Skoči na vsebino

Star Wars


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 1 minuto:

Za hrbet mu pride asmatik ki diha v megafon. Tko no, mal konsistence bi pasal?

 

Če prav pomnim, Vader lahko izklopi za kratek čas "taglasno" dihanje. V Empire Strikes Back je ista scena, ko v hodniku naskoči Luko out of nowhere. Ampak ja, ni ne vem kaj vse skupi.

Povezava do prispevka
Navedek

Tamala je

 

Pametna da zabije vsazga v argumentu, prepozna random starshipe, phd pr 19 ji ne uide, z roko se hoce dotaknt gorecga sporgeta na trznic :D Naredi vse v svoji moci da bi folk zved da je obi Jedi, ne utihne, ko se ji gre za lajf. Ne razume da bojo obija brutalno masakriral ce jo levitate_a sred trznice for fun, ne da 1+1 skupi in pobegne v neznano sred sovraznega mesta. Kljub temu, da ne verjame da je Jedi se fukne iz stolpnce ki ve da je nikol ne preskoci in krici njegovo ime... ker, mogoce, pa je  :D

 

ne vem komu je vsec ta trope, zaenkrat bi raje gledal 3ure meditacij z Qui Gonom

 

Tesko je :D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Se jako strinjam s Sovico. Mene zaenkrat serija prej razočara kot navduši, naj gre za neverjetno neumno obnašanje Leie, Obijevo nesposobnost ali čudaškosti v scenariju, od tistega preganjanja princese do bednega soočenja mečev v tretji epizodi. Darth recimo 10 let išče Kenobija, 10 let se v njem nabira zlo in maščevalna sla, a ko ga najde, se zdi povsem ravnodušen. Najprej se z njim geriatrično bojuje, nato ga zgrabi, vendar ne ubije, nakar ga enostavno pusti, da pobegne. Ker tistega ognja (ki, mimogrede, Obiju niti kocin ne zažge) se ne da obiti ali enostavno preskočiti. Glede na to, da Obi očitno desetletje ni uporabil ne sile ne meča, bi ga moral mladi Vader pobiti s prvim udarcem ...

 

Mene res zanima, kako gredo take čudaškosti, ki žalijo gledalca, sploh čez. Saj imajo vendarle testno občinstvo. 

Povezava do prispevka

Brez zamere, ma ste malo smešni. Prvič vse tko resno jemljete. Fak - folk skače po galaksiji s svetlobnimi meči.. Ej, dejte se malo sprostit pa uživat. Preveč ste investirani očitno (alpa jaz gledam z nula pričakovanji in uživam).

 

Glede fighta in to da Vader gleda Obija skoz ogenj.. A ste pomislili 1) Obi wan je lesen, 10 let ni vihtel tega. 2) Vader se z njim igra - z eno roko ga malo sproba na easy, sploh mu ni cilj ga pokončat - ampak ga ponižat in pomučit. Zakaj mislite da ga spusti? Zakaj ga malo požge? Ker ga hoče ubit? Al malce mučit in da gre počasi skoz bolečine, tako kot je šel on? Vaderju še zdaleč ni ravno, zato pa se obnaša tako, kot se. Da prizadane maximum damage in pain. Počasi in vztrajno.. Boste vidli da bodo drugi fighti v tej seriji (če bo prišlo) dosti bolj intenzivni - sem skoraj prepričan. Nekaj morete pa tudi vedet -  Vader je vedno mel bolj "okoren" stil. Ni to darth maul, ki skače okrog ko balerina.

In to ko hodi po mestu in random folk muči - to je show za Obija. Ve, kolko Obija to boli. Dejmo ga počasi matrat.. 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 urami:

Sem zaradi nostalgije na youtube pogledal clip fighta med Vaderjem in Obijem

 

Žalostno slabo

 

Tale reimagined verzija je za zdejšnje cajte kr proper. Najbrž si jo je v osnovi George tko zamišljal, samo takrat ni imel možnosti da bi tko posnel :D, tko da bi zdej sigurno popravu. And Vader turned on the light saber first.

 

 

Povezava do prispevka

Ma duale je bilo pričakovat da bodo nekje na nivoju OT lesenosti

 

kar je ironično očitna edina kontinuiteta nakatero se požvižgajo, ker scenarij je na momente res lolwut he just X why is he Y...

 

Pričakujem pa, da bo Qui-Gon zmentorriral/zmotiviral Obi-Wana na raven OT bad-assa kot ga poznamo. Kar v končni fazi celo ima nek smisel, dec je mislil da je fental bffl in pušnil vojno ki je zjebala galaksijo ter pobila vse ki jih je poznal... da je mal fural suffer 5-10 let mi je še dokaj razumljivo.

Povezava do prispevka
B-Magic reče Dne, 2. 6. 2022 at 12:21:

Zakaj mislite da ga spusti?

Ker smo sele v ep3 in ker mora obi prezivet do a new hope :innocent:

 

Bom sam reku da glede na njihovo zadnje srecanje v epIII

 

Bi res lah mal bolj zadel njuno ponovno srecanje, tko je pa izpadlo sila poceni, neorgansko in brezdusno

 

Ob njunem clashu bi moral nekaj cutiti, ne pa absolutno 0

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
B-Magic reče Dne, 2. 6. 2022 at 12:21:

Brez zamere, ma ste malo smešni. Prvič vse tko resno jemljete. Fak - folk skače po galaksiji s svetlobnimi meči.. Ej, dejte se malo sprostit pa uživat. Preveč ste investirani očitno (alpa jaz gledam z nula pričakovanji in uživam).

 

 

Ne gre za osnovno zgodbo, gre za kredibilnost samega odvijanja, mikro reči. Tako kot v Game of Thrones, kjer nepremagljivi zmaji jadrajo po sinjem nebu nad širnim morjem, nakar iz zasede s svetlobno urnostjo skoči veslača in iz prve sklati nič hudečo zver. In tole Kenobijevstvo je jako slično in žali gledalca. Vaderju so v mojih očeh znižali vrednost. Se morajo res vsi filmski zlikovci neumno v tri dni igrati s svojimi žrtvami?

Cela Galaksija lovi jedije, Ben pa naokoli hodi v JEDIJEVSKI KUTI in si -- da ga slučajno, kdo ne spozna -- da kapuco na glavo. Wtf?? (Da je tip zgleda kot jedi, ve še moja mama!) Pri tem mu iz neznanega razloga s pasu vsem na očem binglja meč, ampak uporablja pa še vedno 'necivilizirano' pištolo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...