Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...
  • 4 mesece kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

Sekiro je res svinjsko dober špil. Fresh in hkrati tako dobergameplay, da enostavno prekosa vse kar je na trgu. Men je bil pretežek, obrnu sem, ampak sem se res preveč matral. Baje moraš nek ritem ujet za sablanje, no če bi to vedel, mogoče ne bi bil tolk težak potem.

No pa proti koncu me je zmotilo, ta njihov japonska FROM sranja. Cel špil lepo ninje, samuraji, ok zmijo še preživin, na konc pa spet nek drug realm, kjer so neki bogovi, polži in podoben weird shit... 

Če bi te dve napakici popravili je to zame najboljši FROM špil in eden najboljših nasploh ever.

Povezava do prispevka

Prej začneš gledat Sekiro kot na ritmično igro, prej boš "skapiral" kako se pravilno igra in bo takoj 5x lažja. Poslušat moraš klenge udarcev tolk kot gledat akcijo, če ne bolj. 

 

Ko maš enkrat ritem pod kontrolo je igra velik lažja. Jaz sem v prvem igranju do Genichira probal nekaj cheesat, pa iskat trike in finte in ni blo haska.

 

Ko pa enkrat skapiraš, da je vse v ritmu in da ko boss začne neko sekvenco ne rabiš sploh gledat ekrana temveč ga scountraš samo z muscle memorijem in poslušanjem udarcev, pol si kar naenkrat parry deflect Neo iz Matrice.

 

Dokler ne srečaš tistih opic. Mamu jim jebem. Pa ne mislim boss opic, temveč trash mob faggot opice v tistem močvirju. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Weraziel reče pred 4 minutami:

mene mikata moda za Dark Souls 2 in 3, samo trenutno ne morm na PCju igrat

 

res hud mod community majo ti špili

 

Še v življenju nisem poizkusil kakega moda. Pravzaprav do pred kakim letom sploh nisem vedel, da to obstaja :D Če se mi še kdaj uspe navaditi igrati na PC, bom sprobal kakega. Kaj pa recimo sploh spremenijo ti, ki jih omenjaš za DS2 in 3?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Jaz pa sem bil slab v Sekiro :( Saj sem obrnil... ampak sem imel s posameznimi boji res dolgotrajno fejst težaško delo... 

Če si obrnil nisi bil slab. Eni rabijo več eni manj, na koncu ko končaš špil mislim da je vsak dober. Zato je potem tudi new game + tako zabaven v sekiro

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

 

Še v življenju nisem poizkusil kakega moda. Pravzaprav do pred kakim letom sploh nisem vedel, da to obstaja :D Če se mi še kdaj uspe navaditi igrati na PC, bom sprobal kakega. Kaj pa recimo sploh spremenijo ti, ki jih omenjaš za DS2 in 3?

 

https://www.youtube.com/@distortion2/search?query=dark souls 3

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...