Skoči na vsebino

M: Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB White za Samsung Galaxy S22 ali S22+

CheapShit

Priporočeni prispevki

Torej, prvo razlog: Telefon mi je enostavno prevelik. Tudi pen, za katerega sem mislil, da bo imel zame uporabno vrednost povečini časa počiva v docku.

Telefon:

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB White z 12GB polnilnika. Kupljen pri A1 (priložim original račun, embalažo). Datum nakupa je 28.3.2022. Telefon je popolnoma brez prask in brezhibno delujoč. Vedno bil nošen v original Samsung Leather coverju (črne barve), katerega tudi priložim poleg.

Želim menjati izključno za Samsung S22 ali S22+, seveda pod pogojem, da je telefon tudi v garanciji s pripadajočo embalažo, računom, itd. Barva ni pomembna, preferiram pa črno.

Glede finomehanike okoli primerjave cen in doplačila se lahko dogovorimo sproti. Za občutek: trenutno povprečno razmerje v prosti prodaji je nekako takšno: S22 Ultra 256GB stane 1350€, S22+ 256GB pa stane 1100€.

Za vso debatiranje okoli oglasa prosim v inbox. 

uredilo bitje CheapShit
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Samo v info povem, da sem ravno pred kakim mesecem kupil rabljenega, brezhibnega S22U z 256GB pomnilnika, prav tako bele barve, s samsung quick chargerjem in leather coverjem za 950€, z računom in garancijo. Malo za potencialno usmeritev.

Povezava do prispevka

Premalo je relativna stvar ;)

Vredno bo tocno toliko in nic vec za kolikor bos lahko prodal.

Novega dobis za toliko, glej link spodaj, k nam pa ga spravis preko mailboxde.com za cca 15€ :)

https://www.ebay.de/itm/165508917371?mkevt=1&mkcid=1&mkrid=707-53477-19255-0&toolid=20006&campid=5337770552&customid=zKQejRFSCFSZjKawmbw3Fg

uredilo bitje urby20
Povezava do prispevka

Jest sem šel iz 3 leta starega telefona, ki je TAKRAT koštal 300€ na samsung s22 ultra in sem mislil, da sem mi bo marija prikazala...  Fak nič od nič... camera AI na res slabem nivoju, kao najbolj svetel ekran pod soncem 1800nits al kolk, na soncu se komaj kaj vidi ali isto, kot na starem. Če imaš vse bonbončke vklopljene, kot je 120hz in 4k resolucija ti baterijo žre k alfa olje. Skratka res kanta od telefona. KANTA!

Sestro sem prosil, če vzame iphone 13 mini in potem menjava. Zdej sem srečen človek.

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 3. 8. 2022 at 19:05:

Jest sem šel iz 3 leta starega telefona, ki je TAKRAT koštal 300€ na samsung s22 ultra in sem mislil, da sem mi bo marija prikazala...  Fak nič od nič... camera AI na res slabem nivoju, kao najbolj svetel ekran pod soncem 1800nits al kolk, na soncu se komaj kaj vidi ali isto, kot na starem. Če imaš vse bonbončke vklopljene, kot je 120hz in 4k resolucija ti baterijo žre k alfa olje. Skratka res kanta od telefona. KANTA!

Sestro sem prosil, če vzame iphone 13 mini in potem menjava. Zdej sem srečen človek.

A ni bilo dovolj, da si že v eni temi smešno jamral? Pa če že pišeš neumnosti, vsaj navedi pravo resolucijo. S22U pač ne zmore 4k.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...