Skoči na vsebino

Avatar: The Way of Water


cin der

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
ke_kit reče Dne, 8. 11. 2022 at 21:49:

Po dolgem času bom spet šel v kino. Upam, da bo vsaj tako dobra 3D izkušnja kakor pri enki. :wub:

ne verjamem, da je to možno. V enki se nam je zdela dobra izkušnja, ker je bila to prva 3D zadeva, ki je bila narejena res proper. 3D tehnologija se je takrat zdela kot začetek velikega progresivnega preskoka v filmski industriji. Velik del hype ob tej izkušnji je prinesel ravno element novosti, ki je bil dobro izveden. Ne vem pa, kaj tako drastično drugačnega lahko prinese to nadaljevanje, zaradi česar bi imeli spet jezike do tal... Zaenkrat je samo še ena od "risank"...

Povezava do prispevka
cashman reče pred 1 uro:

ne verjamem, da je to možno. V enki se nam je zdela dobra izkušnja, ker je bila to prva 3D zadeva, ki je bila narejena res proper. 3D tehnologija se je takrat zdela kot začetek velikega progresivnega preskoka v filmski industriji. Velik del hype ob tej izkušnji je prinesel ravno element novosti, ki je bil dobro izveden. Ne vem pa, kaj tako drastično drugačnega lahko prinese to nadaljevanje, zaradi česar bi imeli spet jezike do tal... Zaenkrat je samo še ena od "risank"...

Jaz vmes nisem gledal niti enega 3D filma, ki bi prišel vsaj blizu Avatarju. Life of Pi sem žal zamudil.

Men bo čisto isti odlom po moje. Razen, če ni vse skupaj slabše izvedeno seveda.

Povezava do prispevka

Teli trailerji so vsakič slabši. Enka je bila še film mešana z risanko. Po trailerjih sodeč so pa zdaj tudi ljudje čist animirani in je res že čista risanka. Ne vem, pomoje se je Cameron že izpel. Glede na to kako je hvalil Terminator Dark fate in glede na Alito gre vse samo še navzdol. 

 

Tkole je:

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Cameron je sam rekel, da 4 in 5 ne bo, če 2 in 3 ne bosta uspešna. Take nesamozavesti od njega nismo ravno vajeni. Mogoče se celo sam zaveda, da je bila 1 revolucionarna in novi deli pač ne morejo doseči tega.

 

Upam, da bosta kul in da bosta uspešna.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka
Cinder reče Dne, 10. 12. 2022 at 22:48:

2:25 "We all walked out and we said; that was stupid, that was awful, the plot was terrible and I wanna see it again, because it was such a visceral experience..."

Se pravi isto kot prvi Avatar.

7:24 "There's literally been 2 movies like this that have come out this year. Top Gun Maverick and Avatar 2..."

 

Tole bo zakon. Komaj čakam.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Platno je res ogromno in tud slika se meni zdi boljša. Se splača it. Jaz osebno bi večkrat šel, če nebi brati Hrvati skos 3D verzije filmov not predvajal. Če ma film 3D verzijo bo v IMAXu samo 3D verzija. Jebote 3D. 

Meni osebno je najača vrsta D ali pa C. Glih tuk da mi ni treba glave brezveze obračat. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...