Skoči na vsebino

Star Wars


Priporočeni prispevki

do zadnje 20 minut sem zehal v kinu =) slab humor, počasen tempo, nezanimivi liki, smo imeli boljše heist filme, boljše vojne filme. Na koncu se je vsaj nekaj dogajalo, samo vse skupaj tud če ne bi bilo tega filma

 

ampak ok, recimo da je bil najboljši. Meni je bil Episode 7 kul za pogledat, samo potem ko vidiš, da itak niso začrtali kaj sploh želijo narest z zgodbo, me je itak minilo vse

Povezava do prispevka

okay, se strinjam s to izjavo. Samo ni pa dejstvo, da bo pisec Rogue One-a nekje zraven, da je to dober znak, sploh ker ne moreš zaupati Disneyu

 

(zdej mi lah vržete v fris, da je Rian Johnson odličen pisec in režiser, pa je Last Jedi kup govna, in imate prav. Bom raje tiho)

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 10 urami:

Rogue one se gleda zadne 2 minuti kot intro v ep IV, drugo je izguba casa kot Solo.

 

Lp

 

Weraziel reče pred 8 urami:

imo je cel sw film universe izguba časa, ampak ok

 

To je pač vaš pogled na svet, ker ste ubili otroka v sebi ( kuca-poso, kuca-poso,....:whistle:)

 

ostali smo pa (pa jebeš kvaliteto in objektivnost :blush::D:beer:):

 

1.jpg

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

zadnji del je bil bolj kot ne za character in world building. po malodane nenehni akciji prvih delov je sedel k ata na mamo. naslednji bo pa verjetno ful gas od začetka do konca.

 

overall fantastična serija. SW setting brez lightsaberjev in Skywalkerjev. pa še nekaj življenja v imperiju vidimo. meni osebno boljša serija od mandaloriana. sem imel vedno raje heist filme kot strmenje in počasne dialoge westernov.

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 12 urami:

Jaz ne vem kako morte govort, da je Andor dober. Že začetek je butast da glava peče. Kr eni mu težijo za brez zveze, pol pa en kr umre ker je po tleh padu. Džizs!

Tud ti si butast  pa ne govorimo na mn3.

uredilo bitje Undead
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...