Skoči na vsebino

[anketar] Najljubša From-Souls igra v času po izidu ER


...  

35 glasov

  1. 1. Najljubša Souls igra From razvijalcev (vsepovsod so všteti kompleti z DLC-ji)

    • Demon's Souls (oriđiđi)
      0
    • Dark Souls
    • Dark Souls II
      0
    • Bloodborne
    • Dark Souls III
    • Sekiro
    • Demon's Souls (remake)
      0
    • Elden Ring
  2. 2. Druga najljubša Souls igra From razvijalcev (DLC-ji in vse)

    • Demon's Souls (oriđiđi)
    • Dark Souls
    • Dark Souls II
      0
    • Bloodborne
    • Dark Souls III
    • Sekiro
    • Demon's Souls (remake)
    • Elden Ring
  3. 3. Jača open world izkušnja mi je



Priporočeni prispevki

1. Bloodborne - odličen lore in svet

2. Dark souls 3 in Sekiro - odlični bossi

3. Elden ring - mešanica vseh zgoraj naštetih špilov in izpiljen v nulo

4. Demon souls Remake - obetaven začetek, brez katerega ne bi imeli zgoraj naštetih špilov

Ostalih nisem igral.

Elden ring je dolg in ponavljajoči sovražniki v primerjavi s predhodnimi špili začnejo kokretno bosti v oči.

Kar hočem povedati po 20urah je smešno tolči istega enemjia po 80h pač ne.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 46 minutami:

Hmmm... nekaj mu očitno ni všeč pri rezultatu in se spet manipulira z glasovanjem. Kakšen deja vu, fak.

 

si predstavljaš da daš tega humorista za nabavnika, vodjo blagovnih rezerv, vodjo projektov, šefa volilne komisije ali kaj podobnega

 

Spoštovani gledalci! Po podatkih volilne komisije je zmagalec volitev g. Robert Golob, ki je prejel 44% vseh glasov! Čestitk...

 

...oprostite, vodja volilne komisije je sporočil, da je Robert Golob dobil kar 51 % in je premoč...

 

....dragi gledalci, dobili smo novo informacijo, Robert Golob sploh ni zmag....

 

...Spoštovana publika, očitno je imelo večje število listkov dodatno vprašanje ("Ali imate radi volitve? Y / N) in bo zaradi tega potrebno ponoviti volitve

uredilo bitje Galko
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

si predstavljaš da daš tega humorista za nabavnika, vodjo blagovnih rezerv, vodjo projektov, šefa volilne komisije ali kaj podobnega

 

Itak. Pa saj vidiš, da eno glasovanje, ki ga je organiziral ni minilo brez incidenta. Vsako leto pride pri glasovanju za GOTY (in podobnih) do nekih nesoglasij, kasneje do prirejanja pravil in ko se množice dvignejo v znak protesta, pač reče "jaz sem odprl ankico in jaz postavljam pravila". 

 

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

 

si predstavljaš da daš tega humorista za nabavnika, vodjo blagovnih rezerv, vodjo projektov, šefa volilne komisije ali kaj podobnega

 

Spoštovani gledalci! Po podatkih volilne komisije je zmagalec volitev g. Robert Golob, ki je prejel 44% vseh glasov! Čestitk...

 

...oprostite, vodja volilne komisije je sporočil, da je Robert Golob dobil kar 51 % in je premoč...

 

....dragi gledalci, dobili smo novo informacijo, Robert Golob sploh ni zmag....

 

...Spoštovana publika, očitno je imelo večje število listkov dodatno vprašanje ("Ali imate radi volitve? Y / N) in bo zaradi tega potrebno ponoviti volitve

Zdaj mi je žal, da nisem pred časom drugače odgovoril na to vprašanje, ki mi ga je NEKDO postavil:

 

IMG_20220602_150534.jpg.7376e017f11bc6a435c9ef6139992b73.jpg

 

Prvi ukrep kot vodja projektov: podkupit grafika, da dela sam še pixel art prospekte

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Weraziel reče Dne, 2. 6. 2022 at 14:54:

Sej je kul,zdej vsaj Černier in Kekit ne morta glasovat za Botw, zih bi tud v ankici za best driving simulator glasovala za Zeldo

kako je BOTW sploh omenjen v istem stavku? BOTW ima epic sandbox, ma ne moreš tak open world sploh primerjat z ER, RDR2, W3,... there's levels to this shit.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...