Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2022]


Priporočeni prispevki

g. Profesor reče pred 3 urami:

zakljucil Horizon Forbidden West. Opencritic Mighty Man 88

Brad Ellis  Easy Allies 10/10

svasta. ne bi jest teh drog jedel.

 

bolj ko sem lezel v igro, slabs je blo. nezanimivi liki, average obmocja, posiljeno bojevanje, nenehno gobezdanje s samim seboj, neizboljsana gibalna mehanika, cist prevec plezanja, 6 dreves na katerih raste 166 skillsev :rofl:, and on and on .. a je kaj pozitivnega? se tist res malo, kar je, gre hitro v pozabo al pa zacne najedat skozi igro. najboljsi del igre so creditsi, pa ne samo, ker je mucenja konec, dejansko pase odlozit kontroler in si brez pritiskanja na gumbe iz pticje perspektive ogledat mapo ob solidni glasbeni podlagi. vsa kritika gre na racun primerjave s Zero Dawn. nic niso izboljsal. vse masine in nemasine napadajo z istimi vzorci, le da so tokrat oborozeni s tisoc in enim izpljunkom, vse ampak cisto vse te staggera kar te oplazi, da te mine se pobirat z jebenim par sekundnim delayem, neodzivni komboti debilnih input zaporedij (sej ne, slap sem). gibanje ostaja isto, clunky as fuck, sam da so dodali se potapljanje, ki je omg. in preden se lahko potopis da ne izdihnes po 10 sekundah, mine skor polovico main questa. ampak tud ce se ne bi, ker ni kaj za videt. ribe lovis da plavas za njimi in jih zagrabis preden naenkrat izgine v nic. v isti kategoriji je letenje, nobenga uzitka. leteco masino lahko zajahas sele po predzadnjem questu, fuck yeah. in ko ena Aloy ni dovolj morta bit pac dve.       

najvecja zamera gre neobstojecemu stealthu (pizde trolske dodajo trofejo). tkole pravi Eurogamer: In Zero Dawn, I enjoyed nothing more than taking out entire camps stealthily. Granted, it was probably too easy - I could hop between tufts of tall grass, and lure half the camp to my position without anyone wondering why bodies were piling up right behind them. But in Forbidden West, I don't think enemies have become smarter - they still overwhelmingly remain standing in the same spot while you shoot at them, and tend to shoot the wall beneath you whenever you're in a slightly elevated position. But this time around, if one of them hears you, almost always all of them hear you. They can see you from what feels like miles away, and more often than not, very open level design completely forbids me from actually sneaking up on anyone, with tall grass often positioned in a way that makes it impossible to sneakily detonate blaze or acid cannisters. Additionally, any human opponent seems to be able to withstand some ten odd arrows. glede zgodbe in lika pa tkole: In other words, Forbidden West successfully manages to undermine most of what was interesting and fun about Zero Dawn's story, because the deeper you look into things, the more you get confronted with pseudo, sci-fi fantasy stuff that even in a video game is difficult to take seriously - and oh, does it want to be taken seriously. Beyond the story, in Forbidden West Aloy herself is the real disappointment to me. She's now known as a saviour and a champion - soon even in the West, which at least provides an excuse for why everyone would ask her for help. But Saviour Aloy is also absolutely unbearable. She isn't just accepted, she's revered, and while she at least partially rejects that new status ("Varl, uh...helped"), she's also incredibly obnoxious all of a sudden.

 

vso greznico igre povzame final mission in final boss. zalostno.

