Skoči na vsebino

Star Wars


Priporočeni prispevki

😮  Sedaj se pojavi vprašanje, ali bo igral Bobbo ali 90-letnega klona 😄 Kaj, če bo igral Rexa? In Ahsoka, together again 😄 Zadnji 4 deli The Clone Wars so me prav spravili nazaj v Star Wars mood 😄 Po koncu TROS sem mislil, da mi je všečen film, ampak po parih dneh sem bil že mnenja "that was a  big pile of poo" (po Last Jedi je bilo nasprotno, od "what was that" do "that's a really good movie (with faults)" - don't@me), Fallen Order je malenkostno  popravil okus. Na žalost je Calova osebnost dolgočasna, če ne rečem kar neobstoječa, proti koncu špila se izboljša. Še sreča, da imamo Filonija in The Clone Wars. smrk....

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 5 urami:

Really? But why?

 

ker so filmi posrali posteljo in je nemogoče karkoli smiselnega umestiti v tisti timeline.

 

torej je smiselno navezati nekaj na zadeve, ki so bolj ali manj delovale.

 

---

Boba Fett je preživel tudi v starem razširjenem vesolju

 

 

 

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka

 

Timothy Olyphant is the latest star to sign on to “The Mandalorian” Season 2, Variety has confirmed with sources.

The exact nature and scope of Olyphant’s role is being kept under wraps. He joins previously confirmed Season 2 cast members Temuera Morrison, Rosario Dawson, and Michael Biehn.

Reps for Olyphant and Disney did not immediately respond to Variety’s request for comment.

Olyphant’s most recent regular TV role was on the Netflix series “Santa Clarita Diet.” He is also well known for his starring role in  HBO period drama “Deadwood.”

https://variety.com/2020/tv/uncategorized/mandalorian-season-2-timothy-olyphant-1234608191/

Povezava do prispevka
Superkamijakob reče Dne, 13. 5. 2020 at 17:53:

A sem jest edini k bi rad Star Wars serijo z animacijo iz Clone Wars mini serije iz 2003 oz. v stilu animejev. Dogajala bi se med ROTJ in TFA, šlo bi se pa o Lukcu, ki pod svoje okrilje vzame Bena Solo in pol svirata po galaksiji pa mata kakšne avanture(lahk tud cameo od Mandota pa Baby Yode).

Lahko bi tudi vpletli kakšne zgodbe iz EU npr: Dark Nest, Yuuzhan Vong, Thrawnova vrnitev itd. Pa da bi vsaj mal razložil Renovske viteze pa vzpon First Order-ja.

 

 

Ne vem, js mam kr filing, da nas večina želli odmik od fucking Skywalkerjev in tega časovnega obdobja ...

Povezava do prispevka

ali pa preskočijo obdobje sequelov in naredijo nekaj novega v daljni prihodnosti

 

če so preveč leni pa naj povlečejo iz naftalina yuuzhang vonge

 

karkoli da se zbriše ta nesmisel, ki so a postregli sequeli

 

 

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Meni je Clone wars 3d bil tako super, zadnja sezona je tako lepo zaključila celoto prequelov in povezala še rogue one pa rebels in OT. Mandalorian mi je isto super, škoda, ker moramo tako dolgo čakat na 2. sezono. Rad bi pa videl še kako live action serijo, magar v obdobje the old republic ali pa post sequelov. Revan, Malak, The Exile, Kyle Katarn... 

Povezava do prispevka

Ma saj ta prequel CGI hate je bil malo komičen.

 

Na koncu so vsi TFA in JJu avadodali zarad tistih klinčevih particle efektov pa lutk, češ kao fk u Lucas, kritičnosti do E7, ki je bil pelhek cashgrab remake brez kakršnegakoli plana, integritete in ambicij, ni blo pa skoraj nobene. Valda je Disney pol serviral kar je, saj so podrli vse rekorde za totaln phone in job in dobili signal da jim bo folk metal kupe denarja pa če SW brand nalimajo na še tak šit.

 

S tem da je yoda v TLJ totalna žalost. yaaay for pupets.

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...