Skoči na vsebino

ChAiN

Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

med 6. knjigo (plot te sezone) in sedmo, je 30 letni preskok tako da smo na nekem vmesnem zaključku.

 

Amazon ni naročil novih sezon, nosilci pravic Alcon, tip ki dela serijo, igralci in tudi pisatelja pa vsi vedo in pravijo, da je še zadosti materiala v tem vesolju

 

tako da zaenkrat je še vse odprto. na redditu se pojavlja vse. od možnosti za serijo ali filme ali pa celo za RPG igro 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Skoraj vrhunski konec, ampak odličen. Žal mi je edino, da je epizoda bila prekratka, kajti destrukcija railguna je bila mass effect level. I was soyjak for 5 minutes. Lahko bi posneli 2h in zbasali not konkreten spopad med ladjami koalicije in Free Navy. Zakaj za vizualno najboljše spektakle te sorte še vedno moram igrati igro Nexus: The Jupiter Incident iz 2004? Asteroid Cerera je tudi zaradi te kratkosti bil deležen dveh ali treh scenografij. Ena in ista krčma ter isti koridor skozi vse epizode v tej sezoni.

 

Dobro tudi vsaj, da niso posneli avtizma na nivoju zadnje epizode Game of Thrones.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

pač uno klasično, te pogovore smo mel že dobesedno 15 let nazaj. 

 

ne odpirat teme, če še nisi pogledu pa lep lp. 

 

poleg tega pa res ni nek spoiler, lahk da umre šele po tem k rata šef (šef česa?). 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Ne bom nikoli kapiral folka, ki jih toliko motijo pol-spoilerji. A dobivate res tak dopamin, ko nekaj prvič gledate brez da karkoli veste?

 

Se prov spomnim, ko se glih bral tretjo knjigo Pesem ledu in ognja. Bil sem glih ko so Tyrionu sodili za umor Joffreya. In pol valda kot fan sem iskal kul art za ozadje in bum! Takoj slika viperja, ki ima sulico zabodeno v trebuh gore. Aha, Viper zmaga, Tyrion bo oproščen. Ko se bral, misleč da itak vse že vem (in imaš nek potek zgodbe že v glavi) in me je pol veliko bolj šokiral tisto kar je takoj sledilo. Tako da taki pol-spoilerji ala Holden postane šef, sploh niso neki takšen bav bav.

Povezava do prispevka

Gre se za princip in 2week rule je internetni standard. Tu je mogoče res weak primer, samo princip ostaja isti. Predlani/Lani je nekdo spoilal Last of Us 2 izven tonamenske teme. In če se nečesa ful veseliš, pol ti pa predhodno spoilajo, zato ker bi se eni radi pogovarjal o nečemu brez spoiler tagov.. prou pokvar ti dan

 

Dejmo vsaj za zadnje dele zadnje sezone met neke spoiler tage, se mi zdi človeško (upam da je jasno, da me zgornji posti ne bi tok zmotili, če ne bi blo to nekaj, kar se preveč ponavlja na temu forumu)

 

 

Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...

Pa saj bodo valda še kaj posneli? Cel plot s protomolekulo in marsovci so samo začeli. Faaaak jaz si zdaj res spet želim le še več s tega univerzuma. 

 

Je pa res faking neverjetno vzdušno narejeno tudi po prevzemu Amazona. Jaz sem čakal, da sem sedaj bingal do konca od kar se je na syfy zakljucila, ker me je res razpizdilo to da so jo kenslali in da je bilo treba čakati na nove sezone. In pol ko mislim, da so kakor toliko zaključili pa spet to. Grrrrrr sovražim to. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...