Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2022]


Priporočeni prispevki

oca reče pred 9 minutami:

Ne razumem kaj sploh igras, ce se ti ne da niti dialogov brat 😁🙈

 

Jaz to delam v polovici iger. Zakaj bi nekaj poslušal, če me ne zanima sploh in uživam samo v pobijanju sovragov na različne načine? Po moje pač ni nujno, da ti je zgodba hkrati z gameplayem zanimiva. 

  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Uh, kako smo si različni. Jaz najmanj rad streljam (ne glede na načine) in še manj, da "rusham" skozi igro. Vedno mi je zgodba tista, ki šteje. Sploh pa, če so vmes dialogi med liki itd.

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Časa imam na polno. In če nekaj igram, potem pač hočem od tega potegniti največ, kar se da. Ne bom spirazitiral Guardianov samo zaradi tega, da bom potem vse skupaj skipal.  ;) 

Sicer pa me je že ta komad več kot prepričal:

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Muzika pač ne more bit generična. Glede ostalega pa bom seveda šele videl, ko bom začel igrat..
/Tomazku zadnje čase vse manj zaupam. Vročina dela svoje in pač... TeŠko je :) 

uredilo bitje DaCapo
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 5 minutami:

 genericne dialoge

 

Zdaj sem se fajtal z nekim zmajem in je glavni lik med borbo 15x rekel: "I can not believe we are fighting dragon". Vedno, ko je to izrekel, mi je neka žilica v glavi trznila... Ko sem ubil zmaja, sem po cut scene kar vgasnil za danes. 

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
oca reče pred 1 minuto:

Ja ajde saj razumem, da se zacne vlečt. Takrat jaz neham igrat. Vidim pa da se mi to vedno prez dogaja. Tud elden ring sem na pavzi po ene 45ur igranja🤨🤨

 

Evo, to pa razumem. Samo jaz pač vztrajam do konca, ampak na hitro kolikor le gre. Res mora biti totalen drek od igre, da vgasnem in pustim. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

Lahko kdo vsaj pokomentira izbor glasbe v Varuhih? Da ne bom šel na limanice samo zaradi trailerja. 

 

 

Mislim, da si glasbo lahko celo sam štelaš. Na tvoji vesoljski ladji sem videl neko postajo kjer je gor kup glasbe. Ne vem pa ali potem to vrti samo na ladji ali tudi drugje. Je pa kar nekaj starega rocka zraven. Sem pa samo enkrat na hitro preskrolal in pogledal par naslovov. 

 

Okusi so različni... moral boš preveriti sam.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Muzika iz filma 1 in 2 mi je bila über top. Dobesedno moj okus. Sicer pa bom itak sam slišal čez ca. pol ure, ko mi instalira zadevo. Ali pa bom počekiral yatube za soundtrack.
Dolžina igrice, vsaj približno? /dvomim sicer, da je kdo že končal, ampak vseeno vprašam.

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Jaz to delam v polovici iger. Zakaj bi nekaj poslušal, če me ne zanima sploh in uživam samo v pobijanju sovragov na različne načine? Po moje pač ni nujno, da ti je zgodba hkrati z gameplayem zanimiva. 

Po eni strani te štekam, ker v kakem Mirror's edge je tok krčevin, da raje skippam vse.

 

Drgač pa priporočam online shooterje/športne igre, ne bo treba niti skippat dialogov, ker jih ni 

Povezava do prispevka

Glej... Saj sem jaz tudi nabijal skoraj izključno razne Medal of Honor, CoD, Fife, NBA, NHL... Celo vse tja do ene 20 leta. Potem pa se par let obrne in človek dozori kot dober pršut ali parmezan... Doraste skratka in ga te zadeve minejo. Takrat prične bolj ceniti easy sceno, odklop možganov, sendvič zraven, kozarček vina, čik... In zen sprostitev na kavču. 

 

Saj ti si kar nekaj let mlajši kolikor vem. Boš videl, da te bojo minile te otročje MP pizdarije, superheroti in podobne. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 7 minutami:

n je jezen ker ima igra story. Ne glede na to kok je slab.

 

Nisem jezen, ker je story. Jezen sem, ker mi je story dopizdil in bi želel rushati do konca pa ne morem skipati določenih zadev. Pobijanje sovražnikov pa mi je koliko toliko fun in me bi kar pobrisal zaradi storya. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:

V vsakem primeru.
V življenju še nisem enega dialoga skipnil. Ne glede na igro.

/sicer pa mi sedaj nalaga igrico in bom jutri lahko povedal kaj več ;) 

Kaj boš rekel da si poslušal vse pointless dialoge pri Horizonu al kaj? Js iskreno ne morem sploh če je narejeno tako obupno kot pri tej igri. K sreči lahko preberem podnapise in skippam brez da poslušam vse. Iskreno mi je še za to žav. Zero memorable dialogue 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...