Skoči na vsebino

Rekreacija ob torkih ,vsako sredo


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 7 minutami:

Še @bigboss82 imate tam, ki se je itak nekaj petelinil, da pride celo v Ljubljano :)

Evo, bom probal organizirat najprej bando za na obalo za odbojko

 

Pol pa še za trip v drugo smer, na špricar k DaCapotu in Tomazku

 

Zaenkrat sem jih še zmerom prepričal za druženje, evo da vidimo, če zmorem tudi to :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 14 minutami:

Pol pa še za trip v drugo smer, na špricar k DaCapotu in Tomazku


Evo to!!!! Misli si mi prebral. 

Par dni prej javite, da nabavim neko vino in kišto piva. Pa vsaj ena ali dve ženski morata biti zraven, da se bom imel s kom pogovarjat!!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 36 minutami:


Evo to!!!! Misli si mi prebral. 

Par dni prej javite, da nabavim neko vino in kišto piva. Pa vsaj ena ali dve ženski morata biti zraven, da se bom imel s kom pogovarjat!!

Da bodo ženske zraven, kar pozabi. Pol nas niti ne vabi, če je to pogoj 

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Ma ni glih pogoj, ampak bi pa blo res res zelo dobrodošlo. Pa ne razumet narobe. Niti slučajno ne gledam iz seksualnih nagibov (v tej vročini se mi itak komaj dvigne), ampak zgolj zaradi tega, ker se z ženskami v živo veliko boljše (in tudi rajše) pogovarjam kot pa z moškimi. Simple. 

uredilo bitje DaCapo
  • Trol 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 minutami:

Ma ni glih pogoj, ampak bi pa blo res res zelo dobrodošlo. Pa ne razumet narobe. Niti slučajno ne gledam iz seksualnih nagibov (v tej vročini se mi itak komaj dvigne), ampak zgolj zaradi tega, ker se z ženskami veliko boljše (in tudi rajše) pogovarjam kot pa z moškimi. Simple. 

Torej hočeš spoznat ekipo forumašev, pol pa debatirat z random ženskami? Okaaay, mislim da bomo šli kar direkt v Haloze k Tomazku, bo boljš

Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...