Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2022]


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 2 minutama:

Js sm si dol dal fifo22, odigral 1 igro. Pa res lol no, namest da bi ti sam pokazal sliko komand, mors it cez nek tutorial, kjer brcas zogo cez mesto pa se nekej oblacis (izbiras kravate pa cevlje pa wtf no, jaz sem sam hoto bincnit zogo cimprej). Pa se to komej pol najds neki free match v menijih.

 

Hahaha... jaz sem naredil praktično isto. Potem sem imel namen iti kariero skozi, ki me je pred leti pritegnila... odigral eno tekmo in odložil vse skup. Ene 2 tedna nazaj :)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

lol smilite se mi

 

lahko bi igrali tud kak multiplayer špil, sej niso vse stvari pvp

 

lahko bi prišli malo meni pomagat v Elden RIng :D

 

a res nimate nič takega kar se lahko na vsake neki cajta vrnete pa malo igrate? tko sem jaz lani igral BOTW kake pol leta

Eh ne da se mi sedet in igrat nic, pa mam Horizon dokoncat, sel sem se enkrat skozi the last of us, returnal dlc, na PCju monster hunter rise....nic se mi ne da :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Hahaha... jaz sem naredil praktično isto. Potem sem imel namen iti kariero skozi, ki me je pred leti pritegnila... odigral eno tekmo in odložil vse skup. Ene 2 tedna nazaj :)

zakaj nočte z mano igrat Seasons co-op, to bi blo zabavno :)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

zakaj nočte z mano igrat Seasons co-op, to bi blo zabavno :)

 

Ker imam v Fifi par uric igranja v 25 letih :) Pa se mi še samemu ne ljubi privadit na kontrole, kaj se bom šel nek MP. Vedno, ko komu vzamem žogo jo takoj nekam v prazno nabijem, ker se mi zdi, da je edini gumb za vzet žogo isti kot za podajo... :D

 

Pa vedno kaj delam zraven. Kako naj igram, ko moram letet pomešat golaž.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Dajte malo igrat indie igračke

 

Vsaj TUNIC aka GOTY za Elden Ring je treba sprobat

 

Pa Sifu, ke_kit, ti se mi zdiš kot prime tarča za Sifu, zakaj še nisi kupil? :D 

Tunic čakam, da pride na PS5.

Sifu pa me žal ni pritegnil. Sem pogledal par videov in se mi zdi precej suhoparen gameplay. Preveč na tračnicah in premalo raziskovanja. Ne vem točno kaj me tako odbija. Po moje je kriva perfekcija sproščanja dopamina v Elden Ringu. :hmm:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

gumb za strel, je brez žoge odvzem žoge brez sliding tackla

gumb za dolgo podajo po luftu, je brez žoge sliding tackle

trikotnik je podaja v prostor

križec navadna podaja

 

če klikneš poda najbližjemu v tisto smer kamor si obrnjen, če držiš poda daljšo

 

and so on and so forth

 

magar se dava v igro da kao igrava drug prot drugem, ampak ti jaz kažm in govorim prek mikrofona kaj je kej

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

basically če je moja pogruntala po eni tekmi pa dala gol, boš pogruntal tud ti

 

Gole sem dajal :) Na amateur al kaj je pod semi-profi. 2x6 minut je komot blo kakih 4:0 ali 5:0. Jeba je, ker me nekaj ne vleče nazaj po dveh odigranih tekmah in malo treninga.

 

Moram danes preletet library.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

heh, sem v torek zvečer dal elden ring v ps5, pustil, da se instalira in downloada vse update-e.....in od takrat nisem zagnal PS5. Ni blo cajta, mogoče dobim dve urci jutr zvečer :D Čeprav..... prideta dva dela Obi-Wan ven.....choices, choices....

