👽B[]rG Objavljeno 8. april 2026 Share Objavljeno 8. april 2026 rabis zobno pasto in spoliras, ko nov je, nima niti ene globoke poskodbe zanima me kak dolgo baterije zdrzijo prevec je glasen na velikost, to skuris pomoje v eni uri. Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 8. april 2026 Share Objavljeno 8. april 2026 jaz imam neke neumnoti nagledane, recimo iTRip bi rad imel, da lahko iz iPoda oddajam, pa drug plug in reciever obstaja, da lovis radio postaje. To ni blo na EU trgu ker je malo prepovedano. Takrat ni blo nikomu mar. Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 8. april 2026 Share Objavljeno 8. april 2026 Aja to so baterije pa ta shit. Mah pol me ne zanima 1 Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 8. april 2026 Share Objavljeno 8. april 2026 Arey reče pred 1 minuto: Aja to so baterije pa ta shit. Mah pol me ne zanima saj gre na kabel tudi, si normalen ? Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 8. april 2026 Share Objavljeno 8. april 2026 baterije pa kupis v trafiki Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 8. april 2026 Share Objavljeno 8. april 2026 https://cdsassets.apple.com/live/6GJYWVAV/user/ma145_ipod_hi-fi_users_guide.pdf Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 8. april 2026 Share Objavljeno 8. april 2026 fak, nimam pa daljinca sam kogajebe, to dobis za 5 euro. Za to je FlipperZero. Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 8. april 2026 Share Objavljeno 8. april 2026 Arey reče pred 28 minutami: Aja to so baterije pa ta shit. Mah pol me ne zanima t gajba je bolj zbirateljske vrednosti. kupi kak bose za 200 dobis design iz lesa. Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 8. april 2026 Share Objavljeno 8. april 2026 urby20 reče Dne, 28. 3. 2026 at 8:14: Ah nisem niti gledal kakšen so sedaj cene, ko sem kupoval je bil 4 pack nekaj čez 100€. No pol pa 30€ za oba... ce nsi kupil ti dam za dzabe eno Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 11. april 2026 Share Objavljeno 11. april 2026 https://bryankeller.github.io/2026/04/08/porting-mac-os-x-nintendo-wii.html Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 11. april 2026 Share Objavljeno 11. april 2026 lol ovi na avjonu hacka wii Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 17. april 2026 Share Objavljeno 17. april 2026 Mariboro, čuj. 1 1 Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 Neki se prodaja... Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 (urejano) 19. april 2026 uredilo bitje B[]rG 1 Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 Tega je mel moj sosolec v sš. Ko sem sel iz apple haterja (kaj bos s tem dragim sranjem) do nekoga k je kupu nanota Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 40 uro me kosta, pa imam eno idejo, da bi priklopil na iTrip minija, zadegal vseskupaj v tam iPod zvocnik, nastavil radijsko frekvenco in bi mi vsi zvocniki razbijali istocasno Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 20. april 2026 Share Objavljeno 20. april 2026 Prodam evo. Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 20. april 2026 Share Objavljeno 20. april 2026 Najslabsi shuffle. Navedek Povezava do prispevka
reaper Objavljeno 20. april 2026 Share Objavljeno 20. april 2026 B[]rG reče Dne, 19. 4. 2026 at 6:48: Tega sem imel tudi jaz. Kupil 2nd hand, mi je služil dolga leta. Imam pa še enega Nanota 5th gen in iPod Touch ne vem kater igen v predalu. Je treba sprobat kako se še kej obneseta. 1 Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 21. april 2026 Share Objavljeno 21. april 2026 Arey reče pred 23 urami: Najslabsi shuffle. Meni niti ni, všeč mi je ga lahko obesiš okoli vrata. Najslabsi model je zame 3.gen, ker ima komande na kablju od slušalk. Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 22. april 2026 Share Objavljeno 22. april 2026 čigumi shuffle je top Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 22. april 2026 Share Objavljeno 22. april 2026 Arey reče Dne, 20. 4. 2026 at 10:03: Najslabsi shuffle. Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 27. april 2026 Share Objavljeno 27. april 2026 teh ipodov se je prodalo preko 420 mijonov, lol. Navedek Povezava do prispevka
Vodokotlič Objavljeno 4. maj 2026 Share Objavljeno 4. maj 2026 (urejano) https://idescriptor.github.io/ Alternativa iTunesu. 4. maj 2026 uredilo bitje Vodokotlič 1 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.