Skoči na vsebino

Star Wars


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Hahaha, meni so te fore res nadcarske, kako so nepomembni v filmih nesposobni.

Zadnjič sem spet gledal Indiana Jones 3 in šele zdaj opazil, kako tam v gradu, ko Indy in foter ob požaru odpreta tisti vrtljivi kamin, z druge strani uletijo trije nemški soldatki in začnejo tulit oh ne, ogenj ogenj, ampak zbežijo pa ne. Kar tam stojijo in si pred vročino zakrivajo obraz, ker jih ful peče hahaha.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Danes je na TV-je izšel prvi del spin-offa Star Wars: The Bad Batch. Ocene zelo spodbudne. Škoda edino, da niso dali ven cele sezone na enkrat in vztrajajo pri tem staromodnem sistemu ena na teden. Netflix preveč razvaja.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Danes je na TV-je izšel prvi del spin-offa Star Wars: The Bad Batch. Ocene zelo spodbudne. Škoda edino, da niso dali ven cele sezone na enkrat in vztrajajo pri tem staromodnem sistemu ena na teden. Netflix preveč razvaja.

Ce ne bi tega naredil, bi 90% folka skenslal subscription na D+.

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče Dne, 4. 5. 2021 at 13:44:

Ce ne bi tega naredil, bi 90% folka skenslal subscription na D+.

 

Ni samo to. Mandalorian, WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier in vse te reči, ki jih dajajo sproti ven trendajo na twitterju po vsakem delu, kar dolgoročno prinaša precej več publicitete kot pa one day dump (Witcher, Daredevil,...) o katerih se je govorilo en teden in potem več nič.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Pastir_Matic reče Dne, 4. 5. 2021 at 13:44:

Ce ne bi tega naredil, bi 90% folka skenslal subscription na D+.

No no, tudi pri netflix je zdaj tako... Supergirl pride 1x na teden, Legends of Tomorrow isto, pa Star Trek discovery isto...

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Thrawn Ezra casting thrawn ezra mikkelsen massoud barside buzz v2

LIVE-ACTION THRAWN AND EZRA BRIDGER ANNOUNCEMENT

According to a rumor from LRM Online, Mena Massoud from Disney's live-action Aladdin has been cast as Ezra Bridger while Lars Mikkelson is set to play the popular Star Wars villain Grand Admiral Thrawn for an upcoming live-action Disney+ project.

Both characters were introduced to Star Wars canon in the Lucasfilm animated series Star Wars Rebels, which ran from 2014 through 2018.

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

men je trenutno bad batch kak lvl pod clone warsi, ampak sj imajo še čas.

 

drugače se mi zdijo zanimive teorije, da

 

 

  Razkrij skrite vsebine

naj bi bla ta mala palpatinov klon

 

 

 

 

 

Spoiler

saj je bilo v epizode The Bad Batch season 1, episode 9, “Bounty Lost,”    da je Omega female klon od Jango Fetta, 

 

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Drugače pa morem rečt ,da mi je The Bad Batch res všeč in kar dogaja. Zdaj zadnja epizoda mi je bla res top (epizoda 15 oziroma part 1 finale).

Spoiler

Crosshair steals the show.

Čaka naš še zadnja 16. epizoda (part 2 finale). Druga sezona je pa že uradno potrjena in pride drugo leto.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...