Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

zdaj sem sel na yt pogledat in model ubije tega bossa s tem da double jumpa po njegovi glavi in ga tolce vedno znova in znova

 

to se mi je ze parkrat zgodilo da sme tkole skocil po enemiju, sam nebi pa vedel kako to naredit zanalasc in kdaj je treba to uporabit

Povezava do prispevka

sej k mi dopizdi grem preberem mal na internet in pisejo o tem prostetiku in ga tud imam

 

sam nisem tak gamer, da bi to uporabljal. tud za genichirota mas vsepovsod eelse okrog, ampak come on. valda je to treba dodgat, ne bos se neki z itemi ven vlekel

 

kakorkoli, tamanimo dalje zvecer. next on the kill list je neka opica

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

sej k mi dopizdi grem preberem mal na internet in pisejo o tem prostetiku in ga tud imam

 

sam nisem tak gamer, da bi to uporabljal. tud za genichirota mas vsepovsod eelse okrog, ampak come on. valda je to treba dodgat, ne bos se neki z itemi ven vlekel

 

kakorkoli, tamanimo dalje zvecer. next on the kill list je neka opica

 

Če ti špil nudi pomoč, jo sprejmi. 

/konfućij, 456 bc

 

Je pa res, da je pri teh špilih možnosti ravno toliko, kot je igralcev.. Vsak ima svoj način in noben ni napačen.

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 22 minutami:

potem tud Genichira ne dodgeat. attack deflect gas

 

takrat ko se prikaze un rdec znak ne mores deflectat koliko vem. mors al dodgat al pa jumpnit (pri enih weak enemijih se mi zdi da deluje tudi attack, da interruptas). in v drugi fazi ko spusti strelo mors skocit (plus ce si dober lahk deflectas nazaj mid air) po navodilih na scrollu. oziroma ne vem kaj si mislil s komentarjem ne dodgat?

 

 

Povezava do prispevka

 

drevored reče pred 6 minutami:

 

takrat ko se prikaze un rdec znak ne mores deflectat koliko vem. mors al dodgat al pa jumpnit (pri enih weak enemijih se mi zdi da deluje tudi attack, da interruptas). in v drugi fazi ko spusti strelo mors skocit (plus ce si dober lahk deflectas nazaj mid air) po navodilih na scrollu. oziroma ne vem kaj si mislil s komentarjem ne dodgat?

 

 

 

edini kanji napad, pred katerim je treba spizdit, je grab attack. tega uporablja zelo redko, ce si mu skoz in his face pa sploh ne

Povezava do prispevka

a strela ni kanji attack? v p2 sem bil bolj malokrat pa full prevec prestrasen da bi bil pozoren :D

 

drgac ma se uno ko skoci v luft in dol nate (deflect (tle mi je bil deflect full nekosistenten pa ne vem zakaj)) pol pa gre takoj v thrust (mikiri) ali sweep (jump)

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:

 

Ma to ti je trash mob, no worries. Poskus ali dva max, nikol je več ne boš videl.

 

ker beden boss

 

skos neki razgraja, vcasih te udari vcasih ne. zarad velikosti je tezko tajmat deflecte.

 

pol pa pride p2 k te s terrorjem ubije. res ni glih okej izkusnja.

 

dost boljsi so mi fajti s samuraji

Povezava do prispevka

ma ja, sej ga bom. ampak tko ce pogledas iz game design stalisca, kaj so hoteli dosect s tem? razen sporocit, da git gut pleb.

 

prva faza okej, jo vadis, se naucis. ni lih najlazja zaradi prej omenjenih tezav z deflecti. po mojem razumevanju boss tudi ni namenjen da mu posture breakas ampak da mu hp stolces dol (tle se mogoce motim, ampak kot pravim, tezko je deflectat te napade + boss vzpostavlja razdaljo). to pomeni, da faza 1 traja nekaj cajta. in pol ko koncno prides v p2 mu dajo instagib napad, ki se zdi, da ga je nemogoce dodgat.

 

zdaj mogoce je to komu vsec in mu super dogaja ampak moja prva reakcija je, da grem na net pogledat kako kontriram ta instagib napad, ker nocem zgubljat casa z p1 za brezveze. in pol ko me igrica sili v gledanje na internet mi je bedno, ker bi full raje sam pogruntal kaj nardit ob tem napadu ampak je time cost za eksperimentiranje preprosto prevelik.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 2 minutama:

to pomeni, da faza 1 traja nekaj cajta. in pol ko koncno prides v p2 mu dajo instagib napad, ki se zdi, da ga je nemogoce dodgat.

Meh, terror je res easy za dodgeat, ko se enkrat naučiš prepoznati začetno animacijo.

Pro-tip: AOI je manjši če prideš opici za hrbet. Je mal neintuitivno, ampak če si preblizu je lažje spizditi napadu, če tečeš proti opici (in ji prideš za hrbet), namesto stran od nje.

Povezava do prispevka

V ER na level 150 še iščem zadnje talismane za popoln DLC lik, in naletim na cave v Caelidu kerga se ne spomnem iz tega playthroughja.

 

O lej medo v najmanjši možni sobi, np lolz, meet my nabor spellov s katerimi sem dobesedno ubijal bogove, bitch.

 

8 poskusov kasneje pod tušom ihtim v fetalnem položaju in razmišljam če je ful dela s prijavo v lovsko družino.

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 19 urami:

Jaz sem pred medvedi vedno samo bežal. :D

Tega sploh ne razumem, z največjim veseljem vse bosse razfukat, veliko medo k strelja vate veter od daleč pa nisi možen osvojit

 

Lp, mage ki ga 5 minut cheesa od daleč

 

 

 

 

 

(Sej je kr jeben fajt na Torrentu če ga skušaš z melee orožjem pretepst, nekak nikoli ne sme bit obrnjen proti tebi pa ga lah lopneš po hrbtu pa spizdiš, samo to tud jaz umiram večkrat kukr ne. Tist medved v jami pa še tok slabše, brez Breath of Rot ne gre)

Povezava do prispevka

Uf ja medoti so hardcore. Najbolj uni prvi v gozdu, k je un stolp z nekim quest volkodlakom, ko jih prvič srečaš. Tam so mene razturili k svino. Pa se spomnim, da medved tam celo spi in sem si mislil, da mu bom s sucker punchom vzel dovolj lajfa, da bo obvladljiv. Pol pa mu vzame tako 0,0001 lajfa, model se zbudi in me na polno prefuka :D

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 46 minutami:

Uf ja medoti so hardcore. Najbolj uni prvi v gozdu, k je un stolp z nekim quest volkodlakom, ko jih prvič srečaš. Tam so mene razturili k svino. Pa se spomnim, da medved tam celo spi in sem si mislil, da mu bom s sucker punchom vzel dovolj lajfa, da bo obvladljiv. Pol pa mu vzame tako 0,0001 lajfa, model se zbudi in me na polno prefuka :D

Nigga, as ti lihkar reku my boy Blaiddu "nek quest volkodlak"?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...