Skoči na vsebino

Rekreacija ob torkih ,vsako sredo


Priporočeni prispevki

Uglavnem, tukaj folk ni preveč fan multiplayer iger, jest tud ne. Teh razlogov je več, pri meni je recimo to, da nimam več ne časa se drkat nek multi špil, ne refleksov, ko kot sem bil 17 itd... Predvsem pa rad igram multiplayer igre z nekom/proti nekom, ki ga poznam, pa čeprav samo prek tega foruma.

 

Lahko pa imamo neko veteransko rekreacijo, ali pa če bo ful interesa celo ligo.

Zato bi morale biti igre, ki niso ful popularne, kjer folk ni nadrkan in da bi jih imeli čim več ljudi, da ne bi bilo stroška. Ker nas večina igra PS5 in, ker je potrebno za online igranje tudi psn+, bi bile kar te igre, ki so bile zastonj, katerih se je pa kar nekaj nabralo v enem letu.

 

Tako sem mislil, vsak torek ali kak drug dan, ali če bo interes več dni... ob neki uri zvečer med 20.00 in 23.00, da se pofočkamo v temi, eden naredi group in igramo in zapišemo rezultate v temo.

 

Igre, kot sem omenil ps+ igre zadnjega leta:

 

Če nas zbere 9-12 igramo Sonic Team Racing

 

za 8 ljudi imamo lahko Fifo 22, 4vs ali futsal.

 

 

za 6 playerej je knockout city, k zgleda hecno, ampak je bila nomirana za najboljši muli špil.

 

 

ali pa kak Predator

 

 

 

Vse je blo v zadnjem letu na PSN+ pa verjamem, da nihče ni nadrkan nobene igre. Gre za čisti fun, ker ownat random ameriškega najstnika ali @Hernier je čisto druga dimenzija.

 

Kaj pravte za kakega sonica in 12 konzolašev?

 

 

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 45 minutami:

človk bi si mislu da je tema o tedenskem m33tu na basket igrišču kjer folk kot pravi fotri igrajo eno uro basketa potem se pa nacejajo piva v bližnji oštariji do 11 ko jih morajo sinovi, žene in taxisti razvozit nazaj domov

Taksisti majo no-jocker forumaš politiko, tako da no go

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 urami:

človk bi si mislu da je tema o tedenskem m33tu na basket igrišču kjer folk kot pravi fotri igrajo eno uro basketa potem se pa nacejajo piva v bližnji oštariji do 11 ko jih morajo sinovi, žene in taxisti razvozit nazaj domov

 

Drgač si čist resno štejem za enega od večjih dosežkov, da pri skoraj 40ih letih vsak teden 2x na polno nažigam basket, uro in pol na srečanje, 4 na 4 na dva koša na malem igrišču :mafija: Igra se do 100 pik, na 50 pik se zamenja stran in se naredi pavza. Sicer po koncu drugega srečanja komaj še hodim oz toliko da lahko vstanem zjutraj iz postelje, tudi me je začelo letos fukati desno koleno, ma mi je res mega špilat, sploh kadar mi fino steče igra in cepam 10 let mlajšim mulcem midrange mete v faco. Bom vztrajal dokler bo le šlo.

 

ontopic, zelo za kakšen tedenski m33t, sploh če se bodo kdaj igrale kake pretepačine se ziher joinam :)

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 urami:

 

Drgač si čist resno štejem za enega od večjih dosežkov, da pri skoraj 40ih letih vsak teden 2x na polno nažigam basket, uro in pol na srečanje, 4 na 4 na dva koša na malem igrišču :mafija: Igra se do 100 pik, na 50 pik se zamenja stran in se naredi pavza. Sicer po koncu drugega srečanja komaj še hodim oz toliko da lahko vstanem zjutraj iz postelje, tudi me je začelo letos fukati desno koleno, ma mi je res mega špilat, sploh kadar mi fino steče igra in cepam 10 let mlajšim mulcem midrange mete v faco. Bom vztrajal dokler bo le šlo.

Ma saj če ste kakšni igričarji za basket/fuzbal IRL, sem pa tudi za :D 

 

Kvae Atomicle, ziher bi kak basket vrgel a 

Povezava do prispevka

Hernier, obcasno nas manjka na fuzbalu v lj (predvsem v sredah zvecer so tezave z udelezbo), bi prisel kdaj spilat ce bi rabl? Mam kar precejsnjo bazo ljudi, k jim govorim, ampak vcasih recem dvajsetim in noben ne more. Magar mi napis na ZS ce si za, da ne bova tu smetila (ceprav je naslov teme rekreacija)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...