 

edina screenshota, ki sem ju stisnil

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaz bil na začetku navdušen, a res hitro padalo to na navdušenje. Sem si rekel, ok pridem v FW bo bolje. Ma kurac je blo, boring špil, še 2x se spravil, da bi ga dokončal, ma ni šans. Brez duše in še vedno dokaj leseno vse skupaj. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 29. 6. 2022 at 20:28:

dej Returnal še eno šanso, brt, ni to za brezveze top3 špil lanskega leta

Sej čist štekam zakaj folku igra dogaja in zakaj je dobra igra sam pač ni to moja šalca čaja.
Pa manjkanje peska, žaromečov in žuželk, ki lomijo prsne koše igrici pri meni ne delajo nobenih uslug (beri: nisem nek navdušenec nad scifijem)
Sem pa pri teh igrah zapravil manj kot 10ur in dopuščam, da se moje mnenje lahko spremeni.

Medievil
oh boy... Meni najljubša ps1 igra dobi rimejk pa je tole končni izdelek?
Gameplay je ostal nespremenjen (po spominu) od OG igre, ki je bil sprejemljiv za leto 1998 danes pač ne. Torej mi lahko prodajo (poleg nostalgije) samo še greafiko, ki je zelo zanič glede na stil.
Tale remake je po vsej verjetnosti ubil serijo /10

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
AMF reče pred 31 minutami:


Medievil
oh boy... Meni najljubša ps1 igra dobi rimejk pa je tole končni izdelek?
Gameplay je ostal nespremenjen (po spominu) od OG igre, ki je bil sprejemljiv za leto 1998 danes pač ne. Torej mi lahko prodajo (poleg nostalgije) samo še greafiko, ki je zelo zanič glede na stil.
Tale remake je po vsej verjetnosti ubil serijo /10

 

Težko najdeš slabši remake tbh...

  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 1 uro:

Jaz bil na začetku navdušen, a res hitro padalo to na navdušenje. Sem si rekel, ok pridem v FW bo bolje. Ma kurac je blo, boring špil, še 2x se spravil, da bi ga dokončal, ma ni šans. Brez duše in še vedno dokaj leseno vse skupaj. 

 

pet let 'razvoja' za tale shitshow in potem tkole hemeroidi ven udarjo

 

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 28. 6. 2022 at 17:10:

RDR... Ni nobenega razloga igrati te igre v današnjih časih. Dosti bolje ponovno igrati RDR2, ki ponuja vse kar prvi del in še veliko več z neprimerljivo boljšo grafiko in na sploh igralnostjo, tekočim nadzorom ipd. V svojih časih je igra bila nekaj dobrega, danes pa žal ne ponuja več nič kar ne bi že katera druga v dosti boljši obliki. 

Se ne strinjam. 1ka ima dosti stvari ki jih 2ka nima kot obleke s posebnimi atributi(goljufanje pri pokru, ki lahko vodi do duela), verjetno njihov najboljši DLC ever z Undead nightmare, dosti bolj kavbojski story,.. valda je 2ka dosti bolj napredna ma iskreno niti ni nek classic wild west story. 1ka ima dosti bolj tako estetiko kot stari western filmi z Eastwoodom. Imaš tudi v 2ki puščavo ma je popolnoma neizkoriščen del mape skozi celo zgodbo. Še online je bil dosti boljši v 1ki.

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 27 minutami:

Se ne strinjam. 1ka ima dosti stvari ki jih 2ka nima kot obleke s posebnimi atributi(goljufanje pri pokru, ki lahko vodi do duela), verjetno njihov najboljši DLC ever z Undead nightmare, dosti bolj kavbojski story,.. valda je 2ka dosti bolj napredna ma iskreno niti ni nek classic wild west story. 1ka ima dosti bolj tako estetiko kot stari western filmi z Eastwoodom. Imaš tudi v 2ki puščavo ma je popolnoma neizkoriščen del mape skozi celo zgodbo. Še online je bil dosti boljši v 1ki.

 

OK... :) Meni je pač grafika zdaj že grda za današnje čase in me to ne potegne. Pokerja enkrat nisem igral, obleke enkrat nisem menjal... Šel sem iz čiste radovednosti čez glavno zgodbo, ki me je najbolj pritegnila šele pri koncu, ko sem jo že pričel navezovati na dvojko. Pač nisem ljubitelj teh starih grafik v današnjem času in se ne morem vživeti v te pokrajine in s tem tudi dogajanje in wild west občutek, ce mi zadeva vizualno ni po vseči.

