Skoči na vsebino

[official] Poletje puno igric aka Summer Game Fest 2022


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 36 minutami:

Tole obeta da bodo res orenk poraščena pasja jajca od showa

Se strinjam, samo krvavo bi sedlo nekaj gaming hypa direkt v žilo :(. Tok je hype mrtev odkar se je Elden RIng polegel, da sploh nimam ideje, kakšne teme malo za debato odpret, pa se mi to redko zgodi 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

Dobesedno jaz zadnje mesece glede gaminga:

 

Sad Pablo Escobar Meme Generator - Imgflip

 

Isto jaz buddy boy, isto jaz :( sem si kupil Diablo 2 R, da me vsaj ena preverjena droga proper prime, pa niti to ni blo ne :(

 

Prov razmišljal sem, da bi se spet resno v kako pretepačino vrgel, tok je že bad. Guilty Gear Strive izgleda mega cool, na primer

Povezava do prispevka

Jaz sem preveč noob, da bi komu pomagal..... do sedaj sem fental enga dungeon minibossa (some cat thingy) po kakšnih 10 poskusih, pa uspelo mi je osvoboditi utrdbo Height, pa raziskujem jug :D Ranni sem čisto falil pri cerkvi na začetku, ker sem šel v Roundtable hold, tako da sem moral celo nabaviti Spirit Bell pri Maiden husks. Ko sem prišel do prvega šefa tam, ko s stolpa skoč, sem 2x probal, nato pa šel okolico raziskovat :D 

 

edit: eh, Werazielu sem pisal 

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Pa saj niti ne gre toliko za to, kar je izšlo, ampak to, kar bo. Manjka hype, da bi se nečesa na polno veselili. Od tega, kar je prišlo, sem igral štiri 2022 igrice in so mi vse carske. Ampak za prihodnost pa zaenkrat so sam delayani indiji, delayani AAA-ji, nesmiselni rimejki (TLOU 1 lmao), GAAS, 4v1 MP-ji in podobne zadeve.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Danes ob 20:00 torej kao uvodna mixed bag konferenca? Bo kdo gledal gledal, E3-ju v čast in spomin?

 

Itak! Pričakujem pa datum izida za GoW: Ragnarok glede na to da je Playstation tud del eventa. Drugih pričakovanj pa praktično nimam. Glavne 3rd party najave so verjetno rezervirane za Xbox event.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...