Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Kaj mi dela Inner Genichiro lol. Mislim, da je glavni problem v tem, da moram prej it skozi Oniwo in Lady Butterfly, ki sta sicer res easy fighta, ampak vseeno potrebujeta tistih 5-10 minut, ki me dekoncentrirajo.

Kaj bo šele pri Shura in Severance gauntletih. :rofl::avadodo:

 

tl;dr Fak, kako je to dobra igra. :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče Dne, 10. 3. 2021 at 11:56:

Borilni sistem je res ful flashy in zadovoljujoč, ampak vseeno imam ful raje DS in BB pristop. Enostavno mi bolj sede izmikanje od parryjanja.

 

 

20 days later :D

KE RIT reče pred 1 uro:

tl;dr Fak, kako je to dobra igra. :avadodo:

 

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

Jaz bi pa rad oboje. Sicer mi fajtanje v BB/DS bolj sede, ker imam reflekse prežvečenega čigumija zalimanega na podplat čevlja, ampak mi je Sekira pumpala adrenalin po žilah 135 na uro.

Nočem pa biti omejen na en klošarski pončo in par kanatan.

Povezava do prispevka

Jaz bi pa rad, da uvedejo kake nove mehanike. Varianta limb cutting al kej v tem smislu. Pa tudi ne bi rad, da zdaj lahko parryjaš karkoli. Ful bi sedlo, da moraš imet različne pristope glede na nasprotnika, tko da ti parry ne bi recimo čisto nič pomagal proti kakemu ultra great sword ali demon's greataxe.

No, sej Sekiro ima tudi to, ampak mi deep down vseeno deluje mal preveč rhythm game. Manjka mi mal več SoulsBorne surovosti al neki.

 

P.S. Ugotovil sem, da se ti Inner Genichiro odpre tudi v refleksijah, ko ga enkrat odpreš v gauntletu. Prvi dve fazi internalizirani. :mafija::D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Evo jaz sem po končanem HZDju zagrizel v Sekiro in...

... več ob 11h na t(v)iču.

Ne sej ne! Oma Metulj je šla pa-pa v drugo in Genčiro v tretje (tisti prvi spopad nad dojom, če to šteje). Mi pa lomijo jajca šefi ki jih eni tukaj odpihnete za šalo.
Mam kar nekaj problemov s tem, da preveč tolčem po blocku. Tako si moram pred/med vsakim fajtom ponavljati kekitov "igraj po ritmu" in gre. Sem pa malo pred točko, kjer sem v prvo zaključil z igranjem (Napad na Ashino)

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 urama:

@GalkoLol, more like

kekit.jpg.9563cdc043003d629e8a94e1ac16d9d4.jpg

odstrani mojo sliko, pa vseeno se bova kmalu slišala, pač kar ve ona pove, če en ve bo tiho, se ne laže in upam da razumeš in hitro odstraniš sliko, pa vseeno se bova kmalu pomenila na štriri oči, ne vem kej ti je taka logika da jebeš folk oz. njo enako mene,sm mene ne boš vrjemi me ne poznaš!

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...