Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

V ng sem bil vedno tight z municijo, nisem pa uporabljal samostrela sploh. Smgjev nisem kupoval, 80% Blacktail, 10% shotty, 10% AR-15, z asortimanom municije posebej rezervirane za regen pedre.

 

Zdej razmišljam da bi v ng+ mogoče nucal samostrel, sam wtf saj Leon ni gay, pa pištolo ma!

Povezava do prispevka

Tist uvod traja ene 2 minuti in je fajn tempiran, ni pa lih bil najtežji del špila, niti najbolj memorable. Sem v RE2RE veliko umiral, pri RE7, v RE8 razen pri enemu bossu sploh ne vem če sem kaj umiral

 

aja je pa res, da sem dost hitro začel igrati na 3rd person mode, ker je že tako zelo počasen špil, tako da mogoče je zato mi blo tok lažje

 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Pravkar:

Re8 bi preigral že večkrat, če ne bi blo tiste kleti v drugem actu. Pa act 3 je tudi govno. 

 

Ja, Re8 se čuti kot več različnih RE špilov nametanih skupaj - je kar škoda, da ni mogoče bil to malo bolj odprt špil kjer raziskuješ (večjo) vasico ter okoliš in da imaš kasneje recimo grad z vampirženami (ali pa za intro). Mi je pa osebno tista klet bila zelo vzdušna, na slušalkah je blo kr napeto.

 

Lutke v kleti, ko igraš Rose je pa eden od vrhuncev osemke

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

jaz imam v gradu 90% časa 

- 10-15 metkov za pištolo

- 3 metke za shotgun

- 4 metke za sniperco

- posrane gate

ez. dol das gate. ovijes okoli kontrolerja. insta +30 poison dmg se prenese v spil. probaj in porocaj. na koncu lahko kontroler fuknes v tv - poison cloud mega dmg -> insta win.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Po začetni vasi postane vse skupaj res lahko. Po moje bom probal kar na Hardcore.

 

Je pa igra res zakon. Uspelo jim je obržati un carski old school vibe originala. Capcom legende :avadodo:

Dokler ti v gradu metkov ne zmanjka. Potem ti pa jih igra bolj nezno odmeri. :lol:

Povezava do prispevka

Jaz sem se že počasi vdal v usodo in se sploh ne bom več pizdil nad težavnostjo, pač stoično bom požrl vse kar špil meče vame in mu bom za to hvaležen, mnogi nimajo te priložnosti. Zakaj te ne bi v Chapterju 10 pričakala DVA (2) oklepljena slepa beasta in truma nasprotnikov, ki se neskončno respawnajo? Pa na koncu chapterja še dejansko nesmrtni boss Smradugo (kar sem izvedel na internetih po ene 5ih poizkusih, ko sem vanj sprožil dobesedno vse kar sem imel)? Če me v naslednjem chapterju naenkrat napade pet slepih berserkerjev, sedem motorkarjev, Salazar in letalonosilka ne bom niti trenil, tako pač je, takle imamo.

Povezava do prispevka

Pa počasi se pripravljam na MVPja posranih gat, legendico zaradi katerega imam že od začetka igranja tremni občutek, enega in edinega gospoda Regeneratorja. Oh ja, kok se že veselim tistega puzanja po sobi in prijaznih gh gh zvokov, ki jih spušča.

 

Gh gh gh

 

Gh gh gnjok

 

Gh gh gh

 

Driska po štumfih

 

Gh gh gh

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

Pa počasi se pripravljam na MVPja posranih gat, legendico zaradi katerega imam že od začetka igranja tremni občutek, enega in edinega gospoda Regeneratorja. Oh ja, kok se že veselim tistega puzanja po sobi in prijaznih gh gh zvokov, ki jih spušča.

 

Gh gh gh

 

Gh gh gnjok

 

Gh gh gh

 

Driska po štumfih

 

Gh gh gh

A del z vitezi pa Ashley si ze odigral ?

Povezava do prispevka

Itak. Tako neizmerno sem se zabaval, da zdaj ne upam iti nazaj delati bonus misije z iskanjem podgane oz. delati neke uber knight misije v mavzoleju.

 

Sem pa zbral vsaj toliko jajc, da sem šel nazaj po treasurje in dobil neko kar cool avtomatsko puško :mafija: Škoda da zasede, ne vem, 30 slotov v inventarju :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Jaz sem se že počasi vdal v usodo in se sploh ne bom več pizdil nad težavnostjo, pač stoično bom požrl vse kar špil meče vame in mu bom za to hvaležen, mnogi nimajo te priložnosti. Zakaj te ne bi v Chapterju 10 pričakala DVA (2) oklepljena slepa beasta in truma nasprotnikov, ki se neskončno respawnajo? Pa na koncu chapterja še dejansko nesmrtni boss Smradugo (kar sem izvedel na internetih po ene 5ih poizkusih, ko sem vanj sprožil dobesedno vse kar sem imel)? Če me v naslednjem chapterju naenkrat napade pet slepih berserkerjev, sedem motorkarjev, Salazar in letalonosilka ne bom niti trenil, tako pač je, takle imamo.

 

sem se vcer drl, pa me nisi slisal :D

jaz sem se ze pri Savage Muttu odlocil, da pac v vanila hardcore runu ne bom rinil z glavo skozi zid (nardim invazijo na stengah, vidim da sem zajebal request, zloadam stari save, se pes poscije in poserje name, ma odjebi da bi se enkrat delal stenge zarad cucka in osmih spinelov). zato sem se ognil tudi Merciless vitezu v gradu, ki ga spremljata se dva 'navadna'. pri unih dveh slepcih sem tudi sam ragequital za kaksno urco in ze pisal tu, da bi japonce obesil za jajca za cheap infinte mob spawn, sam potem sem ugotovil, da se po cetrtem? valu nehajo mnozit, in sem pustil, da jih prasca vse prej porazirata, potem pa sem ju pocasi posamezno odlomil. ker po stari debilni navadi se vedno skrtarim in stiskam pezete, imam le dve orozji, zacetni gun lvl 3 z laserjem in Riot gun lvl 3. sem na alien smradu spucal vso municijo in me je samo povprasal po zdravju, nardil test in maxal power over 40 madame Butterfly. 12 magnum metkov ni bilo dovolj, :rofl:. pac reload, jebi se debil, tekel sem v krogu, cakal lift in prisparal 80 metkov za pistolo in 27 metkov za shotgun. krvavo sem jih rabil kasneje :D

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...