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Jaz sem odigral tekmo 2:2 pa v penalih zgubu k nisem  znal ne naciljat zoge niti ubranit z golmanom 😂 bv res igrica. Totalne smeti. Euro 2000 in fifa world cup korea japan 2002 so ble 30000x boljse. Meteor zoga, ni da ni

boš pa kot mnogi ljudje hodijo na jutub za FromSoft špile šel pogledat za FIFA kako se penal strelja

 

tud jaz ne zadanem penala vsakič, pa igram dovolj redno že nekaj let, je pa res da se nism pozanimal nikol, tko mi je bolj zanimivo :lol:

 

all in all, FIFA ni zato, da se igra singleplayer, ker se ne počuti kot fuzbal, vse tekme izgledajo isto, samo druge formacije imajo ekipe. Proti folku je pa zanimivo, taprav izziv. 

 

Zato pravim, dejte mi eno učno uro/tekmo, da mal not padete pa vas bo vsaj tu pa tam povleklo da eno tekmo odigrate. Mi bomo ta vikend zih pred finalom CL preigrali kake 5 iger

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 9 minutami:

Jaz sem odigral tekmo 2:2 pa v penalih zgubu k nisem  znal ne naciljat zoge niti ubranit z golmanom 😂 bv res igrica. Totalne smeti. Euro 2000 in fifa world cup korea japan 2002 so ble 30000x boljse. Meteor zoga, ni da ni

Nisem igral od nekje 2014 dalje, samo fora 2000 pa 2002 etc. je bilo, da so bile dosti bolj arkadne (v 2002 so playerji imeli celo super power move), dočim tam 2013 2014, ko sem nazadnje igral, so dosti bolj kao simulacije

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 50 minutami:

Zame je konzolni fuzbal umrl skupaj s PES 2021. Sem probal novo Fifo in tudi, če nastavim vse na manual mi je enostavno premalo realistična, da bi užival.

A pol bi rekel, da je po FIFA 2014 nazadovalo v realizmu? Ker se spomnim, da 14 mi je bila prav proper glede tega, potem pa sem začel igrat SP puzzle igrice in nisem več žogobrcal. A so dejansko šli v smer večje arkade? Ker obdobje nekje tam od 2003 dalje do 2014 (kolikor sem igral), so definitivno probali potegnit v smer simulacije 

Povezava do prispevka

pa sej on je vedno bolj igral PES

 

jaz ti lahko povem, da ni bolj realistična fifa, samo počasnejše je zdej. Če primerjaš FIFA 12 z FIFA 22, takoj vidiš razliko. Pomoje je lih FIFA14 (al je bla 15), k so še dons kontrole več ali manj iste, pa feeling celega špila tud

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 minutami:

A pol bi rekel, da je po FIFA 2014 nazadovalo v realizmu? Ker se spomnim, da 14 mi je bila prav proper glede tega, potem pa sem začel igrat SP puzzle igrice in nisem več žogobrcal. A so dejansko šli v smer večje arkade? Ker obdobje nekje tam od 2003 dalje do 2014 (kolikor sem igral), so definitivno probali potegnit v smer simulacije 

Yup. Iz razloga, ki ga omenjaš sem iz Fife na PES prešaltal leta 2012-13. Enstavno je PES ponujal bolj organski fuzbal z boljšo simulacijo žoge in prerivanja med igralci. Fifa je postala bolj igra na tračnicah in zaradi hitrosti spominjala bolj na fliper. Možno, da je po 2012 bila še kako leto dokaj v redu in konkurenčna, sam jaz sem jo opustil takoj ko je PES začel ponujat boljši experience.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 12 minutami:

pa sej on je vedno bolj igral PES

 

jaz ti lahko povem, da ni bolj realistična fifa, samo počasnejše je zdej. Če primerjaš FIFA 12 z FIFA 22, takoj vidiš razliko. Pomoje je lih FIFA14 (al je bla 15), k so še dons kontrole več ali manj iste, pa feeling celega špila tud

Ma ne. Jaz že celo življenje preklapljam med franšizama. Začel sem z izometrično 2D fifo, potem sem prešaltal na Winning Eleven/ISS (prvi PESi na PS1) in ostal tam do nekje PES 3. EA je s Fifo 2009 prenovil engine in je zadeva postala res kul simulacija, ki je ponujala manual kontrole (česar PES takrat ni imel). To mi je odprlo čisto nov svet, dokler ni vse skupaj začelo stagnirati in je nov način kontroliranja postal res čuden in skoraj neuporaben za manual igralce. Predvsem online je bil krneki, ker je vse začelo gravitirati proti FUTu. Takrat sem spet switchal na PES (ki je vmes tudi dobil manual način) in ostal tam do danes.

