Skoči na vsebino

Star Wars


Priporočeni prispevki

Ful je meh vse skupi. Tisti mehanik na začetku "Ne, ne bom ti pomagal! S prvim transportom se odstrani!" dobesedno sekundo kasneje pa "Okay, I'll help". Wtf

In piloti uletijo glih pravi cajt da jih rešijo pred inkvizitorko, come on.

 

Zadnja scena mi je bila edino kul, ko Leia drži Obija za roko in zgolj nemo strmita drug v drugega. Nobenih besednih duelov pa zbadanja, zgolj čustva skozi tišino.

Povezava do prispevka

Vader fight je bil hud, model je dobesedno plesal balet z Rivo al kakorkoli se ze kliče. Vse ostalo je pa na nivoju high school produkcije. Od Vorenusa žena se žrtvuje, vstavi EPIC in ŽALOSTNO musko!, whisper "May the Force  be with you". Mislm fak no, kako suptilno. Tud dialogi včasih izpadejo kot da se folk sam s sabo pogovarja in so pač slučano v bližini drug drugega. Jebiga, tako je ko ti politične kvote (namesto talenta) odrejajo kdo ti bo fural milijardno franšizo.

Pa je res da pisci tega fanfica sploh niso pogledali Revenge of the Sith?

Povezava do prispevka

kljub temu, da je par stvari res tko mega glupih (najhujse mi je res uno k se officerka sacrifica, in pol se cez pol minute kenobi preda, tisto je blo res tezko prebavt, takoj drugo mesto pa 100 stromtrooperjev k nč ne zadane, niti najbolj close range mozno), mi je bla zelo fajn serija. sploh danasnja epizoda je mela tok fanservica in hudih scen notr, da sem res uzival. tadobre stvari odtehtajo slabe. 

 

mini leia mi je bla mega cute pa ful dobr je igrala. reva se mi je zdel ok storyline, ker namesto flashbackov, raziskuje fall to the dark side. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 1 uro:

kljub temu, da je par stvari res tko mega glupih (najhujse mi je res uno k se officerka sacrifica, in pol se cez pol minute kenobi preda, tisto je blo res tezko prebavt, takoj drugo mesto pa 100 stromtrooperjev k nč ne zadane, niti najbolj close range mozno), mi je bla zelo fajn serija. sploh danasnja epizoda je mela tok fanservica in hudih scen notr, da sem res uzival. tadobre stvari odtehtajo slabe. 

 

mini leia mi je bla mega cute pa ful dobr je igrala. reva se mi je zdel ok storyline, ker namesto flashbackov, raziskuje fall to the dark side. 

 

Sploh "I'm sorry, Anakin." dialog je bil res dobro speljan in odigran, pa tisti Vaderjev nasmešek, pa shiftanje glasu med Vaderjevim in Anakinovim, uf nice! Teh par Vader scen v 5. in 6. epizodi malce redeema sicer zelo meh serijo. 

 

Všečno:

- intro order 66

- obi-wan vs anakin trening (čeprav so slabo postaral Haydna, na youtubu je verzija kjer res zgleda kot v episode II)

- Vaderjev balet z Reevo

- zadnja epizoda (kljub dostim "kr neki" trenutkom)

 

Nevšečno:

- vse ostalo, hah

 

Vader fighte si bom še pogledal (in jih štejem kot cannon), celotne serije pa definitivno več ne. 

Povezava do prispevka

OK, sem pretiraval, ker sem jezen na večino stvari. Ampak dobrega je bilo skupaj morda da bi eno dvojno epizodo naredili. Oziroma film. Če bi nekdo editiral teh 6 epizod bi blo morda še OK.

Priznam Vader-Obi je blo kul. Čeprav 2x v dveh delih pusti nekoga preživet oz. pusti kao za mrtvega al neki. Dumb Vader.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...