Skoči na vsebino

Apple


Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...

A ima kdo kej izkušenj s poganjanjem eGPU v bootcampu, win 10?

 

Nabavil sem razor core x eGPU, zraven testiram še RX 580 grafično.

 

v osX mi dela plug n play, bp

v win10 pa nikakor ne pridem mimo error 12 

 

“This device cannot find enough free resources to use. (Code 12).

If you want to use this device, you must disable one of the other devices in the system. "

 

Probaval sem z različnimi verzijami win10 od 1803 - 1903, uporabil DDU, ter driverje iz https://www.bootcampdrivers.com

 

Ob resetu s priklopljenim eGPUjem, padem v restart loop, če ga hotplugam kasneje error 12

 

A bo treba vzeti NVIDIA grafično, pa se odpovedat delujočemu eGPU v osX okolju?

 

sys speccsi: 

589021719_Screenshot2022-08-20at11_16_27.thumb.png.1183c0edcc3f820faeb3997c8088d154.png

 

Povezava do prispevka

Kupil sem že dva USB-C v HDMI adapterja, in mi na nobenem noče povezat Ipad Pro 11” na monitor ali TV.

 

Kljub temu, da naj bi oba podpirala 4k@60Hz, Ipad samo prepozna napravo kot “dock”, na monitorju pa nobenega signala ali indikatorja da bi se kaj povezalo.

 

Kaj naj sploh iščem kar se tiče specifikacij kabla/adapterja, da bi bil ziher da bo delalo? 

Povezava do prispevka

Nimam sicer tega adapterja, sem pa kupil enega, ki ima identične specse. 
 

Fora je, da ni neke filozofije in nastavitev, vtakneš in dela ali ne dela.

 

Dodatno, na adapterju celo piše da naj bi delal z mojo napravo, pa ne.

 

Razen tega, da kupim točno takega kot ga ima nekdo na teh videih zgleda da ni variante. 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Težavo imam in me zanima, če je kdo imel podobno izkušnjo. M1 Max Macbook 1TB, Monterey.. brišem datoteke ampak prostora pa ne dobim nazaj. Zbrisal sem 450GB velikih 4k datotek in še vedno ostal pri 100GB free prostora. Probal sem First Aid v Safe Modu, ne pomaga, ne najde nobenih napak. Updejtal sem iz 12.4 na 12.6, nič.

 

Google ne pomaga.

 

edit: krivec je Dropbox. Mislil sem, da datoteke na dropboxu ne zavzemajo prostora na računalniku, ampak se točno to dogaja v kolikor ne izbereš online only.

 

https://www.dropboxforum.com/t5/Apps-and-Installations/Does-Dropbox-take-up-hard-drive-space-on-my-computer/td-p/215773

454339843_Screenshot2022-10-19at20_50_27.thumb.png.3b9330d902b614107dfb14f86507b8e2.png

 

uredilo bitje Slasher
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Jaz nimam nič kaj proti Applu, je že res da mi zmeraj bolj smrdi zaradi njihove politike. Ampak če folk nebi kupoval teh 8gb modelov, bi tudi Apple kaj spodobnega ponudil pri osnovnih modelih. Apple je kul, če si lahko privoščiš višje konfiguracije. A tudi tam so cene navite. Zato ker vejo, da je osnovi model za en kurac. Pa ga sami ponujajo lol.  

In ja osnovni modeli so konstanta v akciji, da jih sploh kaj prodajo. Ker pač eni nismo neumni. Zakaj jih ne ukinejo? Ker potem nebi mogli ostale robe tako drago prodajati. 

uredilo bitje Aang
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
kid666 reče pred 17 urami:

šit, sm že naroču iz UK Amazona, ker je poštnina isto kot iz nemčije, torej cca 10€

 

a je stran legit drgač, men je fishy ker majo strojni prevod v slo, pa poštnina je đabe??

legit stran.

Sedez majo v celovcu, tud firma ki ze lep cas stoji, ma ene 5 poslovalnic po AT pa majo kake pametne cene tu in tam.

Povezava do prispevka
DaMachk reče Dne, 21. 12. 2022 at 8:55:

legit stran.

Sedez majo v celovcu, tud firma ki ze lep cas stoji, ma ene 5 poslovalnic po AT pa majo kake pametne cene tu in tam.


Firma stoji vsaj 30 let. Sam da so odprli podružnico z mal bolj ljudskimi artikli, tam prej pa majo zdej bolj high end hi-fi. 
Kpujem pri njih ž vsaj 15 let in tk ko so rekli je zmern blo vse korektno. 

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče Dne, 22. 12. 2022 at 15:31:


Firma stoji vsaj 30 let. Sam da so odprli podružnico z mal bolj ljudskimi artikli, tam prej pa majo zdej bolj high end hi-fi. 
Kpujem pri njih ž vsaj 15 let in tk ko so rekli je zmern blo vse korektno. 

 

A ta high end hi--fi ima kakšno ločeno spletno stran? Da mal pofirbcam kaj prodajajo. 

uredilo bitje Aang
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...