 

Also. V preteklosti sem še užival v online MP, sam z leti se je net koda poslabšala, večina folka pa je igrala FUT. PES pa je itak od vedno imel smeti online. Večinoma sem vedno igral offline MP s frendi. Couch 2 v 2 je najboljše kar lahko obe franšizi ponudita to this day.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Efootball 22 online dela meni odlicno. Vredu igralnost, zelo malo vsebine(offline praktično nič). Online je pa kul, ce ne jemlješ  preresno ta dream team mode. Mislim, da 2.6 pride  spet precej velik update  ki doda online match room za igrst s frendom. Upam, da kmalu tud coop 2v2.

Povezava do prispevka
Scar reče pred 1 minuto:

 

Eno stran nazaj sem ti recenziral indie igracko In Other Waters :)

Jaz sem jo prej, ha!

 

Ampak zanimivo, da sva se čisto nepovezano lotila iste obskurnice v podobnem času :D 

 

Hernier reče Dne, 8. 5. 2022 at 10:24:

Katere indij igračkice kaj igrate te dni?

 

Jaz igram In Other Waters. Sem nekoč že začel, zdaj pa bom končal, sem čisto pri koncu. Dosti odfukana zadeva, ki je v bistvu tekstovna pustolovščina, samo da ni. V bistvu igraš xenobiologa, ki zaide na alien planet, od tam pa nadzoruješ umetno inteligenco, ki se fura po morju in zbira podatke o svetu. Tako da v bistvu sploh nisi v neposredni interakciji s svetom, ampak podatke dobivaš samo preko tega AI vmesnika. AI vmesnik ti lahko da tudi grobe skice bitij, s katerimi se srečaš, v ozadju pa se začne razkrivat zanimiva in lepa zgodba o delovanju ekosistema. Minus je, da igra nima nekega obvious cilja, pač meditativno moraš nabirat %, koliko planeta si spoznal, in preprosto uživat v branju teksta in nadzorovanjem AI-ja. Pa na čase je malo nekonsistentna v dogajanju. Imaš recimo stretch 40 minut igranja, ko se ne zgodi nič zanimivega v smislu zgodbe, potem pa naenkrat 20 minut dialoga, kjer se pove vse. Ampak vsekakor za sprobat za malo drugačno tekstovno pustolovščino.

 

IOW_Convo_brine_600px.gif?t=1623624863IOW_Bloom_dive_600px.gif?t=1623624863

 

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 12 urami:

Jaz sem jo prej, ha!

 

Ampak zanimivo, da sva se čisto nepovezano lotila iste obskurnice v podobnem času :D 

 

 

 

Hehe, lepa igra :) vidm da moram bolj pogosto se v druge teme zahajat :D

 

Kul rivju!

Povezava do prispevka

@HernierCollabe sem odkril, ja (saj najdeš takoj na začetku neko knjigo, ki omenja Blasphemous, Hollow Knight, Guacamelee, HLD in Skull). Mislim, da mi je bil od vsega še najbolj kul Nail od HK.

Drugače pa od orožij mi vse raztura, predvsem pa zadeve s katerimi lahko zadaneš nasprotnike, ki so nad in pod tabo. Najdlje sem prišel do druge stopnje z Electric Whip III + Freeze Blast V.

Kjer nor spike v težavnosti je bil, ko sem prišel mimo prvega Bossa lol. Se bo treba še krepko permanently upgrejdat očitno.

Droge!

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...