Skoči na vsebino

Rekreacija ob torkih ,vsako sredo


Priporočeni prispevki

To je to ja. Igrišče za basket z dvema košema je tudi tam ja, vse legit in v relativno ok stanju. Pa balin-plac je tudi, če bi bili kdaj bolj za kako ezoteriko :D

 

@dzaver dej prlet če maš pocajtano nogo!! Kar se pa zgoraj brez tiče, če obstaja hairless albino bear fetiš bo kaj za videti!!!! :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Igrišče maš tut v Štepcu, pri novi šoli, pa preko puta je Baza, kjer se tut da vsest. Sam bi moral pogledat, v kakem stanju je. Bi pa pomoje moral bit ok, ker so šole to par let nazaj celo nekaj obnavljale..

 

EDIT: je pa tam tako - omemba mojega imena vam da imuniteto zgolj pri starejšem prebivalstvu Štepca. Pod ~25 ne garantiram da me mladci poznajo, ker sem že nekaj let gasterbajter v Zalogu.:blush:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 12 minutami:

Ma ja, samo 5 mn3čarjev živi v LJ. Res škoda, da nas ni več.

 

Mogoče bi morali imeti Team LJ in potem vsak teden hodit na gostovanja / challengat lokalne ekipe. Pa sam skoz trash talk, poglej to pizdo primorsko, kva bom naredil tej koroški revi, temu dolenjčku sem spizdil žogo hitreje ko cigan žleb, m m mmmm, fak kak hype bi to bil :D :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Pa res bi se lahko še kdo javil, bemuboga @atomic @El Jefe, kje ste momci

 

Galko reče pred 1 uro:

to so sami keyboard warriroji, vsi neki jaki na internetih, ko je pa treba v Kharkov Bizovik pa sam Hčerko peljem na plezanje, Nimam kratkih hlač, Joj ravno takrat imam pesniški večer itd 

Maš prav...

Jest sem med korone ene 5-10kg nabacil... Galko pa trenira 2x tedensko in to na tevelk igrišče in vsako noč je pokonc do 04.00 da gleda Dončiča... 

Isto k moj frend k 2 mesca trenira Mortal Kombat, pol me pa povabi na in se izživljaja nad mano. Sam vseen je za dušo manj boleče, če dobiš Fatality, kot pa ko končno prodreš in med polaganjem ti nekdo banano zalepi...

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...