Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Demon of Hatred po moje.

 

Jaz sem se lotil kar NG+3. Mi je bedno, da imam vse achievemente, obenem pa mi manjkata še dva skilla in dva upgrejda protez. OCD intesifies :D

V treh urah sem prišel do Owla na vrhu gradu. 0 deaths lol. Noro kolk bolj švoh so game bossi od tistih v gauntletu.

Povezava do prispevka

Ma itak... vidim, da ti full sede. Ti kar uživaj. Celo zavidam ti, ker mam full cajta pa nič ne igram, ker ne najdem motivacije.

 

Je pa nevarno za tebe to vse skupaj z vidika, da si full padel not v FS prvič v lajfu in si mel zalogo iger za obdelati... zdaj boš vsako njihovo novo čakal par let. Druge pa ti bojo bedne, ker ti ne bodo nudile tega thrilla, ki ti ga FS.

Povezava do prispevka

Sem se v petek odločil spet nadaljevat Sekiro in si naredil tabelo kaj sem že premagal. Ravnokar začenjam z Genichirom :)

Pri Lady Butterfly sem izgubil upanje in mi je bila do sedaj najbolj zajebana potem sem pa naštudiral da ji je treba skos po glavi skakat in sem jo ubil s prvim lajfom in full health (ponucu 3x heal).

slika.thumb.png.b1cee4bc019a882a782b46b06dabc4d3.png

Povezava do prispevka

Ne vem če... igro sem imel na pavzi od relisa, ker sem ponevedmoa izbral Sovo. Tko sem prejšnji mesec začel vse še 1x na ps5.

Pa nisem je še obrnil. Genčiro, ki gulfa z lokom in Isshin sta mi še ostala za poklati. Razen, če obstaja še kak Isshin po temu, ko pridem iz tretje (četrte) faze.

Povezava do prispevka

Mene tut gencji jebe z lokom. Zaenkrat rekord je imel samo še 1/4 lajfa.

 

A drugač kej enhancerje uporabljate? Jaz recimo sem ful proti temu, ker vem da bi pol umrl in izgubil tisti item. To mi je pr teh igrah ful bedno in bi raje imel, da teh itemov ne bi bilo.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 13 minutami:

Ne vem če... igro sem imel na pavzi od relisa, ker sem ponevedmoa izbral Sovo. Tko sem prejšnji mesec začel vse še 1x na ps5.

Pa nisem je še obrnil. Genčiro, ki gulfa z lokom in Isshin sta mi še ostala za poklati. Razen, če obstaja še kak Isshin po temu, ko pridem iz tretje (četrte) faze.

Inner verzije so upgraded bossi, ki jih dobiš na koncu gauntlet of strength (odpre se ti pri sculptor's idolih, ko obrneš; dodani so bili kot DLC več kot leto dni po izidu). Tisto so mi daleč najtežji in uživantski boji v igri.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 11 minutami:

Mene tut gencji jebe z lokom. Zaenkrat rekord je imel samo še 1/4 lajfa.

 

A drugač kej enhancerje uporabljate? Jaz recimo sem ful proti temu, ker vem da bi pol umrl in izgubil tisti item. To mi je pr teh igrah ful bedno in bi raje imel, da teh itemov ne bi bilo.

Ne sekiraj se preveč za razne divine confetti in sugarje, ker vse to lahko zelo enostavno farmaš, proti koncu igre pa lahko celo kupuješ neskončne količine.

Itak pa ti consumables "samo" pomagajo hitreje premagati bosse. Z ali brez se jih itak moraš naučiti hendlati.

Povezava do prispevka

Pač, glede na to, da bosse pogosto že v štartnih fazah spravim na 25 % healtha (torej polovico drugega lajfa) pomeni, da bi jih s temi buffi v zelo kratkem času premagal. Vseeno si jih ne upam uporabit, ker če zafukam fight bi se zjokal. :D

 

Tistih zadnjih 25 % pa potem vzame namesto 30 minut ene 5 ur.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Razlog je v tem, da sem se spravil bolj v online svet.

 

Zadnje čase sem igral WoW. Sedaj s tem po zadovoljivih PvP uspeških zaključil. Potem sem si pa nabavil Vermintide 2, mortal kombat 11 in Rocket league ter hkrati spet vrnil v HotS in Overwatch. Vse skupaj zafila čas. :) Še vedno igram toliko kot prej.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Nekak sem naštudiral taktiko da naprej v desno hodim in ko sem točno na pravi distanci usekam in gre mimo njegovega blocka. Nekoliko težko je to vsakič ponoviti. Ampak učasih me nabije s tistim lokom in ne uspem dodgeat, pa mi z enim šusom gre več kot pol lajfa. Je nekoliko luck dependant taktika.

 

Bom od sedaj naprej poskušal ga downat brez vsake pomoči, tretji lajf pa potem magari kaj ruknem.

 

 

A drugače je smiselno Main Bosse spuščat, al ti lockajo naslednji content? Študiram, da bi se kasneje nazaj vrnil.

Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 1 uro:

Pač, glede na to, da bosse pogosto že v štartnih fazah spravim na 25 % healtha (torej polovico drugega lajfa) pomeni, da bi jih s temi buffi v zelo kratkem času premagal. Vseeno si jih ne upam uporabit, ker če zafukam fight bi se zjokal. :D

 

Tistih zadnjih 25 % pa potem vzame namesto 30 minut ene 5 ur.

Pol pa kar korajžno čopni kak Ako's Sugar in/ali Divine Confetti. Kot sem reku, komot jih nafarmaš nazaj na ducate v desetih minutah.

 

MaDrung reče pred 1 uro:

Jao, ravnokar si reku, da brezveze res sparam tist cukr. Ubodoem in ubijem genichija. Nakar ima še tretji lajf in me pojebe. FFS :D

Kot piše zgoraj, ne sekiraj se. :D

Drugače pa tretja faza samo izgleda badass in zajebana, v bistvu ima ful bolj telegraphed napade kakor v prejšnji. Samo naštudirat moraš kdaj mikirijat (čisto prvi napad, ki ga naredi ;)) in kdaj skakat v zrak, da mu vržeš elektriko nazaj v faco.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...