Skoči na vsebino

Rekreacija ob torkih ,vsako sredo


Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 1 uro:

Glede na vročino, ki je ta teden napovedana, bi bilo mogoč smotrno ob 19:00? Pa mogoč, glede na izkušnjo s kelnarco, raj met sabo kako hladilno skrinjo in 6packa not?:blush:

 

hehehehehe ne ne, ni šans, kelnarica je del izkušnje :D :D To kot pokanje 2 kg jeklenih balinčkov ki ti s 240 km/h letijo par centi mimo glave, to je del igrišča :D :D 

 

za 19ih se pa ful strinjam ja, sem popravil :) 

Povezava do prispevka

hudo mi je kako smo slovenci navajeni na to postezbo za mizo. Se spomnem k sem prvic prsu v Berlin in sem caku 30 min da me postrezejo in ful uzaljeno iz protesta odsel iz lokala kao ce me nocte strezt nocte mojga dnarja. Zdej me pa slovencki cudn gledajo ko pridem na obisk  v slovenijo in grem sam do sanka pa vzamem pijaco za celo mizo in jo prnesem sam nazaj. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 55 minutami:

hudo mi je kako smo slovenci navajeni na to postezbo za mizo. Se spomnem k sem prvic prsu v Berlin in sem caku 30 min da me postrezejo in ful uzaljeno iz protesta odsel iz lokala kao ce me nocte strezt nocte mojga dnarja. Zdej me pa slovencki cudn gledajo ko pridem na obisk  v slovenijo in grem sam do sanka pa vzamem pijaco za celo mizo in jo prnesem sam nazaj. 

nismo sam slovenci

 

sicer odvisn kje si; če si zvečer v zabasanem nekem klubu al whatever, morš povsod it do šanka

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

hudo mi je kako smo slovenci navajeni na to postezbo za mizo. Se spomnem k sem prvic prsu v Berlin in sem caku 30 min da me postrezejo in ful uzaljeno iz protesta odsel iz lokala kao ce me nocte strezt nocte mojga dnarja. Zdej me pa slovencki cudn gledajo ko pridem na obisk  v slovenijo in grem sam do sanka pa vzamem pijaco za celo mizo in jo prnesem sam nazaj. 

 

Sorry sam men je hecno, da vidim nekje 10 kelnarjev kako laufa okoli miz in pol čakaš kot cepec in na koncu ugotoviš, da oni ODNAŠAJO prazne kozarce. Pol mi ni več smešno.<_<

Če je pa jasno označeno, nekje, kak je postopek, mi na pni težko do šanka, naročit in si odnest do mize. Poleg tega, kaj bi bilo narobe, če bi nek osebek, ki vidi goste okoli prazne mize, po ene petih minutah 'poučil', da si morajo vzet pri šanku zadeve?

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 3 urami:

hudo mi je kako smo slovenci navajeni na to postezbo za mizo. Se spomnem k sem prvic prsu v Berlin in sem caku 30 min da me postrezejo in ful uzaljeno iz protesta odsel iz lokala kao ce me nocte strezt nocte mojga dnarja. Zdej me pa slovencki cudn gledajo ko pridem na obisk  v slovenijo in grem sam do sanka pa vzamem pijaco za celo mizo in jo prnesem sam nazaj. 

 

Jaz sem se tudi enkrat tako obrukal/zajebal v Italiji - isto tako čakamo ko budale, gledamo koji kurac si folk hodi sam iskat - sem mislil ajde, folku dopizdilo čakat, pa gre direkt za šank - ampak ne bo mene jebal - mu začnem mahat z roko, da pride k naši mizi - tip pride, vse normalno, naročimo, dobimo, spijemo, veseli da smo izpadli hadžije - na koncu na računu dodatna postavka, postrežba za mizo, ki je bila parktično toliko kot pijača. :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 urami:

basket / fuzbal ta teden?

 

ali smo se že upokojili?

 

Galko reče pred 8 urami:

@Hernier mene pa glih od takrat naprej ni :( 

 

sem pa za akcijo tudi ta teden, seveda!!! Brunarica Bizovik, sreda ob 18:00 19:00?? @Gogy @El Jefe @Feget @Skunko, seveda še kdo drug???

 

Pa komot še kake balinčke stisnemo po basketu :D :D

Naceloma pofock, glih dns sel mimo z bajkom tko da celo vem kje je :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 urami:

Ne morem, predebel sem in nimam dovolj pravic :( topic owner @atomic je edini dovolj nabit za take podvige

:)

Lahko spremenim če je res želja, sam se mi zdi čist dobra fora, naslov teme rekreacija ob torkih, kjer se menimo za rekreacijo ob sredah :)

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 27. 6. 2022 at 12:52:

basket / fuzbal ta teden?

 

ali smo se že upokojili?

 

Burned Fox reče Dne, 27. 6. 2022 at 22:10:

 

Naceloma pofock, glih dns sel mimo z bajkom tko da celo vem kje je :D

 

Kvaliteten švicarski sir včeraj, fanta.

 

Načeloma je fer do ostalih, da se sporoči, če se ne pride.

Povezava do prispevka

@HernierSmo ja, pet nas je bilo, torej dovolj za 2 na 2 in poraženec menja igralca :) Sam pač kisla da vrla bojevnika nista sporočila, ker bi v tem primeru potegnili še enega igralca iz naftalina za proper 3 na 3

 

Tetico je pa včeraj zamenjal nek stric. Ki je izgledal še bolj v pizdi, ampak je bil pa ful prijazen :)

 

Aja pa včeraj ni bilo privat veselice zraven in je bila milina. Ptički, narava, prijetno ohlajeno, čisti mir, samo še tartan namesto asfalta pa bi bilo 10/10.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...