Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 4 urami:

Men gre ta demon of hatred kar na kurac, prov ne paše mi v koncept igre, cela dinamika fajta, moveseti itd.. Včer sem ga probal ene 4x pa sem šel raj farmat XP, ne vem a sem pretiraval s špilo a je res tok bedn dizajn.

not gonna lie man js sm po pol urce popizdu in ga cheesal. Če hočeš guide, povej. Bomo že v new game + tole, ker bo itak treba večkrat preigrat.

Povezava do prispevka

On je bolj beta verzija Wolfa, če se zatika v drevesa pa pada s pečine. Ma tko bom reku, bi ga zbombal, niti nisem ful neki umiral do zdaj, prišel sem dokaj hitro do sred druge faze, moveset in range za te dve fazi sem pomoje že stuhtal ves, samo enostavno trenutno res nisem neki užival tekat po polju za majmunom v plamenih in minimizirat svoje zelo boleče napake in pizdit nad odločitvam AIja. V Sekiro so mi res kul fajti z ljudmi, lahko tud ljudmi s stonogo v vratu, biki, opice, krapi, čarovniki in podobna šara ne tok.

Povezava do prispevka

Kot sem v temi trenutno igram napisal igram From software igro prvič in dobivam konkretno po pički že takoj na začetku. Tipo že prvi mini-boss v Ashina outskirts me je fental ene 5-krat. Na začetku sem probaval s parryi, samo sem pol opazu da je lažje na začetku blokirat in skakat okoli, dokler ne vidim kakšne imajo napade. Imate še kakšne dodatne tipse?

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 24 minutami:

Tipo že prvi mini-boss v Ashina outskirts me je fental ene 5-krat.

ahhhh you sweet innocent child :D.

 

Pač umiral boš na začetku ker te igra hoče prisilit da postaneš bolj skilled. Načeloma ni nekih ful tipsov, bossi se pač stopnjujejo in ti začneš dobivat boljše reflekse in analizirat napade. Ali boš parryjal ali blockal, dodge, mikiri counter, skoču na njegovo glavo ali pa uporabil kakšen prosthetic tool, to so praktično vse opcije pri vseh nasprotnikih. Firecrackers zelo pomaga da nekoga stunaš drugače pač practice practice practice. Čez par ur igranja boš z lahkoto začel premagovat te generale ker si bolj skilled in ne ker bi imel boljši gear ali skille. Vsakega nasprotnika moreš pač analizirat in z izkušnjami boš dobil vedno bolj feeling kako odreagirat na določene napade.

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 4 urami:

Orangutana je potrebno brez sira oziroma brez padca v prepad.

 

Nenazadnje je nekako "prejšnja verzija" Wolfa.

On te praktično oživi nazaj ko umreš in da neke bullshit powerje tvoji levi roki. Praktično je the OG cheeser te igre. Mislim da iz samega spoštovanja do njega in njegove zgodovine je cheese najbolj primeren pristop za ta fight. Mislim da bi bil več kot ponosen name. Sedaj sem jaz zamenjal njegovo mesto kot the master cheeser shinobi. May he rest in cheese. 

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Prvi dve fazi sta zelo simpl, dokler si blizu njega, na kurac mi gre, ko začne skakat preč in dashat, tam moreš bit mal bolj potrpežljiv, kot semi je dejansko dal jebat z njim. Pa ta sirarnje z drevesom in pečino je tok hud cheese, da mi je blo enostavno vredno probat, sem bil zih, da mi ne ob ratal skočt na obzidje in ne vem če sem rabu 10x probat, poj je blo pa enostavno smešno :D Sej pomoje ga bom šel odlomit v spomine.

Povezava do prispevka

:D

 

Zdej dva tedna nisem nič, obrnil ghost of tsushima, da sem si fajn zjebal timing pa pad layout, dons sem se pa spet 2 uri sabljal s sword saintom. Faza ena in dve nadrkal top cheese, bp, faza 3 me pa jebe najdet nek easy to trigger safe poke window. Ampak bo pomoje kmal padu, ko namudrim še tale kos gaude je mrtev. Na skill in parry se mi pa splph ne da več jebat, casual mode sem šel z GoT.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...