Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Ma ja čeprav angleški dub niti ni slab kar sem videl iz teh videov. Pri kakem ghost of tsushima mi je na momente šlo precej na kurac da so same animacije v angleškem jeziku tudi ko daš na japonščino 

 

Svaka čast drugače za ta gauntlet. Js nisem mel živcev 😀

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Dam še sem, for posterity.

KE RIT reče pred 13 urami:

Končno naredu zadnji Gauntlet of Strength pri Sekiru. Mislim, da sem tole ponavljal ene 20krat.

Posnel sem samo zadnjih 6 bossov. Koncentracija pada premo sorazmerno s približevanjem koncu lol. Kjer faking bottler sem XD

 

Pol sem šel za foro enga Demon Bell powered Inner Isshina in je očitna razlika, ker sem sproščen. XD

 

Naslednji challenge: Mortal Journey Gauntlet + No Kuro's Charm + Demon Bell :mafija:

(Samo ugotoviti moram kje zavraga sem v NG+3, da lahko obrnem igro in začnem novo brez Charma lol).

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Sem šel NG+4 in valjda sem pozabu, da je treba progressat vsaj mimo Genichirota in Screen Monkeys, da si odklenem Ashina arts in dobim Mortal Blade. XD

Sem vklopil kar no kuro charm in pozvonil na bell takoj po Chained Ogru na stopnicah. Sem mislu, da bo ful bolj zajeban challenge, sam me je ubil edino Armored Knight.

Ker sem padu not sem pred tem spucal še Hirata Estate. Tako clean L.Butterfly fighta nisem še nikoli imel lol.

 

 

Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...

Saj sem napisal v majhnem tisku zgoraj, party breaker en. :P

Tip nikoli ne fukne random unblockable black mortal blade whirlwinda, tle se je pa odloču, da se gre fenomena. Še dobro, da sem uspel vsaj blokirat :D

 

Fak dej, takega call outanja se pa ne bomo šli. Grem nazaj grindat. XD

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

@VesoljcMen je (Inner) Isshin daleč najtežji boss. DOH ima tolk majhen arzenal, da ga nadrkaš v par fajtih. Drugače pa se strinjam. RIP Orangutan in Emma.

 

Gatsu reče pred 4 urami:

Sam fak tole je blo posilstvo. Prov dihat mu nisi pustu lol.

Če mu pustiš dihat začne delat napade, ki trajajo dlje. S tem se mu popravlja posture, zraven pa preneha efekt Yashariku Sugarja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...