Skoči na vsebino

[multi] The Callisto Protocol


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 9 minutami:

 

Če je to ona vrsta izmikanja kot recimo v Heavy Rain, ko moraš oceniti smer udarca in potem kontra pritisniti, (vedno sem narobe pritiskal) bom tudi imel težave. Sem pa zasledil, da lahko ogromno teh zadev prilagodiš v nastavitvah, če ti kaj ne odgovarja.

Ma ne heavy rain je res qte

 

Tle ti ne kaze kaj mores stisnit in ipak se lahko premikas.. pac bol ala For Honor

 

Samo ne stekam, ce te udari iz leve kaj mores stisnit levo al desno.. pol te udari iz leve z desno roko.. v glavnem ni mi se janso

 

Pa kdaj stisnit nazaj ki je kao block in kolko ti zbije.. je pa res da na hard si mrtev v 2 3 udarcih odvisno kolko imas hpja

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Ma ne heavy rain je res qte

 

Tle ti ne kaze kaj mores stisnit in ipak se lahko premikas.. pac bol ala For Honor

 

Samo ne stekam, ce te udari iz leve kaj mores stisnit levo al desno.. pol te udari iz leve z desno roko.. v glavnem ni mi se janso

 

Pa kdaj stisnit nazaj ki je kao block in kolko ti zbije.. je pa res da na hard si mrtev v 2 3 udarcih odvisno kolko imas hpja

 

Tam isto in ni bil qte. Ena njihova (quantic dream) igra je bla 100%. Ko si klošaril in te je tolpa napadla... si se moral izmikati glede na prihajajoče udarce in jaz (isto kot ti zdaj) nikoli nisem prav vedel ali moram gobico potisniti v smeri udarca ali kontra in sem kar na pamet nekaj delal.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 59 minutami:

Pogledal sem skillup review, prav cutil sem frustracije combata, pa sploh nisem špilal :D Če te locka v animacijo si zakljucil, ni healanja ni menjave orozja :D

 

resno wtf so ti ljudje sploh naredli

ma ja, tud mene zdej med bojem v Dark Souls 2 včasih jebe, samo to je gladko slabše, ker moraš res met 10 sekund miru, da si lahko poviješ rane

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Samo ne stekam, ce te udari iz leve kaj mores stisnit levo al desno.. pol te udari iz leve z desno roko.. v glavnem ni mi se janso

 

Pa kdaj stisnit nazaj ki je kao block in kolko ti zbije

 

nastavi auto dodge, pol pa sam tis levo al desno al nazaj. easy :D

 

tomazek reče pred 18 minutami:

Ej ti ziher poslušaš audio loge... Povejo kaj pametnega? 

 

imam glitch, ki predvaja loge brez zvoka. restart ne pomaga :D

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 10 minutami:

 

nastavi auto dodge, pol pa sam tis levo al desno al nazaj. easy :D

 

 

imam glitch, ki predvaja loge brez zvoka. restart ne pomaga :D

Tudi jaz :)) sploh ni audio tudi ko se pogovarja z buddyem

 

Ne sej zdaj sem zastekal ni vazno al desno al levo.. samo mores pazit ce je en udarec al dva.. sam pol imas se neke combote z blockom ipd

 

Anyway igrica ima cep dobro grafiko, sam je nedodelana u picku mater

 

Sam nekako mi je ql ker je iziv.. ne mores se toliko hitro premikat in je bolj takticno kako se bos lotil packa.. kirega boa fuknil v ventilator, kiremu ratbil nogo da se plazi ipd..

 

V glavnem igrica he precej nedodelana.. sam graficno in tko kot iziv je za drkat.. in veseli me da je samo 12 ur :)))

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 urami:

Kako neverjeten contrast med DF in SKILUP mnenjem lol. 

Ja zato ki DF daje bolj povdarek na grafiko, SU pa gleda bolj kot celoto

 

Grafika je bomba in res ni mape in huba in nic ti ne pove kam it, kar se tega tice ima nek svoj car in tudi combat je iziv. sam je pac preceh nedodelana, pomoje pol devov morejo zamenjat in ne prevec rushat development in ce jih sony proper fonancira z ekskluzivo zna bit 2 res bomba igrca. Ker potencijal je, sam tle manjka vsaj eno dobro leto trdega dela

 

Sej DS1, ce me spomin ne vara tudi ni bil neka spolirana in dodelana igrca, komaj dvojka je bila proper. Sam da ta Callisto je pac se mal slabse dodelana kot DS1

