Skoči na vsebino

Prey


cin der

Priporočeni prispevki

Signureyca je bla badass baba, ena taka jaguarka s foruma, tam prakticno sploh nisem opazu da je baba v glavni vlogi, kaj sele da bi me to kakorkoli zmotilo. 
 

V tem filmu ni tolko problem da je v glavni vlogi ženska, ampak bolj da je v glavni vlogi otrok. Strah me je, da bo v naslednjem delu predatorja premagal dojenček al npr. kaka eksotična hišna mačka (te so zdaj zlo popularne). 

Povezava do prispevka
ReverseAdriano reče pred 2 urama:

SignuStrah me je, da bo v naslednjem delu predatorja premagal dojenček al npr. kaka eksotična hišna mačka (te so zdaj zlo popularne). 

Saj jih je že v prejšnjem delu premagoval otrok, ampak ni bilo panike, ker je bil fantek, nerealistično bi bilo, če bi bila punčka 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Glej vse prve tri alien filme po vrsti pa mi povej kako nardi smisel cel plot tretjega filma? Že samo inkubacijska doba za baby gray je ful daljša kot v prejšnjih dveh filmih :lol: samo zaradi suspenza

 

 Prvo kot prvo, spoštujem Fincherja, samo to je gladko eden njegovih najslabših filmov, vmešavanje studija je pa samo še poslabšalo vse. Je res, da je razlika med Alien in Aliens kar velika, ampak ajde, vsaj lahko rečeš, da sta dost drugačna, da nimata popolnoma isti plot in da sta vseeno skupaj smiselna celota. Alien3 so metali stvari v scenarij in vseeno nardili najbolj predictable film v celi seriji, celo bolj štirke (ki je sicer najbolj zanič od vseh).

 

Samo prva dva filma sta legendarna in vredna več ogledov, tko kot pri Terminator filmih, s tem da sta mi Alien filma veliko bolj pri srcu. Najbrž more bit neki na temu, da tud v špilih se bolj držijo estetike in plotlinov prvih dveh filmov, ostalo je pa generično, kljub temu, da smo dobili še več Gigerjevih mojstrovin v trojki (ena redkih svetlih točk)

Povezava do prispevka

Lahko bi rekli, da je inkubacijska doba daljša, ker je imela queen Aliena in ne navadnega. In vseeno mi je boljše, da so šli daljšat inkubacijsko dobo, kot pa kasnejših filmih povezanih z alieni, kjer so jo krajšali u božju mater.

Res je, da je imela trojka ful problemov okoli umešavanja studija in to se tudi vizualno zelo pozna. Efekti so med slabšimi in so se tudi najslabše postarali med vsemi Alien filmi. Ampak film ma res un moreč občutek in brezup kar šprica iz njega. Tipičen Fincher.

Pa ne mi govort, da je dvojka ni bila predictable? Boš rekel, da nisi vedel, da bo misija šla v kurac ob prvem snidenju z alieni in da bo na koncu preživela le Ripleyeva?

Fora je, da so vsi 4 filmi o Osmem potniku boljši od tega Preya.

Povezava do prispevka
Wallux reče Dne, 17. 8. 2022 at 17:22:

 

Fora je, da so vsi 4 filmi o Osmem potniku boljši od tega Preya.

Sej je kul, ne rabimo se strinjat okoli tega. Jaz bi rekel, da bi raje mood Alien filmov, ker so res nekaj posebnega, tudi Prometheus je do določene mere fajn vzpostavil mood, samo cel scenarij je zanič.

 

Prey kot film deluje boljši kakor Alien 3 in 4. Po mojem mnenju. So pa vsi trije generični monster movieji zame, ko odmisliš v kateri franšizi so

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...