Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2022]


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 19 urami:

Sploh nisem vedel, da so LGBT tematike v Horizon 2 :w00t:. Carsko, hype level mi je konkretno narasel 

*popravi očala*

Fun trivia. Ashly Burch (ženska, ki daje glas Aloy - delala videe "Hey Ash, Whatcha Playin") je gay.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Avion reče pred 3 urami:

Ej, a je kdo igral tale Call of Cthulhu? 

 

Vidim, da je ravno cheapo na Steamu, pa bi ga ubodel. Yay/nay? 

Boljš kot Sinking city. Obe igri črpata iz lovecrafta. Igra ni noben presežek. Zgolj povprečje.

Povezava do prispevka
fric reče pred 5 minutami:

Boljš kot Sinking city. Obe igri črpata iz lovecrafta. Igra ni noben presežek. Zgolj povprečje.

Koliko si porabil, da jo obrneš? Malo mi je zasedlo nekaj story heavy, ampak da ni zdaj razvlečeno v tri pm. :) 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 56 minutami:

če boš pa dodatek igral pa vedi, da je malo bolj akcijski

 

tko da zna bit da ti ne bo pasalo takoj igrat po main špilu

Jp!

Original špil mi je bil nor, dodatek pa kr neki...eno akcijsko ponavljanje enih in istih sekvenc

Povezava do prispevka
Tijuana reče Dne, 19. 5. 2022 at 10:14:

Jeff Ross je rekel letos januarja, da ko je še on bil zaposlen tam da so dali Sonyju pitch za Days Gone 2 pa so ga skenslali.

 

On je šel pa konec decembra 2020 od Sonyja stran.

Ja to sem slišal takrat na zalost :/.

Povezava do prispevka

Return of the Obra dinn

8/10

965703-return-of-the-obra-dinn-windows-s

Že dolgo nisem igral "drugačne" igre tako, da sem zelo užival v tej igri. V njej igraš inspektorja, ki gre na ladjo z beležko in talismanom, ki mu dovoli preko trupel videti zadnjo sliko (v njej se lahko sprehaja prosto znotraj nekih arbitrarnih mej) ob času smrti, lahko pa tudi znotraj slike skoči v sliko drugega trupla itn.

V njej moraš določiti imena in vzroke smrti oziroma usod 60 oseb, ki so bile na krovu. Kaj igra izvede vrhunsko je VA in izvedba scen. Poudarek na detajle je izjemen in večkrat minimalni detajli omogočajo razkritje identitet/usod.

Art style je tudi poseben, kot vidite zgoraj. Na začetku nekoliko neprijazen, nato pa se navadiš. Izbiraš lahko med skoraj 10 različnimi prikazi (barve).

Čeprav je zgodba kvalitetna, pa mi tematika ni bila tako všeč (paranormal). Zvočni efekti so super (sploh tist zvok ko hodiš po ladji, plezaš, vpliv morja in tega če si pod morsko gladino v ladji na zvok ipd.).

Kje igra trpi je v kontrolah. Včasih deluje res preveč leseno in največkrat narediš nekaj kar sploh nisi hotel tako, da več nazaj ne znaš. Na trenutke je premikanje zbuggano in je potrebno resetirat igro. Največji problem z igro pa je v tem, da lahko zbugga rešitve in jih ne registrira, zato sem igro končal brez dveh usod in sem moral pravi konec pogledati na Youtubu.

Vsega skupaj bi naj igra vzela nekje 10 ur (odvisno koliko usod hočeš rešiti in kako si glup). Rešitve vsekakor niso samoumevne.

Reševanje usod deluje tako, da ko jih rešiš 3 pravilno jih igra zapečati v beležko. In tako naprej. Na trenutke se da določene rešitve zato "brute force-at".

 

Kljub buggom in slabo zamišljenimi meniji/kontrolami ter znanstveno fantastični zgodbi pa mi je igra zelo ljuba. Aja pa še to. Zelo mi je všeč, da igra ne dovoli ALT+TAB, da te poskusi prisiliti, da ne bi brskal info po spletu (čeprav don't you guys have phonns???!!). Na mene je imelo bolj ta vpliv, da sem se sfokusiral na igro, ker imam v navado da med igranjem konstantno zgubljam pozornost in skačem na forum/youtube ipd. :D

 

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

@MaDrung: mene je ta igra nekaj jebala v tehničnem smislu. Namreč, grafična (1070) se je tako grela, kot skoraj še pri nobeni igri + celo občasni moteči framedropi. Verjetno neka anomalija?  Drugače pa top, itak. In hvala Čamirju, da jo je že pred časom priporočal. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Na moji 1080Ti ventilator napram desktopu sploh ni pospešil, tako da ocenjujem da sem imel GPU utilization pod 15 %. Verjetno res bug (si probal nove driverje?)

 

Ali pa mogoče ko si igral še niso dodali FPS limiterja (rookie coding mistake za PC igre, ki je pa na žalost pogost, ker je PC afterthought).

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Sem igral 3 urce snowrunnerja in se mi ne da več. Sploh ker zgleda, da je pač to cela igra. Dolgočasno in premalo engaging.

 

Kdo je že to ful nabijal tukaj? Ne spomenm se imena. MagičniKralj al nekaj? :D

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 12 minutami:

Ni dolgocasno, dogodivscina je pot, ne pa koncni cilj

Ja to razumem. Samo načeloma se ponavlja ta stil igranja, da se po polžje premikaš in vlečeš za telegrafnice?

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...