Skoči na vsebino

Apple


Priporočeni prispevki

Definitivno lahko še tanjšajo usbc ima še headroom, če ne drugega pa lahko pogledaš original air design ki bi lahko imel več baterije pa je ni potreboval in so ga stanjšali na eni strani. Če bi hoteli narest laptop z dobrim battery lifeom bi to lahko že zdaj naredili pa majo proji dost povprečen battery life.

Še vedno pa macOS ni ipadOS, slednji je izjemno zaprt in kontroliran OS kjer apple zelo natančno kontrolira kaj lahko lavfa na OSu in kaj ne. Tko da IMO so tle primerjave dost slabe. 

Povezava do prispevka

Še kakega uporabnika tu jebe youtube na safariju? 

Dobim tole obvestilo:

Navedek

Prišlo je do napake. Poskusite znova pozneje. (ID predvajanja: 0YTDMtmKjMJ2YfSx) 
Več o tem

 

Zbrišem piškotke, dela nekaj minut, potem pa spet isto.

Na chromu mi dela normalno, ne da se mi pa preklapljat med browserji samo da pogledam en jeben video. Also, to je začelo delati pred kakim mesecem max

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

According to Apple's supply chain, Apple is expected to launch a Macbook with a 12-inch Retina Display at the end of this year, using its self-developed and designed A14X processor, with the development code of Tonga, supporting a USB Type-C interface and weighing less than 1 kilogram, because of the low-power advantage of the Arm-based processor. The Macbook battery lasts 15 to 20 hours. The A14X processor will also be used in the new generation iPad Pro tablet.
 

 

Povezava do prispevka

Ok mekfegerji, pomoč pe-rosim. Šele zdaj sem šel na Catalino in itak kup sprememb, za katere sem bral lani oktobra ampak pozabil. iTunes = Music. Tudi prav. Ampak zakaj mi prasica več noče pokazat playlistov na mojem iPhonu, ko je povezan, temveč samo generalno okno z vsemi skladbami?

 

edit: o jebem jim mater. Ni več. Pa kako retardiran moraš bit, da črtaš to :/

uredilo bitje Slasher
Povezava do prispevka
Slasher reče pred 4 urami:

Ok mekfegerji, pomoč pe-rosim. Šele zdaj sem šel na Catalino in itak kup sprememb, za katere sem bral lani oktobra ampak pozabil. iTunes = Music. Tudi prav. Ampak zakaj mi prasica več noče pokazat playlistov na mojem iPhonu, ko je povezan, temveč samo generalno okno z vsemi skladbami?

 

edit: o jebem jim mater. Ni več. Pa kako retardiran moraš bit, da črtaš to :/

 

ja, prebrat moraš release notes. Jaz sem se nategnil ko sem presenečeno ugotovil da ne delajo več 32 bitne aplikacije. 

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Če smo že na tem, trenutno imam MPB 15ko in XPSa (maxed out z i7ko), oba iz 2017. Slednji je sicer 13", tko da je tle avtomatsko počasnejši.
Ampak za laptop ki stane isto kot MBP je XPS prav neverjetno shittier. Trackpad ki ni zanič ampak ne pride niti pol galaksije blizu macbooku. Tipkovnica ki je precej gnila sam tbh je na dellovo srečo imel 3 generacija sicer ok tipkovnic ki pa so bile zanesljive tok kot Alfe (primerjava vredna Atomica, lp). Zaslon tam/tam. Procesor slabši, ampak tle ni kej ker je pač 13". Ohišje škripa, macbook nič. Zvočniki so cvileče sranje, na macbooku dejansko lahko poslušam glasbo če zamižim na eno uho.

 

Tko da sem pred veliko dilemo, ker mislim menjat moj glavni laptop (trenutno macbook) za novega. Izjemno se želim znebiti applovega bullshita ampak ko pogledam med premium laptope na PC strani je tam primerljiv samo XPS, ki pa stane praktično isto in ima manj kvalitetno ohišje in slabši trackpad, bojda tudi zvočnike.

Windowsi so zadnje leto dejansko postali viable za development, WSL 2.0 je top stvar ker ti dejansko Linux prinese na OS ki te noče ubit vsak dan uporabe.
Applovi laptopi niso ne slabi ne dragi za to kar ponujajo (če bi bili bi jih PC market šišal levo in desno). In to me ful jezi ker res ne bi še enga maca :D

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...