Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2022]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 2 minutama:

Kaj to se menite o zgodbi v dvojki al prvem delu Horizona? Jaz sem obrnil prvi del in nimam pojma kaj je bila zgodba :D

Govora je o tej nemunosti

Kočevc reče pred 49 minutami:

Horizon zero dawn story je najjaci na svetu

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Aha... torej tudi, ko sem bom enkrat spravil na dvojko, ne bom imel pojma o čem gre :D

Dejansko je tako, ker je direkt nadaljevanje enke in veliko stvari je povezanih. Na začetku imaš sicer nek recap prvega dela, sam je res površinski.

Povezava do prispevka

Lol, to ziher ne bom. Še nikoli v lajfu nisem. Dejansko se niti potrudil nisem, da bi spremljal zgodbo in mi je blo fajn samo pobijati robote takrat. Ko sem ugotovil, da itak nimam pojma o čem gre, pa sem začel vse te scene preskakovati. Zadnje čase se malo več trudim okrog tega. Včasih pa zgodbe v igrah sploh nisem iskal, zgolj v avanturah. Bigboss style je bil :D

 

Tisto obnovo bom verjetno pogledal, če ni predolga.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Meni tudi zgodba v enki ni bila švoh. OK, ni ravno za Nobela, ampak je cool. Dvojko nameravm kupit. Ko bo skonto in ko končam Elden ring. Glede na trenutno stanje, tam enkrat 2046, ako bo kiborg roka sposobna umski trust prevajat v smiselne gibe in če bo od penzije ostalo za remake remakea..

Povezava do prispevka

Below

6/10

36190303below1280-1544565374462.jpg

Tu je zajebanu! Cosmic horror igra, ki ne razloži nič, v njej pa se prebijaš čez ponavljajoče levele ob kripi vajbu s super kripster musko, svetiš in lamaš naokoli, kolješ žvadi, craftaš in bežiš medtem ko se utrujaš čez menije, da si zaceliš ranico iz katere krvaviš kot mleko iz oreha.

Praktično vsak dotik česarkoli te ubije in restartaš na začetku. Igri bi dal boljšo oceno, če ne bi bila tako ponavljajoča in combat dejansko boljši (ali pa vsaj kontrole). Tako pa umreš zato ker tipka za beg tudi sproži udiranje prve mrtve pošasti ob poti, kar vzame 3 sekunde. Aaaaand you're dead. Better luck next time.

 

Drugače pa kul igra, samo malo preveč hardcore za moje brbončice.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Stomic ne vem, jo mam pa sm guglal in  so jih prodajal za par bucksov kak tedn nazaj  milsm da 7€ al neki, pa mel so po ful kosov.. ce niso ble to kake replike al kej.. jaz bom obdrzal za great reset pa potem menjal za avto al pa kej

 

Je pa folk vec al manj pokupil vse cca 35€ lars sete, vceraj so bli ze okol 50€ :D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 11 urami:

Stomic ne vem, jo mam pa sm guglal in  so jih prodajal za par bucksov kak tedn nazaj  milsm da 7€ al neki, pa mel so po ful kosov.. ce niso ble to kake replike al kej.. jaz bom obdrzal za great reset pa potem menjal za avto al pa kej

 

Je pa folk vec al manj pokupil vse cca 35€ lars sete, vceraj so bli ze okol 50€ :D

 

5EE62794-7490-449E-A674-7EBFCDF6DBAC.png

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Sovica reče Dne, 9. 5. 2022 at 10:37:

Haha lost ark :avadodo: s kolegom sva igrala, pojem n3znane sadeze yolo zacnem bruhat, padm v nezavest, me odvlece zravn enga ful debelga drevesa, postavi ogenj cez noc, mi sopa jagode v supak da ne dehidriram... nakar se deblo zacne premikat, faking dinozaver 50metrski, umreva v kricanju ko naju oba sam pohodi :worship:

Da nisi mal zamešal špilov, ker tole se sliš ko en drug Ark :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Tetris effect

5/10

umahoracom_2655863.jpg

Tetris z nekje 25 leveli z različnimi temami. Malo muzke, malo kokakole. Včasih mal hitrej leti pa kričiš ko pićka, to je pa to. :) Lahk bi se mal več potrudli.

 

Tetrisa nisem igral že 20 let, pa verjetno imam dovolj za naslednjih 20.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...