Skoči na vsebino

[official] Poletje puno igric aka Summer Game Fest 2022


Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 2 urama:

"zastonj" zastonj je samo base game, ki se zacne sred vsega in ti story wise nc ni jasno :) 

 

Dobiš čisto vse kar je danes možno igrat v Destinyju razen trenutne sezone, zlasti pa dobiš najboljši del, tj. kampanjo ter vse abilityje (stasis etc). 

 

To da novincu ni nič jasno, je problem Bungija, ki tega ni še poštimal. Skratka, tudi če boš z denarjem kupil vse kar se kupit da in boš vse možno plačal, ti ravnotako ne bo nič jasno.

 

Sicer pa je to res hud deal, sploh za folk kot je @Gatsu ter @bigboss82, ki so že igrali Destiny in bi sicer mogoče kupili Lightfall februarja 2023. Tako dobiš TWQ za sprobat džabe (Lightfall bo praktično po kakovosti nekaj takega kot je TWQ), zlasti pa njeno kampanjo, ki je še danes najbolj kakovosten kontent v D2, ki je na voljo. 

 

Drugače @bigboss82 moram izpostavit, da je Destiny zadnja leta močno fokusiral na štorjo in je trenutno njen najmočnejši del, sploh kampanjski del DLCja.

 

Je pa jeba, če nisi spremljal kaj se je dogajalo vmes, je nekako kot v starih časih, ko si gledal neko risanko ali nanizanko na Italia1, pa si vmes zamudil teden / dva oddaj, pa ti enostavno manjka kaj se je zgodilo vmes, ni blo pa še neta ter wikipedie, da bi to lahko sam zvedel kaj si pravzaprav zamudil. Ampak hej, sej tudi če bi vse igral bi ti tudi najbrž ne bilo preveč jasno, ker skorja rabiš kak Vaati lore video za recap :D 

 

Drugače Bungo dela na temu, da bi izboljšali prehod na Destiny za novince, tkim. New Light 2.0, ampak najbrž bo šele v kakem še naslednjem DLCju.

Povezava do prispevka

Ma tisto vsi, stari in novi, kurcajo, ker je vse kul dokler ne prideš do Towerja, pol pa nobenmu nič jasno, to tudi že v času, ko ni obstajal content vault. Bungo je to tudi sam priznal in rekel, da dela na novi različici, novincu dosti bolj prijazni.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Ne sej jaz imam TWQ, pa tudi uno sezono prej sem igral. Sej vem priblizno uni Shavatun je glumil Osirisa, neki delal kazin pomestu inna koncu so jo osvobodili izkristala.. pa uni Crow je zvedu kaj je bil v prejsnjem lajfu

 

Sam ta TWQ.. sem igral prve tri misije na legendary solo.. sam nimam s kom igrar in pol so prisli gt7 in Elden Ring in nisem vec igral

 

Sej story so zaceli malo boljse podajat.. vsak teden se zadvija in je bolj jasno..sam ne vem, be bom rekunic ker nisem igral TWQ, da bidim selokupno campanijo.. upam, da prepruvam vsaj eno staro sabljo, da preugra zmano na legendary

Povezava do prispevka
seattle reče pred 15 urami:

Callisto protocol..vec vidim, manj sem hyped. Vse zgleda tko nekak junky....Bolj AA kot kak AAA.

 

 

bigboss82 reče pred 15 urami:

Eja to sem ze zadnjic napisal

Jaz se vedno upam, da bo ql ali vsaj fun tudi, ce ne bo lih spolirano

 

Meni izgleda še vedno kul. TLOU (2) so tudi konkretno skopirali poleg Dead Spacea, sovražniki izgledajo faking isto ko v TLOU plus brutalne stealth eksekucije so tudi dodali. Pa gunplay izgleda kar jak.

 

Ni mi pa všeč drugi del trailerja aka skriptiran akcijski tobogan. To je meni čisto ubilo Dead Space 2. Enka ni imela enega samega skriptiranega dela, samo doom and gloom po faci in počasno plazenje po čedalje bolj sfukanih koridorjih. Pa je bil mega top carski špil. Upam da ne bodo šli preveč v spektakel smer.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Ne sej jaz imam TWQ, pa tudi uno sezono prej sem igral. Sej vem priblizno uni Shavatun je glumil Osirisa, neki delal kazin pomestu inna koncu so jo osvobodili izkristala.. pa uni Crow je zvedu kaj je bil v prejsnjem lajfu

 

Sam ta TWQ.. sem igral prve tri misije na legendary solo.. sam nimam s kom igrar in pol so prisli gt7 in Elden Ring in nisem vec igral

 

Sej story so zaceli malo boljse podajat.. vsak teden se zadvija in je bolj jasno..sam ne vem, be bom rekunic ker nisem igral TWQ, da bidim selokupno campanijo.. upam, da prepruvam vsaj eno staro sabljo, da preugra zmano na legendary

 

3x sem koncal kampanjo, never again

 

nasplosno mi gre na kurac, ker tolk vlagajo v to, mar naj raje zrihtajo core activities, ne pa, da ze milijontic farmam (vstavi ime) GM

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 57 minutami:

 

3x sem koncal kampanjo, never again

 

nasplosno mi gre na kurac, ker tolk vlagajo v to, mar naj raje zrihtajo core activities, ne pa, da ze milijontic farmam (vstavi ime) GM

Res je, vedno me napalijo s tem showcase.. pol nardis kampanijo in oppet veeno isti milestoni za power gear.. strajki, crucible, nightfall, en story misson, pa nek hunt, ipd ipd..

 

Jaz komaj cakam da nardijo vse na novo destiny 3 al ce delajo nek nov IP whatever

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Res je, vedno me napalijo s tem showcase.. pol nardis kampanijo in oppet veeno isti milestoni za power gear.. strajki, crucible, nightfall, en story misson, pa nek hunt, ipd ipd..

 

Jaz komaj cakam da nardijo vse na novo destiny 3 al ce delajo nek nov IP whatever

 

majo nov IP 2025 nej bi prsu 

 

https://www.gamespot.com/articles/bungie-confirms-new-ip-to-launch-by-2025-and-plans-to-expand-destiny-into-additional-media/1100-6487757/

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...