Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Da delim eno zanimivost kako je Sekiro na nek nacin vplival na moje zivljenje. 

Po grozovitih mukah in rejpanju v rit sem koncno prisel do Genichira na vrhu gradu. Bil je ponedeljek zjutraj.

Po nekje 3 urah muk sem ugotovil, da nimam volje in sem enostavno preslab. Takrat sem spil zbrisal in ga dal v prodajo tukaj in na bolho.

V torek med sihtom se mi zopet zalusta Sekira in ko pridem domov nalozim spil in ga odstranim iz prodaje. Po 2 urah zal neuspesno, ampak sem bil ze precej blizu.

Pridem v sredo iz sihta ves nahajpan in po lepih mukah mi koncno uspe! Genichiro je mrtev! Potem pa naenkrat šok. WTF tip ima se tretjo fazo, kjer je nek angel z elektriko ali kaj. Jaz ves panicn seveda crknem v trenutku.

Takrat je joypad letel po tleh, spil pa brez pomisleka iz diska in ze drugic v prodajo.

No v cetrtek med sihtom zopet zacnem studirat o spilu kako blizu sem ze in seveda mi ni dalo miru. Pridem domov spet odstranim oglase za prodajo in ga nalozim. Po 2 urah ga koncno potamanim.

Takrat sem spoznal, da je v zivljenju z dovolj volje in vztrajnosti mozno prav vse. Sedaj se tega drzim.:D

Hvala SEKIRO:avadodo:

  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Vučko3 reče pred 9 minutami:

stari, če si obrno vse dark soulse + bloodborne + recimo pol Nioha enke, tu ne rabis easy mode. Čisto preprosto povedano.

 

Sekiro nima summonov in overlevelanja. Je treba dejansko bit dober in ne samo znat z gobcom opletat ;)

Povezava do prispevka

Če nisi nič chalicev delal potem ja

 

Ng+ na dlcju je brutalen

 

Tku da, če nimaš nabildanega chara, pejdi magari se enkrat čez osnovni pa pol enkrat proti koncu (jst sm sou pred mergo) u dlc

 

Oziroma sm sou že prej, ampak nisem u suši vsega naredu, postopoma 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Če si kdaj špilal Nioh pol pa Nioh dlc, je isti k. Kar lepo poskoči zahtevnost.

Ma nioh in bb sta drugačni igri

Nioh je zajeban dokler nimaš opreme/levela, bb pa lahko tudi z low levelom kar preguras 

 

Dlc je težava u tem, ker te use zelo hitro ubije (vsaj mene so :D) 

Povezava do prispevka

Ma v BB je itak vedno boljše nardit nov lik kot igrat naprej v ng+ ++ +++ ... in poskušat dobit stvari, ki si jih prezrl. Pa še bolj zabavno je.

 

V DLC pa lahko skočiš že po Ameliji in samo lauafaš okoli in sve pobiraš do prvega bossa. na tleh leži polno orožja in dobre robe-.  POl pa igraš osnovno igro naprej dokler se ne počutiš dovolj močnega da greš one tja ubijat. 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Men je pa špil pretežek. Saj je dober in ima najboljši gameplay v tej generaciji gladko, ampak mi je pretežek. Pravkar po 2eh urah mučenja, sem ubil prvega bossa. No vsaj glede na, na vse ostalo do sedaj mislim, da je prvi boss. Lady Butterfly. Ko sem končno na drkal in jo ubil, sem dobil drugo fazo. Potem sem toliko špilal, da sem prvo fazo večinomakrat naredil brez hita. Ampak v drugi fazi je bila pa bolana, take ene agresivne kombote, pa vse ostalo zraven, da je bolano.

Pomoje ene 50 poskusev. Kar je dobro, je da ni loading časa in tekanje do bossa, kot pri DKS in BB, ampak takoj akcija.

 

Bomo jutri naprej, samo če bo tako vsak boss, to res nima smisla...

Povezava do prispevka

Isto si se zajebal kot se nas je polovica kretenov kle :D Lady NI prvi boss in je ful pretežka če jo takoj rushaš. Da se, ampak je ful mazohizem. 

 

Pejdi nazaj iz dream worlda / spominov v RL japan in tam nadaljuj. Prvi boss je lahek ko keks in lahko lady butterfly samo marmelado s kunaijev dol poliže

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Isto si se zajebal kot se nas je polovica kretenov kle :D Lady NI prvi boss in je ful pretežka če jo takoj rushaš. Da se, ampak je ful mazohizem. 

 

Pejdi nazaj iz dream worlda / spominov v RL japan in tam nadaljuj. Prvi boss je lahek ko keks in lahko lady butterfly samo marmelado s kunaijev dol poliže

 

Vučko3 reče pred 9 minutami:

Haha jap atomic, svaka ti cast, ce ti je njo ratalo ubit, nimas brige! Kar naprej, bos vido, ko ti klikne vse skupaj, bos uzival.

 

Kočevc reče pred 6 minutami:

Ce si ubil Lady pol si real life level upov v skillsih. Tudi naslednji ti bojo sli lazje 🙂 bo pa se nekaj jebe 😄 k pa obrnes spil pa ti nau vec tezek, ker se bos dobesedno naskillal in bojo bli NG++ izi

 

O super. To sem rabil slišat, ker špil mi je tako dober, prov tisto Bloodborne tier. Kljub temu, da sem bil jezen včeraj zvečer k prasec, sem danes že ustal zgodaj in bi ga šel igrat.

No saj da je težko je prav, ampak ta Lady je bila pa too much, vsaj zdaj na začetku.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...