Skoči na vsebino

[multi] The Callisto Protocol


Priporočeni prispevki

foker reče pred 4 minutami:

Da bi pa lahko popravili save state in stvar da ne moreš poslušat ligov brez da si v meniju,.. nekaj takih bedastoč,.. in blesavosti ko ti sucker skoči v glavo in zgubiš hp,..

 

Evo, to je res moteče. Plus tisto kar je menda Gojc omenil, da manual save je v bistvu pasji kurac... sejva zadnji čekpoint in ti nič ne koristi, če si uporabil 3d printer in se pripravil za naprej pa sejval, ampak greš kar lepo od čekpointa naprej. Ta cusker, ki ti skoči v glavo pa mi je vedno pil živce.

Povezava do prispevka

Evo jaz sem obrnil na hard..

 

Grafika in tezavnost bojev so me vlekla naprej.. 

 

Igri bi dal po chenjerjevi oz fax lestvici dobro  6 6.5 .. zagotovo zadosno zaradi grafike in tezavnosti-zanimivosi-izvirnosti bojevanja.. ostalo pa je kurac od kurca.. mislim ostalo je res vse v kurcu, tako da ta 6 je res dosti vredna :)))

 

a drugace tako po igrackaski lestvici.. tam ene 70 75 

 

Mialim meni je sedlo, ker sem igral par urc na dan, kee sem imel neks druge real life stvari in tko za chill out je blo prav ql.. ma ce bi jo ogral na eks bi mi verjetno dokurclo prej

 

Pa tezavnost na hard mi je kar podaljsala gameplay in teh 12 ur kolikoro glasujejo je delovalo kar precej vec, lih prav.. sam pac prepare to die :)))

uredilo bitje bigboss82
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Edino neki morem povedat, to je res svinjska poteza. Skoraj bi si zasluzili nezadostno.. 

 

Tipi naredijo zgodbo, ki se valda ne konca in mislia dobro ajde, smo ze navajeni bo dvojka.. iiiin pooool cez dva meseca po izidu ti hocejo prodajo dlc za dodarnih 30 eur, da konca zgodbo :)))) prav se vidi kako so odtrgali kos igre in kao zdaj bo dlc, season pass loool mislim res nas imajo za budale, zde da ao izdali tako nedodelano igro ampak to je pa visek

 

Mislim... sej ce igra ne bi bila taksne smeti bi bilo se tragicno sam glede na kvaliteto igre je ful ironicno :)))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Spoiler

wAz8EQd.jpg

 

uUdFOTS.jpg

 

IkxFpQq.jpg

 

FxP4z0F.jpg

 

c7uPBlf.jpg

 

VfP20Vu.jpg


 

Navedek

 

The first major update to The Callisto Protocol will drop on February 7, 2023. This will add the missing New Game+ option, letting players start a new run with all of the guns, gear, and upgrades they’ve unlocked during their first run. This update will also add a Hardcore difficulty setting for those who are feeling brave. This update will be free to all owners of the game and won’t require the purchase of a season pass.

 

 

tko da ne mislim prodajat, lohk pa rentam za razumne pare. ZS

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Lepa morda končno pade platina :)

 

 

  • Added New Game Plus. Complete the game to unlock New Game Plus and carry your pression over to a new save. All weapons, upgrades, and Callisto Credits can be collected at the first Reforge

 

uredilo bitje kmetek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...