Skoči na vsebino

[PS5] The Last Of Us Remake


Priporočeni prispevki

Mislim no shit, vseeno gre za mogoče najboljši špil ps3 generacije. Ne vem jst kupm vse na usa in pol si še delim z nekom, tko da mi ni neke pence. 80e pa ne bi dal za špil k sm ga 3x obrnu. Sam glede na to kok je bil dobr gameplay v TLOU2, bo to zihr presežek leta.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pač se ne kupi, ne vidim težave. Sony probava zaslužit, brezveze se jezit, odzoveš se tako, da spustiš, dokler ne pade cena in tukaj gotovo bo padla, mogoče bo celo v kakem PS+ paketu nekoč. Osebno, ali igram 10 let star špil letos ali čez dve leti, mi je vseeno.

 

Čez par let, ko pride Ps5 Pro, že vidim, ko bo nov remaster tega, morebiti za 120 fps ali kaj ti jaz vem kero grafično čudo bo takrat aktualno...

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
Hattori reče pred 34 minutami:

To mi fakin deli, komi čakam. Kupil igro že 3krat, brez problema kupim tole mojstrovino še v 4. Škoda edino, ker ni enega najbolj underrated MP načinov zraven...

 

Za samostojni MP boš plačal še dodatnih 70$/80€  ;)  Jimbo pač nič ne "šenka" več!

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Ezoterik reče Dne, 14. 6. 2022 at 12:19:

Mislim no shit, vseeno gre za mogoče najboljši špil ps3 generacije.

Nu uh! Uncharted 2 kralj. :closedeyes:

 

EDIT: Fak, sorry za poteg iz naftalina, me je fuknilo na vrh strani in sploh nisem gledal datumov.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Samo sej maš lah kup folka k ima Ps+ collection na ps5 pa niso še šli obračat špila, ker jih ne zanima/ igrajo druge stvari

 

Vprašanje tud če je na eni plejki več računov, na enemu računu igraš, na ostalih pa ne, pa so zato procenti mal fucked

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...