Skoči na vsebino

Igričarski mediji / blogi / yt-channeli / twitch ch. [...]


Priporočeni prispevki

Kaj trenutno spremljate? Iščem nove predloge za konsistentno dobre youtube channele in podcaste. Sploh kak lets play bi ful gledal, sam mi ima vse brezvezne hoste ... Pogrešam Arin/Jon-era Game Grumpsov/pre-Japan Far From Subtle, oboje sem res krepal od smeha zraven. Pogrešam nek tak sproščen in zabaven 10-minute-per-episode lets play za malo zrelaksirat

Povezava do prispevka

Play Watch Listen mi je carski

  

Slinch reče Dne, 25. 6. 2020 at 20:00:

Drugač pa zdaj že en cajt spremljam njen podcast, kjer so zravn Troy Baker (aka Joel in kup raznih likov v raznih igricah), Austin Wintory (skladatelj, Flower/Journey/Abzu in kup manj znanih) in Mike Bithell (game director, razne indie igrice igračke). Kul debate o igricah in sorodnih medijih, ful carskih behind the scenes infotov, nasploh je posrečen nabor likov, ki z izkušnjami lepo pokrijejo velik del gaming industrije. Pa tudi drugače so zanimivi, pač folk ki ima nekaj znanja in ga rad pošera, zelo priporočam za vpogled v nastajanje igračk in vsega kar spada zraven.

 

Povezava do prispevka
Kozu reče pred 10 urami:

icarusliv3s pa avgn cinemasacre

Ma AVGN je meni postal kr neki, me je pa (kot najbrž večino) pripeljal v svet YT-gaminga oziroma YT-ja nasploh. Sam pač taglavni host (Rofle) več kot očitno nima želje se ukvarjat z igrami in channelom na sploh, skos neki drugi momci pričajo o nekih filmih --- AVGN sam po sebi pa je pošastno beden trenutno. Pač kanal je totalno povozil čas pomoje :D. Tako da sem hvaležen za to, da me je v času gimnazije pripeljal v svet YT gaminga, samo kanal kot kanal 2020 pa je ena sama žalost

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...