Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Ma jaz te Souls igrice igram tako, da spucam vse sovražnike v coni, preden grem naprej. Če mi ne uspe, trmarim naprej. Če mi kdaj kakšna cona res dokurči, pač šprintam do naslednjega bonfireja in se vrnem, ko sem malo jači. Ponavadi neke katakombe ali pa dungeoni, ki so mi vizualno dolgočasni in komaj čakam, da se vrnem na svetlo :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

Tega sploh ne razumem, z največjim veseljem vse bosse razfukat, veliko medo k strelja vate veter od daleč pa nisi možen osvojit

 

Lp, mage ki ga 5 minut cheesa od daleč

 

(Sej je kr jeben fajt na Torrentu če ga skušaš z melee orožjem pretepst, nekak nikoli ne sme bit obrnjen proti tebi pa ga lah lopneš po hrbtu pa spizdiš, samo to tud jaz umiram večkrat kukr ne. Tist medved v jami pa še tok slabše, brez Breath of Rot ne gre)

Haha. Ma ne, sej ene par sem jih odlomil, samo vedno sem imel nek respect do njih, pa še sam ne vem točno zakaj. Ursafobija al neki. :D

 

 Plus tole

tomazek reče pred 7 minutami:

Zakaj bi se sploh fukal z njimi, če itak ne dobiš nič pametnega in smešno malo run.

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 6 minutami:

Ma jaz te Souls igrice igram tako, da spucam vse sovražnike v coni, preden grem naprej. Če mi ne uspe, trmarim naprej. Če mi kdaj kakšna cona res dokurči, pač šprintam do naslednjega bonfireja in se vrnem, ko sem malo jači. Ponavadi neke katakombe ali pa dungeoni, ki so mi vizualno dolgočasni in komaj čakam, da se vrnem na svetlo :D 

 

Saj jaz tudi (vsaj v prvem skozihodu) vse pucam. V ER pa je to praktično nemogoče zaradi open world in večkratnega vračanja na lokacije. Še v drugo in tretje me jebe, da ne morem iti mimo neke jame, čeprav vem, da ne rabim nobenega itema z nje, še najmanj pa rune z levelom 250 recimo.

Povezava do prispevka

ubil sem fotra. pred fotrom je en mini boss, ki mi je verjetno delal vec problemov :D ampak sem ga tko mal za zabavo pocheesal z ninjitsu pupeteer (prebral na internetu)

 

dobil sem tudi oba itema od great serpentov. pa ne vem kaj z njima. kako napredujem ta quest. jebote from software pa tvoji questi

 

pred fajtom sem moral na netu tud prebrat na kaj vpliva odlocitev v dialogu. sem izbral navaden ending. tko da zdej ne bom fajtal z emmo, ampak bom dobil dost drugih bossov kolko razumem.

 

pa na yt sem videl, da pol se enkrat owla fajtas v hirata estate. ampak mislim da tega se v moji verziji spila (1.02) ni.

 

igrica malo zvodeni proti koncu. ni vec motivacije za exploration. si moram dat challenge da probam pobit sovrage in pobrat iteme v zoni prvic ko pridem not. pol dalje pa lahk mimo bezim. preprosto ni neke nagrade, ker dobivas samo neke iteme, ki jih itak ne uporabljam. vcasih najdes prayer bead al pa kakega zanimivega mini bossa. ampak meh. pa tele zone ene so tko annoying. recimo mibu village z miljon bednimi sovragi al pa una zona po drugem monk fajtu k ti izpijejo vitality in si v enem hitu mrtev brez revivov. majkejim.

 

zdaj samo se guram naprej, da pridem do vseh bossov in jih potamanim.

Povezava do prispevka

V glavnem, če si izbral, da boš zvest tamelemu, pol imaš pred sabo še pol igre (med drugimi tudi memory fight s fotrom v Hirati).

Če izbereš, da boš zvest fotru, pol pa imaš samo še dva boss fighta (ki nista prisotna pri tadrugi odločitvi). V vsakem primeru se ti splača dat skozi obe varianti. :D

Povezava do prispevka

ce hocem delat "platino" al whatever ze moram igro kupit na steamu? da vem za armored core.

 

kako je pa z bloodborne? eni pravijo, da je to best igrica od from soft. demon souls mi ni dogajal, ker se mi je zdelo premikanje karakterja tko leseno. ne vem. eldern ring in zdej sekiro je blo cist drugo premikanje. kako je s tem v bloodborne? je bolj elden ringu podoben al demon souls?

 

edit: aha, bloodborne ni za PC. jebiga pol

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 3 minutami:

pa še parry je vsaj meni dosti boljši kot pri vseh ostali FS igrah.

A nisi še nikoli igral Sekira, al ga ne postavjlaš ob bok ostalim igram, ker je parry mandatory mehanika igre?

 

Sekiro parry >>>>>>>>>>> vse igre s parry mehaniko ever made

Imo seveda. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...