

prav vzel si bom teden dopusta, nekako ubodel VR in obrnil Miyazakijev Deracine :wub:, RE7 in RE4, Hitman 3, Psychonauts,  A Fisherman’s Tale, …

Thanx za Deracine,.. Ravno iščem kaj moram še igrat,.. Resi 4 še ni na mojem setu (PSVR) ,..  Če si na PSVRju povej ti bom dal kak nasvet kaj je super za igrat. (z/brez dildotov) In ja VR je zakon,.. moreš pa toleranco gradit

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

GRIS

7/10

662px-Gris_Ch2-19_p2q2V.jpg

igra je v bistvu počasni platformer, ki se začne odvijati zelo počasi in bolj kot ne samo hodiš levo in desno. Nato pa postopoma dodajajo abilitije in interakcije z okolico, ki so dokaj domiselne.

Art style in počasnos igranja me je na začetku odvrnil, nato pa sem ugotovil, da je igra namensko tako zastavljena, ker le tako služi kot nek journey, ki ga ne moreš prisilit.

Tema je izguba/depresija in soočanje z njo. V njej se moraš kot ćka prebiti čez poden kjer je ves svet pust in le mehaničen, se naučiti ponovno deliti srečo z ostalimi, videti lepoto v svetu in si seveda oprostiti ter se imeti rad in tako sestaviti razbito psiho.

 

Ker je ta tematika bila v podobnih igrah obdelana že neštetokrat tudi nisem čutil nekih feelsov. Preveč je simplistična.

Povezava do prispevka

Pred meseci sm pisal o rdr2 dogodivscini ko te cudn par katerih starka je cudezno zginila zadrogira ce se odlocis pit naprej, en od uporabnikov je odgovoril da je pil naprej in se zbudu v jami trupel

 

No, co gres v to creepy vibe bajto, ubijes debeluha, zvezes zeno in jo odneses do pita zace kricat in govort "im sorry mother" "mommy" etc. 

 

Se prav je starka koncala tam

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 5 urami:

na steamu preigral Gris, Hades sem dal malo na pavzo, sem 1x uspesno premagal Hades. Za naprej bom pa verjetno vklopil god mode, res ne maram roguelike koncepta....

 

ko odkleneš vse stvari v ogledalu, potem so runi do konca dokaj lahki, potem si pa sam otežuješ naslednje rune =) ne še it god mode

Povezava do prispevka

ma....bom, sej parkrat sem se prisel do hadesa, pa pol failal....ampak men ta koncept itak najeda, ne uzivam v konstantem upgradeanju. Pa ribe, pa punishments  pa odkleni nove aspekte orozij, pa nadgrajuj ogledalo,pa upgradaj temnice, pa futraj frende z nektarjem, pa nadgrajuj darila, pa dobi in nadgrajuj kompanjone. Pac, roguelike spili so mi bljak, ni mi problem v get gud, problem mi je faking repeticija in milijon upgradov. Ce ne bom vklopil god mode, ne bom nikoli koncal spila,ker se mi ne bo dalo.

 

Kot sem rekel, sem ga ze odlozil ponovno. Nazadnje sem ga eno leto nazaj po 10 runih, sedaj mi je po dodatnih 20 uspelo prvic ubiti hadesa, od takrat sem naredil se par runov in mi ze najeda. Ce ga zacnem cez 3 mesece spet igrati, bom potreboval spet kaksnih 5 runov,da se navadim igrat......naaah, god mode is coming on, naslednjic ko zazenem spil :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

TSIOQUE

4/10

Tsioque.jpg

Point&click avantura z nekoliko rahlo komično nenavadno zgodbo. Žal pa je samo igranje dokaj ponavljajoče in dolgočasno. Igra je tudi zelo kratka brez neke globine.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 10 urami:

ma....bom, sej parkrat sem se prisel do hadesa, pa pol failal....ampak men ta koncept itak najeda, ne uzivam v konstantem upgradeanju. Pa ribe, pa punishments  pa odkleni nove aspekte orozij, pa nadgrajuj ogledalo,pa upgradaj temnice, pa futraj frende z nektarjem, pa nadgrajuj darila, pa dobi in nadgrajuj kompanjone. Pac, roguelike spili so mi bljak, ni mi problem v get gud, problem mi je faking repeticija in milijon upgradov. Ce ne bom vklopil god mode, ne bom nikoli koncal spila,ker se mi ne bo dalo.

 

Kot sem rekel, sem ga ze odlozil ponovno. Nazadnje sem ga eno leto nazaj po 10 runih, sedaj mi je po dodatnih 20 uspelo prvic ubiti hadesa, od takrat sem naredil se par runov in mi ze najeda. Ce ga zacnem cez 3 mesece spet igrati, bom potreboval spet kaksnih 5 runov,da se navadim igrat......naaah, god mode is coming on, naslednjic ko zazenem spil :D

ajd, štekam. Jaz sem rabil nekaj časa, da sem prvič Hadesa ubil, samo potem pa rata velik lažje

I guess imam jaz rad repeticijo - Souls špili, FIFA, Counterstrike, Dota so moja droga :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 13. 5. 2022 at 12:18:

Evo včer sem spet ene 3 ure igral Salt & Sacrifice in ne vem a sem zanič al smotan ampak mene ta igra frustrira na polno... Brez mape je tole men čisti fucking clusterfuck ki ni šans da vem kje se trenutno nahajam pa v njihovi prešnji igri nisem imel tega problema ker je bilo level design konkretno boljši za igro brez zemljevida. Tokrat je pa zares celga fuka enih stranpoti, zaklenjenih vrat, vrat ki jih odpreš samo z ene strani, vrat ki jih odpreš samo ko ubiješ določeno število magov itd. Zapovrh vsega se lahko teleportiraš v huba samo na začetek stopnje in potem lahko samo upaš da boš znal prit nazaj tja kjer si končal, vmes te seveda gankajo ti šefi ki se respawnajo in konstantno spawnajo adde ter delajo nenormalno velik dmga, hkrati te pa stunlocka ter odbija ko vrečo za boksanje praktično vsak udarec razen puščic lokostrelcev in to kljub temu da furam heavy armor lol.

 

Skratka jebeno mi je žal za 20$ ki sem jih dal za tole in samo zato se še mučim s to igro, če bi bila zastonj bi jo zbrisal z diska po eni uri igranja. Res škoda ker Salt & Sanctuary mi je bila super soulslike metroidvania tole je pa ena totalna spakedrajščina.

Igral par urc da sm vidu da so se precej oddaljili od samega koncepta SnS in zbrisal. Sefovse arene majhne sefi nc posebnega (vsaj tistih par k sm jih naredu) pol pa se itak skos isti sefi na random pojavljao in jih mors spet znova in znova tamanit le da brez health bara amapk z minioni za nabiranje itemov...meh skoda  ker ce bi ufural spet enih 20 lokacij bi bla zadeva dost bolj zanimiva tko pa me ni vec naprej vleklo. Grem se pocas pripravit na ER da koncno pozenem 😆

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...