Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2022]


Priporočeni prispevki

ni tok hudo (kukr kak MGS4), razen ajde 0 ima res velik dialogov, ampak so meni bli tam kr vrhunski, pravtako overall štorija

 

sicer niso še dobro pogruntal dialoge tko k western rpg studios

 

ampak

 

če greš Yakuzo igrat je zgodba glavna stvar, ostalo je pa samo zabava do naslednje sekvence

 

čist obratno od Souls špilov, kjer je gameplay glavna stvar

Povezava do prispevka

Fak, Soul Knight :D kolk mi je ta spil zivcev pozrl, haha

 

Na koncu sem DS4 povezal s telefonom, reku fuck this shit in nehal uporabljat touch kontrole, kr milina za igrat :)

 

Drgac pa vceri spet dljal Sea of Thieves, carsko kolk novega contenta so dodali not, sploh za solo playerje, sploh ne rabis crewa vec, ce znas sloop normalno upravljat in multitaskat. Ratalo mi je samemu potopit skeleton sloop in prodat ves loot, zelo lepo se igra. Napram se vedno slabemu combatu, ki rezultira v sword spamming in upanje, da drugega playerja zadanes v neobstojec hitbox :D

 

Pa Project Zomboid se caka na naslednji huge update, mal se pa bojo Simsi farmali zivali v zombi apokalipsi, fck yeah

Povezava do prispevka

Jedi Fallen Order je okay. Všeč mi je, da ni Uncharted/Assassin's Creed level preprostega gameplaya, mogoče mi ni tok všeč da me skuša špil navadit na nek način igranja (zaradi tega se tudi branim igranja Sekira) ampak ajde mu štejem to v dobro

 

Leveling mi je v Souls špilih veeelik bolj všeč, ampak ajde sej ne rabijo vsega kopirat od njih

 

Je pa raziskovanje bl tkotko, ker zaenkrat od prvih treh planetov ne vem če mi je bil eden res všeč, najbolj retardirano mi je pa skakanje na vrv, tolkrat sem umrl po nepotrebnem da ne vem če niso mogoče mal pretiraval tu

 

Pomoje ga bom obrnil, ampak to je prou en od takih špilov kjer sem ene parkrat bil že na robu živčnega zloma pa verjetno niti na polovici še nisem

Povezava do prispevka

Road 96 - Simpatična zadeva, glavna zgodba je boj proti oblasti SDSovcev in poskus migriranja najstnikov v sosednjo Avstrijo. 7/10 walking simulator z dialogue options.

 

Far cry 5 - carski no brainer shooter za relaksacijo. Malo mi gre na živce, ker so olajšal napade na sovražnikove baze, drugače pa pure far cry fun z dobro musko in verskimi fanatiki <3

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...