Skoči na vsebino

P: Sokovnik


kmetek

Priporočeni prispevki

Ma sej ni panike, sam hecni so mi oglasi s pravopisnimi napakami. To mene iritira in sem ga pač vprašal ali res tako poimenujejo reč ali je zgolj napača, se pa strinjam, da je malenkost. Sem naletel že na takšna skropucala, da te prime kakat in meni osebno se zdi objava oglasa z napakami oz. nerazumljivo napisanim, da je oseba, ki oglašuje pač tako malomarna, da se ji tudi ne da prebrati napisanega še enkrat pred objavo (ter morda popraviti kar je za popraviti), podobno kot se nekaterim ne da očistiti artiklov, ki jih prodajajo oz. prodajajo bučke v smislu "dovod za elektriko očiščen", kr neki.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@NixoN: to je pač ta naš forum, ki dejansko ni namenjen neki širši javnosti in vsi načeloma razumemo, kaj je kdo želel povedati. Pač, ne igramo se tu nekega striktnega pravopisa v smislu, kje je vejica in kje je ni in kje je črka odveč ali premalo. Ko bi ti videl, kakšne oglase pišejo nekateri po drugih (uradnih!) spletnih oglasnikih, takrat bi te verjetno res infarkt. 

Povezava do prispevka

Men je pa kul, da se zmerej zapikuje tukej v oglase, če bi mela bolha to bi blo najboljše socialno omrežje evah.

 

Za uspeh na bolhi mu manjka "retro" v opisu pa mal prenizko ceno ima.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...