 

Praktično vse sem že pozabil, ker sem čez igro igral samo enkrat pred mnogimi leti in takrat po letih ne igranja ničesar. Mi je full dogajala. Danes pač več ne. Pa tudi, če bi mi.. Mi take zadeve kot jih omenjaš žal en pomenijo nič (obleke ipd.). Ne vem kdaj sem v bilo kateri igri nazadnje menjal kako obleko, skin orožja, celo avto (razen, če mi je stal ravno pred nosom nenamensko). 90% iger obrnem s tistim s čimer začnem :D Razen, če mi kaka main misija porine kaj v naročje. 

 

Ne vem zakaj bi se trudil pripeljati živega "wanted" na postajo za mali več denarja. Zakaj za misije za katere porabiš kar nekaj časa dobiš drobiž, ki ga poberes s treh mrtvecev.... Enega metka nisem rabil kupiti, kupil sem vsa "stanovanja", ki so bila na voljo... Za keš se nisem nikoli grebel in ga imel vedno preveč. Za kaj bi ga porabil, če sem v trgovinah vse pokupil že na začetku? Potem pa maš v ponudbi "stare, lene konje", tega pa res nisem kupoval. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 urami:

Potem pa maš v ponudbi "stare, lene konje", tega pa res nisem kupoval. 


Najboljše je bilo ujeti res dobrega mustanga, ki je potem postal tvoj konjiček. Spomnim se, da je moj "premagal" vse tiste, ki so bili na voljo v trgovinah..

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Najboljše je bilo ujeti res dobrega mustanga, ki je potem postal tvoj konjiček. Spomnim se, da je moj "premagal" vse tiste, ki so bili na voljo v trgovinah..

 

Ej, nisem nekaj sprobaval. 80-90% igre sem naredil z nekim war horse, ki ga dobiš in mi ni nič manjkalo :) Tudi tekmovanja, ki so bila kot questi, sem vsa dobil z njim.

Povezava do prispevka

Meni je bil pa dober konj res v užitek in tudi zelo pomemben faktor. Veliko sem pač jahal v tri krasne in se je poznalo na hitrosti. Samo zuum - zuuum iz enega konca mape na drugi. :) Kočije in vlake sem uporabljal res minimalno.
Spomnim se tudi nesreče, ko me je zbil fuknjeni vlak in sem dobil kar solzne oči, ko je konjiček "krepnil". 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

GTA 4 

 

Mi ni bil vsec, ko je prisel ven. Me je youtube preprical, da je bilo nekaj narobe z mano. Mi se vedno ni vsec.

 

Siv ogaben NY v kontrastu z over the top liki, ki naj bi jih na momente moral razumeti pa nimam pojma kaj govorijo v srbscini. Obupen zvok. Vse skupaj daje totalen obcutek nedodelanosti. 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Cuphead DLC

 

Naredil dva bossa, eno stransko nalogo in odkril eno skrivnost. Skratka nekje 30 % igrice na uč

 

Uživam PUNE HAMRE. @ke_kit, ker predvidevam, da je to še ena igračka, ki si jo zamudil v letih svojega igričarskega pokoja, se mi zdi must, da sprobaš

 

Vizualnost in animacija božanska. V DLC-ju bi si želel več run 'n gun levelov, zaenkrat nisem odkril še nobenega. Sicer pa res dober 7/10 paket od igrice

 

ALSO JULIJ JE 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

@planetarium: Meni je pa GTA 4 kar dogajal. Minus obupna srbščina, seveda. Še celo plavajočega nadzora nad avtki sem se navadil. Sive (sprane) barve mesta sem vzel nekako v zakup z "imigrantsko" zgodbo. 

Daj odpri temo za julij in premakni poste tja ... Ali nimaš več moderatorskih pravic? 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...