Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2022]


Priporočeni prispevki

mene pa lomi zadnji boss v igrici Sifu. Že tako je špil peklensko težak in zahteva ekstremno poglobitev v mehanike špila, tudi ostali bossi so popolnoma brez smisla za humor in ti vsakič dvignejo zahtevan skill level za eno stopnjičko... Samo kaj ti pa zadnji boss naredi je pa adijo pamet. Fak kako je zahojen. En milijon različnih attack patternov ki so vsi hitri ko strela, tebi evada / parryja absolutno vse kar ni counter, užge ko kamijon, lajfa se mu pa sploh dotakneš ne, prov uno brez moči si. Ne vem kam bom moral pripeljat svoje obvladovanje špila če bom hotel nabiti tegale beasta.

 

Res sem imel zanimivo serijo igric v zadnjem času: Elden Ring, Snowrunner, Returnal, Demos Sousl Remake, Resident Evil Village na Hardcore... Zelo casual, zelo nice, zelo sprostitveno :D :D

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 1 uro:

S frendi smo včeraj igrali Borderlands 3 in je res zelo zelo zabavna streljačina. Edini mega minus je konfuzno potovanje in mapa... Sam enkrat se že privadiš na to reč :) 

Mene pa humor odbija

Povezava do prispevka

Preigral In Other Waters. Vsecna zadeva. Na vodnem planetu se furas okoli, raziskujes floro in favno in pocasi odkrivas kar zanimivo scifi zgodbo. Visualsi so zelo osnovni, zato je res dober touch, da je ves okolis tekstovno opisan, da sem imel na cajte filing, kot da berem en scifi roman (kar je kul, ker premalo berem knjige zadnje case). Akcije za trzajoce mulce bolj ni, mi je pa pasal v izi gameplay z veliko teksta in prostora za domisljijo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 urami:

 

  Skrij vsebine

Siofra river si torej končal? Si šel ven na drugi strani?

 

Spoiler

 

Tako je, pršu do arene, adversary me ubil :D

 

V Siofra river ovi great enemy je fmrl, samo imam feeling zdej da bi se mogl še neki zgodit tam k sm prižigal ognje, samo ne vem če sm vse prižgal

 

 

Jebeno, jebeno. Dvakrat se je zgodil, da sem 2x umrl in ful enih run izgubu, lih uno lih mal pred next level

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:
  Skrij vsebine

 

Tako je, pršu do arene, adversary me ubil :D

 

V Siofra river ovi great enemy je fmrl, samo imam feeling zdej da bi se mogl še neki zgodit tam k sm prižigal ognje, samo ne vem če sm vse prižgal

 

 

Jebeno, jebeno. Dvakrat se je zgodil, da sem 2x umrl in ful enih run izgubu, lih uno lih mal pred next level

 

Spoiler

2 boss-a sta v Siofri. Do enega dostopiš, ko prižgeš vse ognje (mislim, da 8), do drugega pa skozi portal, ki te vrže v en drug del Siofre. Kerega si ubil?

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 10 urami:

Yaaay

A je sprobal kdo Dead Cells na telefonu? Sem ravno par dni nazaj videl, da je v Play Storeu, pa me zanima, kako se obnese zadeva. 

 

Vidim pa, da se kar hitro približujem koncu Horizon: Zero Dawn, vsaj delu z glavno zgodbo. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 5 minutami:

A je sprobal kdo Dead Cells na telefonu? Sem ravno par dni nazaj videl, da je v Play Storeu, pa me zanima, kako se obnese zadeva. 

 

Vidim pa, da se kar hitro približujem koncu Horizon: Zero Dawn, vsaj delu z glavno zgodbo. 

Kar nekaj preigral - ampak s priključenim kontrolerjem (Gamesir X2). Laufa super (60fps), brez nekih padcev v framerateu na ajfonu 11.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 41 minutami:
  Skrij vsebine

Tega čez portal, bom šel še enkrat čez celo mapo, da najdem kateri ogenj sem falil. Ker se mi zdi da vem kje je boss, samo dokler ne prižgeš vsega se najverjetneje ne premakne

 

 

Tako je.

 

Pizda... še mene je spet malo pograbilo, da se vrnem :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

A zdej ta mesec nisi nobene igre igral al kako?

 

Mislim, da že skoraj 2 meseca nič, v začetku februarja odložil plošček. Samo sem prej igral abnormalno. Če veš, da sem letos od januarja do aprila obrnil 5 From Soft iger :D Od tega 2 platini.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz sem od Elden Ringa dalje samo še prazna lupina, ki tu pa tam brainlessly nabira lego kocke (btw, dopizdilo mi je; če koga zanima Lego SW: Skywalker Saga imate v Bazarju temo; ful noro dobra igra, ful ma globine in ponuja ogromno ur zabave, samo jaz je ne znam ceniti :whistle:).

 

Vmes sem sicer obrnil Blasphemous, sam tisto je bil zgolj sladko kratek vikend fun. Bomo vidli, če uspem pasti v Dead Cells. Zaenkrat mi daje zelo podobne droga vibese kakor Hades. :wub:

Povezava do prispevka

Js sm si dol dal fifo22, odigral 1 igro. Pa res lol no, namest da bi ti sam pokazal sliko komand, mors it cez nek tutorial, kjer brcas zogo cez mesto pa se nekej oblacis (izbiras kravate pa cevlje pa wtf no, jaz sem sam hoto bincnit zogo cimprej). Pa se to komej pol najds neki free match v menijih. Res kdor ta jajca igra je max weirdo.

 

Sem pa spet downloadal Returnal, k se mi bo dal pognat, da mal DLC pogledam

Povezava do prispevka

lol smilite se mi

 

lahko bi igrali tud kak multiplayer špil, sej niso vse stvari pvp

 

lahko bi prišli malo meni pomagat v Elden RIng :D

 

a res nimate nič takega kar se lahko na vsake neki cajta vrnete pa malo igrate? tko sem jaz lani igral BOTW kake pol leta

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Js sm si dol dal fifo22, odigral 1 igro. Pa res lol no, namest da bi ti sam pokazal sliko komand, mors it cez nek tutorial, kjer brcas zogo cez mesto pa se nekej oblacis (izbiras kravate pa cevlje pa wtf no, jaz sem sam hoto bincnit zogo cimprej). Pa se to komej pol najds neki free match v menijih. Res kdor ta jajca igra je max weirdo.

 

Sem pa spet downloadal Returnal, k se mi bo dal pognat, da mal DLC pogledam

Tisto lahko takoj preskočiš, to so mel neko štorijo spleteno s PSGjem, ki je valda samo škoda časa. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...