Skoči na vsebino

Star Wars


Priporočeni prispevki

https://www.theguardian.com/film/2022/nov/21/disney-bob-iger-returns-as-ceo-bob-chapek

 

Navedek

Former Disney CEO Bob Iger reappointed to role in surprise decision
Move described as ‘probably the most significant piece of corporate upheaval since Steve Jobs went back to Apple’

 

His return comes weeks after Disney’s share price took a battering after reporting a rare miss on revenues and profits, and a doubling of losses on its streaming business to $1.5bn in the quarter to 1 October. Disney has spent about $9bn to date on loss-making Disney+

 

Analysts expect Iger to implement cuts in areas including content spend at Disney+ and the pay-TV sports network ESPN.

 

nicht gut

Povezava do prispevka

Serija je res top. Recimo Filoni mi je dokaj hit or miss, Mandalorian mi je čisto average, do te mere da sploh ne spremljam več, ampak ta stric ki je naredil Rogue One in Andorja, pa kar obvlada. Všeč mi je počasen tempo, neverjetno dobro narejen svet (od garderobe do samega vibea) in pa sivi liki.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Vidim, da se tukaj precej hvali Andor serijo, sam sem začel gledat Mandoloriana, pa sem kar hitro obupal. Razumem, da je ljudem všeč način, kot, da smo še vedno v "osemdesetih", samo meni osebno ne, v tistih časih ko sem bil še paglavec mi je bil SW top in pač boljše ne more bit, sedaj 40 let kasneje gledat podoben način pa mi nekako ne gre, mi je pa jasno, da nekaterim dogaja.

 

Tako, da upam, da če pogledam Andor, da bo kaj boljše oz bom raje uporabil drugače?

Povezava do prispevka
Glista reče pred 9 urami:

Vidim, da se tukaj precej hvali Andor serijo, sam sem začel gledat Mandoloriana, pa sem kar hitro obupal. Razumem, da je ljudem všeč način, kot, da smo še vedno v "osemdesetih", samo meni osebno ne, v tistih časih ko sem bil še paglavec mi je bil SW top in pač boljše ne more bit, sedaj 40 let kasneje gledat podoben način pa mi nekako ne gre, mi je pa jasno, da nekaterim dogaja.

 

Tako, da upam, da če pogledam Andor, da bo kaj boljše oz bom raje uporabil drugače?

 

Andor je daleč najboljši "SW" content daleč naokoli, ti samo glej.

Povezava do prispevka
Glista reče Dne, 14. 3. 2023 at 8:45:

Vidim, da se tukaj precej hvali Andor serijo, sam sem začel gledat Mandoloriana, pa sem kar hitro obupal. Razumem, da je ljudem všeč način, kot, da smo še vedno v "osemdesetih", samo meni osebno ne, v tistih časih ko sem bil še paglavec mi je bil SW top in pač boljše ne more bit, sedaj 40 let kasneje gledat podoben način pa mi nekako ne gre, mi je pa jasno, da nekaterim dogaja.

 

Tako, da upam, da če pogledam Andor, da bo kaj boljše oz bom raje uporabil drugače?

50/50

Povezava do prispevka
Undead reče pred 22 urami:

Meni top Rogue One, Mandalorian, Boba Fett, Andor, Clone Wars pa Rebelsi pa Visions, Bad Batch. Komaj čakam Ashoko.. Han Solo je bil ok heist movie, ni bil niti slučajno tako, kot nekateri pravijo, Sequeli pa so res smeti, sploh Last Jedi.

 Model naštel si vse kar je od SW, polovica tega je podn. Boba Fett še eno do dve stopnički dol od Mandalorian 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...