Skoči na vsebino

Apple


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Js komaj cakam, da pridejo novi Maci ven. Glede na to, kako hitro dela moj iPad Pro je noro res, veliko hitrejsi kot vecina pcjev, kakor po benchmarkih kakor po video editingu in photo editingu. Da ne omenjamo, da se mi iPad niti malo ne segreje. Novi maci bodo pa isto super, ne bodo meli nepotrebnih glasnih ventilatorjev. Skrbi me samo malo, ker verjetno bodo potem ukinili tudi thiurd party programe in igre, kijih trenutno ne moreš dobiti v app storu, recimo utorrent, Monkey Island naslovi ib verjetno ne bodo podpirali windows

Povezava do prispevka

No saj to sm mislil, da bi res zajezili komplet sistem, da ne bi potem mogu sploh windows nalagat kakor pa zdaj z bootcampom. Vprašanje bi bilo tudi to, ali bodo Windows podpirali Apple Sillicon ali ne. Drugače zdaj tako uporabljam MBA in iPada Pro še, dokler bosta laufala, MBP 13 mid 2010 mi je itak mrknil oz dela tako počasi, da bok pomagaj, Že chrome al pa safari, ko odpreš par tabov pa se zabaše čist. Fotke pa video editiram samo še na iPadu in luma fusion. Bomo počakal kake 3 leta, potem pa menjal na ARM macbooka in stacionarca, pomojem bom tud reku adijo desktop pc in vzel imaca.. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...