Skoči na vsebino

Apple


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 3 urami:

Sej ima samo 3, back, forward in unga za palec ki je carski za menjat screene. (Ali whatever)

Je pa realna cena mlbolj 80, jz sm jo dobil v BB za 70€ k so meli neko cudno dobro akcijo :D

 

pod počivalom za palec je še en gumb (pritisneš dol) - za gestures, oz. za karkoli si ga že sprogramiraš :D

 

poleg carskega side scrola, mi je carski še sredinski scroll ki je ob počasnem scrolanju koračen, ko hitro zavrtiš pa samo leti. 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 19 urami:

To vidim že po sliki da ni. :) Sej ni mi do tega da bi jo kupil. Bom preveril mx master 3 samo 100 eur+ za miško? :whistle: Zgleda je res top kar se da dobit, mogu bi jo fizično sprobat če je to možno v kakem big bangu.. Tisto ko prst gor "počiva" me malo bega, spet nisem navajen na tako miško. Tiste stranske gumbe pol dejansko kaj uporabljate? 

 

Obstaja še MX Anywhere, gre za pomanjšano MX Master. Mogoče ti bo ta bolj po godu.

Povezava do prispevka

Istyle Ljubljana. 

 

Plačal po predračunu, kolega šu iskat in prnesu domov. Dali so mi 7 procentov popusta na redno ceno in še vzel sem na firmo, tako da lahko unovčim davek. Po tem me pride nekaj čez 1100 eur. 

 

Prvi vtis je da gre za premium prenosnik dobre izdelave in izgleda. :) Pa da je res prenosen da ga lahko nosiš okoli non stop. Za 15.6 eno par let star HP tega ne bi mogu rečt. Ker je res ogromen ko daš Macbook 13 zraven. 

 

Vzel sem space gray - črnega. Ne rabim da je flashy in zarad tega srebrn :) 8 256 verzija. To mi je čisto dost. Če bi res mel neke potrebe ga prodam za leto dva in nabavim drugega. 

 

Ekran je res super in resolucija top, samo sem opazil da morem skoraj met zarad tega očala gor za ta prenosnik. Pri prejšnjem HPju nism rabu, sm vse lepo vidu. Vidim na daleč slabo, pa to je samo 2 in 1.5 dioptrija. 

 

Drugače sem v fazi uvajanja in navajaja. Te bližnjice in copy paste in tako fore to je vse malo drugače. To ti je tako če cel lajf uporabljaš windows. :) Ravnokar na mimovrste nabavljam usb-c hub ker trenutno ne morem nič priklopit gor haha. Samo delovanje prenosnika je hitro, odzivno, res pa da nisem še nekih zahtevnih aplikacij poganjal. Sej morda mi bi blo Aira čisto dost ampak sem vseeno raje Pro vzel. Mogoče se začnem igrat kaj z video editingom, lahko bi montarial kake posneteke narejene z dronom.. 

 

 

 

 

 

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Zmagoviti bid in pobasal za 20 euro. Dejansko so mi bili vedno vsec beli iBooki in plasticni macbooki, zdaj si ga koncno lastim za male pare. To bom zlorabljal na terenu, da bom shitpoastal po gnoju :mafija:

 

MacBook_white.png

 

645097402_Screenshot2021-02-03at16_31_37.png.f4ae60b046b5ff622e517a31738bb407.png

 

Aja, zgleda je prejsnji lastni dokaj ponorelo odstranjal baterijo, kar je razvidno iz kljucavnice na bateriji, v katero vstavis kovanec. Keyboard ni precej zlizam zato sumim bolj desktop uporabo z eksterno tipkovnico. Ekran je sicer podrapan in ima nekaj anomalij, ali brez mrtvih pixlov. Najbolj smesno je, da ima baterija zgolj 390 ciklov, kar ni dosti za orginal baterijo od laptopa iz leta 2006, lel.

uredilo bitje 7[]f9
Povezava do prispevka
7[]f9 reče pred 21 minutami:

Se splaca dat not SSD ?

Da, ta najbol pocen Kingstona definitivno.

 

Sam men ne rata naložit ka Linux gor. A poznaš kakšno komando, da prideš do izbire bootanja? Recimo da izbereš, ali boš MacOSX ali sistem iz usb sticka.

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka
7[]f9 reče pred 1 uro:

Se splaca dat not SSD ?

Jaz sm dal ssd in nadgradil ram. Ful naredi razliko.

Sem pa moral vseeno nabavit zacasno nek random prenosnik, ker je pac os obtical z nadgradnjami. In potem tudi brskalniki iin podobno obstane na starih verzijah, kar ni najbolj varno za uporabo.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljeni.

a lahko pri nas prideš do homepoda mini?

also, je taka rešitev kul za nezahtevnega poslušalca glasbe, da ima muziko v otroški, spalnici, kopalnici in kuhinji?

kaj pa tavelik homepod za v dnevni? 
je to dobra rešitev?

 

kakšne so alternative?

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka
stom1c reče Dne, 6. 3. 2021 at 10:17:

Pozdravljeni.

a lahko pri nas prideš do homepoda mini?

also, je taka rešitev kul za nezahtevnega poslušalca glasbe, da ima muziko v otroški, spalnici, kopalnici in kuhinji?

kaj pa tavelik homepod za v dnevni? 
je to dobra rešitev?

 

kakšne so alternative?

 

zs kočevc

 

ikea symfonisk  za 99e komad, made by sonos, ma airplay 2 pa prek siri loh kontroliraš

Povezava do prispevka
RAD!OACTIVE reče pred 20 minutami:

 

zs kočevc

 

ikea symfonisk  za 99e komad, made by sonos, ma airplay 2 pa prek siri loh kontroliraš

Noice, sonos pa tak mamo na sihtu in se mi dopade.

dej rec, a se da te symfonisk zvocnike upravljat samo z mobitelom? Brez fernbedienunga?

torej zvocnik na polico, kabel v strom in to je to?

 

ce cakam da kocevc prinese, bodo ti zvocniki ze iz mode.

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...