Skoči na vsebino

Rekreacija ob torkih ,vsako sredo


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 11 minutami:

Kaj zdaj sta El Jefe in Feget res taka gorostasa ali je to bla samo legenda?

Aaa, k še nisi v živo vidu, El Jefe je kar dost huge proti ostalim, a la Shaq, Feget je pa uletu z loparjem in nakazal, da ne rabi driblat z rokami.

 

Prešvical smo se k čefurčki k hočjo Underberge prešvercat v Topa

Povezava do prispevka
El Jefe reče pred 1 uro:

Feget gladko MVP športnega dela. Drugače pa hvala za res fino druženje ob najboljši postrežbi znotraj obvoznice.

Una gospa je res legenda, prav čutiš prezir do tebe, ko naročiš pijačo. Kot da bi karkoli na svetu rajš počela kot nekim prešvicanim nerdom nosila radlerje

Povezava do prispevka

Damn, feget nc ne pusti navadnim smrtnikom. Najboljši gaymer, najvisji IQ, najvecji kurac, najboljsi basketaš, najboljš frizura, najvišja plača, najboljši komp, najboljše babe, najboljši badminton lopar :confused:

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 46 minutami:

Hyped za še! Po enih osmih letih sem igral basket :D 

 

Drgač a ste kdaj za fuzbal? Pa balinanje je še opcija valda, saj včeri je od unih momcev, ki so balinali, prihajal zvok kot da fightajo Elden Ring bossa 

Fak, jst bi balinal takoj :D 

 

Jaz sem imel plan pridt, pa mi je uletela ena prilika za delat si sramoto na koncertnem odru, pa sem temu dal prednost. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...