Skoči na vsebino

[multi] The Callisto Protocol


Priporočeni prispevki

ma ne to je vse ql.. sam..  ne vem uni tip mi je deloval nek persh in igra je neki sktela na hard in pac niso pokazali, povedali nic pametenga.. pac tak obcutek imam in valda upam, da se motim 

 

jaz samo upam da bo plus 80 materijal, bojim se da je to death space ekipa marketing materijal.. ce jim pa vse naredit hudo igro, sploh med covidom, ko vsi skrtarijo samo, poklon

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 23 minutami:

ma ne to je vse ql.. sam..  ne vem uni tip mi je deloval nek persh in igra je neki sktela na hard in pac niso pokazali, povedali nic pametenga.. pac tak obcutek imam in valda upam, da se motim 

 

jaz samo upam da bo plus 80 materijal, bojim se da je to death space ekipa marketing materijal.. ce jim pa vse naredit hudo igro, sploh med covidom, ko vsi skrtarijo samo, poklon

Aja, to imaš prav. Ima AAA videz, sam vseeno daje AA vibes. Ampak meni to vzbuja tak carski nostalgičen feeling. Upam, da ne bo junk štekfest. :D

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...