Skoči na vsebino

Apple


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
Enterprise reče Dne, 25. 1. 2022 at 10:38:

haha, shit

ok, men pise Arrival: 16 Mar - 29 Mar

sporocim ce se cez par tednov kaj spremeni

2 tedna kasneje, estimate je isti, status je se vedno v "process is running", iz kartice se niso trgali

kartica je vmes potekla in sklepam da ko bodo probali shippat in bo placilo zavrnjeno, bom dobil mail in imel moznost zamenjave kartice, brez da padem nazaj v vrsto

edit: apple ima dejansko super support in so brez problema zrihtali preko telefona, plus rekla mi je da ce pise 16-29 marec to pomeni 16-29 marec

uredilo bitje Enterprise
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ja 27" m1 ni kakor vem...rabljene so pa 2017 letniki, za takšno ceno. Pa bi raje 2020 kot pa 5 let stara jajca. 24" bi morda bila zanimiva sam ni ravno budžet kako velik pa da 16gb rama nadgradiš in si na 1.800,- :) Seveda se verjetno na 27" da kaj nadgradit (ram, disk) vsaj na to sem ciljal. 

Sem pa videl da pri 2020 ne moreš več zamenjati SSD mrš jabka. Se pa da ram in cpu nadgradit :D Aja pa cena je bila 1.199$ Za to ceno bi bil super. Za disk bi že preživel, bi pač zunanji bil. 

uredilo bitje Aang
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Ne morš verjet...

Navedek

Apple launched a new Magic Mouse today, March 8th, 2022. It’s a slick-looking black version. It also still has its charging port on the bottom — meaning that six and a half years after its introduction, Apple still seems to think that the best way to charge the mouse is by flipping it over (rendering it useless) and plugging in a Lightning cable.

Apple_Magic_Mouse_Bad_Design_2.0.0.jpg

Povezava do prispevka

Se strinjam z Areyem. MBPr15 2014 mi je do februarja dobro služil, pač klecnil je sicer pri 4k fajlih in batch raw obdelavi, zdaj ga pa ima punca za word, popis plina ter arkadne igre in ji laufa bolj kot od sestre 2021 pc laptop z i5, SSD in 12gb ram-a. Tudi iPhone 8 iz leta 2017 mi dela tekoče brez pardona, kar za enako star android telefon težko rečeš.

 

Apple nekatere stvari naredi z odliko, druge pač ne. A Samsung mu vedno sledi, čeprav se mu najprej smeji.

uredilo bitje Slasher
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...