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Meni je malo smešno brati to o neki nedodelanosti, ker imam filing, da potem niste igrali Cyberpunk ali Dying Light 2 day one. Ko sem moral konstantno loadati game zaradi bugov, igrati pogreznjen do kolen v tla, se pogovarjati z nevidnimi NPC-ji, lebdečimi nahrbtniki, gledati predmete, ki visijo iz stavb, se zatikati v nevidne zidove... in to ni minilo par minut igranja brez nečesa od naštetega... :)

Povezava do prispevka

Primerjavo delam na spoliranost, ker jaz nisem opazil ene take zadeve. Če je dobra ali ne še ne bom ocenjeval. Ampak načeloma itak meni ni problem igrati iger, ki so v mojem žanru, z oceno nad 75... saj jih z oceno 90 žal ni dovolj, da mi pokrijejo leto. Imam pa na žalost full ozek spekter iger, ki jih sploh igram.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Meni je malo smešno brati to o neki nedodelanosti, ker imam filing, da potem niste igrali Cyberpunk ali Dying Light 2 day one. Ko sem moral konstantno loadati game zaradi bugov, igrati pogreznjen do kolen v tla, se pogovarjati z nevidnimi NPC-ji, lebdečimi nahrbtniki, gledati predmete, ki visijo iz stavb, se zatikati v nevidne zidove... in to ni minilo par minut igranja brez nečesa od naštetega... :)

Men je bil cp2077 day one, superioren temu.

Povezava do prispevka

To pa je tisti fanboy hype, ja... razumem.

 

Jaz v skoraj nobeno igro ne grem s hypom (za Elden Ring in GoW sem bil nekoliko hyped). Sem prednaročil Callisto Protocol, ko sploh nisem vedel, da obstaja bojevanje v igri :) Sem mislil, da je nekaj takega kot Allien Isolation ipd.

 

Potem pa dobimo take, da je CP bil skoraj GOTY ob vsej blamaži, ki so si jo naredili.

Povezava do prispevka

Jaz open world špilov nikoli ne igram day one, vedno so neki problemi. Ob izidu je bil 60 EUR pa zbuggan, zdele je konkretno porihtan, dodal so še neke stvari pa na popustih je bil 25 EUR :D :D

 

Dying Light 2 trenutno je razen meh zgodbe čist kul, zabaven špilčič, pa tud ni samo na novo zapakirana enka. Progress levelinga je dodelan, špil je parkour heaven, odločitve so zanimive, tud če so bolj marginalne kukr so napovedoval. Pa tud lol ni 500 urni špil, ne vem kaj so to prbijal

 

Zdej a mi je tok kul bil kukr tud sprva hejtani Days Gone? Ne, ta špil ga pokosa glede igre in scenarija, samo je pa Dying Light 2 bolj sandboxy kar zna bit komu bolj kul.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 55 minutami:

Meni je malo smešno brati to o neki nedodelanosti, ker imam filing, da potem niste igrali Cyberpunk ali Dying Light 2 day one. Ko sem moral konstantno loadati game zaradi bugov, igrati pogreznjen do kolen v tla, se pogovarjati z nevidnimi NPC-ji, lebdečimi nahrbtniki, gledati predmete, ki visijo iz stavb, se zatikati v nevidne zidove... in to ni minilo par minut igranja brez nečesa od naštetega... :)

 

Ma to kar opisuješ so bugi. S tem da je FUL nefair primerjat huge open world titule s premočrtno/scriptirano in super linearno igro kot je Calisto. Hvala kurcu, da še hudih bugov nima, samo še to bi se manjkalo.

 

Kar se nedodelanosti tiče, mislim, da je v revjujih govora o samih mehanikah igre, sovragih, bosih, raziskovanju, postranskih opravil in odsotnost replay value, ne tolko o bugih, mislim, da nisem zasledil nekega pritoževanja čez ta segment (z izjemo obupnega PC performanca).

 

Sicer pa če je CP77 ''par'', potem ja, C(alisto) P(rotocol) 78 je tudi več kot dobra igra za svoj denar.

 

Pač sej je kul če uživate tisti, ki igrate, sem vesel za vas (oz. vaju, ker vidim, da sta le dva), nihče vam to ne oporeka tukaj gor. Kar se mene tiče jo bom vzel (in še to big maybe), ko/če bo na deep sale.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

Jaz open world špilov nikoli ne igram day one, vedno so neki problemi.

 

Ja, to je bla napaka pri CP77 in Dying Light 2 z moje strani. Ampak v tistem času nisem mel pojma kaj igrati in sem zagrizel pa najebal. V življenju se ne spomnim večjih bugfestov od teh dveh. Je pa res, da ne igram glih kup iger day 1.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...